0212 909 39 16

Zorlu Center Alışveriş 209 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’un göbeğinde yer alan Zorlu Center, 2007 yılında 9.600m²  arazi Zorlu Holding tarafından 800 milyon dolara satın alındı. Şuan ki değeri 5 Milyar 250 Milyon TL’ye çıkarak dudak uçuklatıyor. 9.600m²’lik konsept mağazası Zorlu Center’de yer alıyor. Apple, New York’ta bulunan İkonik küp mağazası Zorlu Center’da yer bulunuyor. Zorlu Center Alışveriş Merkezi Zincirlikuyu merkezde bulunuyor. Metrobüs’ün çaprazında yer alıyor. Ulaşım oldukça kolaydır. Sarıyer tarafından, Beşiktaş tarafından, Mecidiyeköy tarafından ve köprü tarafından ulaşımı kolay konuma sahiptir. Otoparkı 2200 araç kapasite sahiptir. Cinemaximum sineması yaklaşık 1.200 kişilik koltuk kapasite sahiptir. 2adet VIP olmak üzere, 14 tane sinema salonu bulunuyor.

Zorlu Center Alışveriş Merkezinin Özellikleri

Zorlu Center Alışveriş merkezi İstanbul’un en kalabalık yerinde yer alıyor. Çevresinde Rezidanslar, holdingler olmak üzere kalabalık bir kitle oluşuyor. Otoparkı 2200 aracın park edebileceği şekilde oldukça büyüktür. Zorlu Center alışveriş merkezi sabah 10.00 akşam 22.00 arası hizmet veriyor. Araçsız olarak gelecek kişiler Zincirlikuyu metrobüs Sarıyer çıkışından çıkabilirler. Ayrı zamanda metro alt yolundan AVM’e giriş yapabilirler. 9.600m² büyüklüğünde ki alışveriş merkezinde ki mağazalara talep oldukça fazladır. Mağazalar bu sebep ile müşteri ihtiyacını karşılamak için internete ve mağazanın içine de iş ilanları verirler. Alışveriş Merkezinde iş ilanı fazla oluyor. Genelde mağazalarda genç kesim çalışsa da her yaş aralığına uygun personeller çalışabiliyor.

Zorlu Center Alışveriş Merkezine Personel  Nasıl Alınıyor?

İnternet ve mağaza içinde yer alan ilanlara uygun personel alımlarını mağaza da bulunan müdürler ya da insan kaynakları yapıyor. Aranan kriterlere sahip olan kişiler işe alınıyor. Gerekli evraklar getirildikten sonra işe başlama yapılıyor. Genelde alışveriş merkezlerinde bayramlarda, yeni yılda ve özel günlerde fazla kalabalık olması ile alışverişe yapılan talep oldukça fazladır. Bu sebep ile çoğu zaman mağazalar müşterilere yetişmekle zorlanabiliyor. Bu sebep takviye personele ihtiyaç duyan mağazalar personel alımı yapabiliyor.  Çoğunlukla öğrenciler mağazacılık sektörünü tercih ederler. Çünkü okul öncesi ve sonrası çalışma saatlerine uygun olduğu için öğrenciler günlük ek iş yaparlar.

Zorlu Center Alışveriş Merkezinde ki Gizli Kahramanlar

Zorlu Center alışveriş merkezinin temiz ve hijyen olması gerekiyor. Bu sayede günde sayısız temizlik personelinin çalıştığını biliyor muydunuz? Yüzlerce mağazaya sahip olan alışveriş merkezi ayrı zamanda da yemek bölümünden tutun, sinema katına kadar birçok yerin temiz kalması gerekiyor. Bunu temizlik personelleri sağlıyor. Ek iş ilanları çoğu zaman ihtiyaç duyulduğunda verilir. Bir alışveriş merkezinin en önemli noktası güvenliğinin sağlanmasıdır. AVM içerisine günde binlerce kişi giriyor. Bunların güvenliğini kapıda ve belirli bölümlerde bulunan güvenlik görevlileri sağlıyor.

Sayısız Mağaza Personel Arayışı İçinde Olurlar

Çoğu zaman mağazaların reyon bölümüne ve stok bölümüne sayım elemanları ihtiyacı duyulur. Bu sayede CV’nizi güzel bir şekilde doldurmanız gereklidir. Karşı tarafın ne istediğini bilmeniz her zaman size avantaj sağlayacaktır. İnternet sitemiz üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Yapacağınız başvuru aranılan kriterlere uygunsa sizi direkt arayacaklardır. Türkiye’de mağazacılık sektörü üst seviyeye ulaştı. Zorlu Center alışveriş merkezi birçok kişiye iş imkânı sunarak, çalışma ekibi arkadaşlarını bekliyor. Kısa sürede yükselerek, kariyerinizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Adresimiz üzerinden bütün iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=6e079

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=c3147