0212 909 39 16

Yves Rocher 776 izlenme

(1)
Şirket Hakkında

Yves Rocher ülkemizde kozmetik alanında hizmet veren dünyanın en büyük kozmetik markalarından biri olan bu marka Fransa menşeili bir markadır. Yves Rocher markası kozmetik ve sağlık ürünleri alanında oldukça başarılı ürünler sunarak kozmetik dünyasında oldukça başarılı adımlar atmaktadır. Yves Rocher markası son zamanlarda Türkiye’nin birçok bölgesinde yeni mağazalar açarak sektörde emin adımlar ile yürümeye devam ediyor. Ayrıca Yves Rocher iş ilanları ile yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Dinamik ve bu sektörde kariyer planlayan bireylerin başvurularını dikkate almaktadır. Ayrıca kozmetik konusunda ülkemizin önemli markalarından Yves Rocher’daçalışmak ciddi bir kariyer fırsatı demektir.

Yves Rocher Hakkında

Yves Rocher moda dünyasında yaptığı kaliteli tasarımlar ile kozmetik konusunda oldukça başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Marka yaptığı işlerle kozmetik konusunda büyümeye devam ederken satış danışmanlarına ve satış uzmanlarına ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca Yves Rocher satış danışmanı iş ilanları ile bu sektörde ciddi anlamda kariyer isteyen bireylere büyük fırsat sunuyor. Marka değeri yüksek olan ve her geçen gün gelişen bir marka olan Yves Rocher bünyesinde moda tasarımı ve personellerinin gelişimine oldukça dikkat eden ve bu anlamda birçok insana istihdam sağlayan ve iş imkânı konusunda oldukça büyük bir fırsat sunan değerli markalardan biridir.

Yves Rocher İş İlanları

Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen genç dinamik bir yapıya sahip olan kişiler Yves Rocher iş ilanları formunu doldurup bu anlamda iyi bir kariyer planlaması yapabilirler. Türkiye çapında kalitesini kanıtlamak için birçok güzel parfüm makyaj ürünleri ile birçok kadının modaya olan tutkusu artırmaktadır. Kariyer beklentisi olan bireylerin mağaza içerisinde müşterilerin ilgilendiği ürünler hakkında bilgi sahibi olması ve marka tarafından bazı eğitimler olacaktır. Ayrıca mağazacılığın her türlü iş sorumluluğunu alanıyla bir bütün olarak görmelidir.

Yves Rocher Satış Danışmanı İş İlanları

Marka bünyesinde hizmet verecek personellerin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Enerjik, dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Ayrıca kişilerin giyim ve görünüşüne dikkat edip özen göstermesi gerekmektedir. İletişimi güçlü, öğrenmeye açık ve marka ve imaj değerlerinin tümünü temsil edecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Satış danışmanlarının sürekliliği olan ciroyu artırmak ve marka bilinirliğini artırmaya yönelik yüksek performans sağlaması, ayrıca bu işi isteyen bireylerin sosyal bilinci yüksek ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlı ve aşina olması gerekmektedir. Markanın bütün mal ve mülküne sahip çıkan yetkin ve başarılı olmak isteyen kişilerle çalışmayı marka olarak istemekteyiz. Belirtilen özelliklerde olan Yves Rocher satış danışmanı iş ilanları formunu doldurup bizimle iletişime geçebilir. Markanın çalışanlardan beklentisi müşteriye ve markaya dürüst olunması, çalışan personellerin yaptığı hizmet sonrasında ürünü kullanacak müşterileri düşünmesi ve empati yapması oldukça önemli hususlar arasında yer almaktadırYves Rocher kozmetik markası olarak her geçen gün gelişen sayılı markaları arasında yer almaktadır.

Yves Rocher bünyesinde hizmet verecek personel adaylarının sektöre yönelik gelişimlere açık olması ve pazarlama dinamiklerini takip edebilmesi gerekmektedir. Satış ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sağlanması gerekmektedir. Markanın yüzü olan personellerin vizyon ve misyon kısmıyla alakalı olarak markayı mağaza içerisinde iyi temsil etmesi oldukça önemli olan detaylar arasında yer almaktadır. Ayrıca bireylerin Yves Rocher iş ilanları sayesinde oldukça iyi bir kariyer hedefi şansı bulunmaktadır. Markanın satış danışmanlarından beklentisi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ciddi bir müşteri kitlesi yakalamak ve en iyi hizmeti sunmaktır.

 

1 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir ( 5 average based on 1 Değerlendirme )

 1. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By basak

  yeni başlayan

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=777c7

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
 • Toplam İlan 0 Jobs
 • Kategori Kozmetik
 • Lokasyon İstanbul
 • Adres Levent, Büyükdere Cd. No:171, 34330 Beşiktaş/İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=ecb5b