0212 909 39 16

Yaylada AVM 158 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Balıkesir’in en kaliteli alışveriş ve yaşam merkezi olan Yaylada AVM bu sebeple günlük olarak yoğun bir biçimde mesai yapıyor. Zengin ürün katalogları ve kaliteli mağazaları bulunan alışveriş merkezinden bu sayede günlük olarak dilediğiniz ürünleri indirimli fiyat listesinden satın alabilirsiniz. Alanında en iyi alışveriş merkezlerinden olan Yaylada Alışveriş Merkezi güler yüzlü ve saygın kadrosu sayesinde sizlere kaliteli alışveriş hizmetleri sunuyor. Kurumsal anlamda hizmet sunan alışveriş merkezi oldukça geniş bir saha üzerinden hizmetler sunuyor. Bu sayede Balıkesir’in en gözde alışveriş merkezidir. 6 Ekim 2007 tarihinde faaliyete geçen alışveriş merkezi bu sayede yaklaşık olarak 12 yıllık köklü bir geçmişe sahiptir. Balıkesir’in alışveriş gereksinimlerinde ilk sırada yer alan alışveriş merkezi sektörde öncü bir vasıfta yer alıyor.

Alışveriş Merkezinde Bulunan Özellikler

Kaliteli iş ilanları sunulan alışveriş merkezinde bu sayede pek çok iş alanları tercih edebilirsiniz. Toplamda 72 adet kaliteli mağazalara ev sahipliği yapan alışveriş merkezi kurulduğu tarihten günümüze kadar pek çok sosyal aktivitelerde de yer almıştır. Kültür, sanat, eğitim gibi pek çok farklı alanlarda sosyal etkinliklere imza atmıştır. Alışveriş merkezi bünyesinde çok sayıda fast food, restoran, dinlenme salonu, market, tiyatro ve sanat merkezi, çocuk kulübü, sinema, optik mücevher mağazası barındırıyor. Bununla birlikte ev ürünleri, zücaciye, kişisel bakım ve güzellik mağazası, spor mağazası, kadın ve erkek giyim ve ayakkabı mağazası da barındırıyor. Özetle geniş mağaza yelpazesine sahip olan alışveriş merkezinden bu sayede pek çok alanlarda alışveriş yapabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde Sunulan Hizmetler

Geniş iş ilanı bulunan alışveriş merkezinde günlük alışverişlerinizi yaptıktan sonra konforlu ve huzurlu restoran alanında istirahat edebilirsiniz. Aileniz ile birlikte alışveriş merkezini ziyaret ettiğinizde çocuğunuzun çocuk kulübünde keyifli aktivitelerde yer almasını sağlayabilirsiniz. Alışveriş süreciniz boyunca birbirinden konforlu kadın ve erkek giyim mağazalarını, spor mağazalarını, ayakkabı mağazalarını gezebilirsiniz. 2019 trend modellerini alışveriş merkezinden daha cazip fiyat tarifesinden satın alabilirsiniz. Bünyesinde 3D salonlarının da yer aldığı 8 adet kaliteli sinema salonlarını da ziyaret edebilirsiniz. Sinema salonunda keyifli dizi ve sinemalar izleyebilirsiniz. Fast food bölümünden lezzetli öğünlerden tadabilirsiniz. Bursa Yolu üzeri-1.KM/Balıkesir ilinde yer alan alışveriş merkezi uygun konumu itibariyle kolayca ulaşılabilir. Firmaya özel aracınız üzerinden dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Merkezindeki Ek İş İlanları

Kaliteli ek iş ilanları aradığınızda Yaylada Alışveriş Merkezine yönelebilirsiniz. Sunduğu ek iş olanakları sayesinde Balıkesir ekonomisine de katkılar sunan alışveriş merkezinden bu sayede temizlik elemanı, güvenlik elemanı, danışma, stok ve reyon sayım elemanı gibi birçok alanlarda düzenli bir şekilde ek işler yapabilirsiniz. Tatmin edici maaş ve sosyal hakların yer aldığı alışveriş merkezinde bu sayede istikrarlı bir ek işe sahip olabilirsiniz. Balıkesir’de eğitim gördüğünüzde alışveriş merkezinde ek işler yaparak okul masraflarınızı kolayca çıkarabilirsiniz. Ya da ev hanımı olmanız durumunda alışveriş merkezinden günlük temizlik personeli olarak mesai yaparak mutfak masraflarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Alışveriş Merkezindeki Günlük Ek İşler

Balıkesir’in en prestijli alışveriş merkezinde günlük ek iş yaparak ekonomik yönden rahat olabilirsiniz. Birçok bireylerin tercih ettiği alışveriş merkezindeki sürekli ek işler sayesinde günlük veya aylık periyottan kazancınızı alabilirsiniz. Kusursuz bir CV hazırladıktan sonra alışveriş merkezine mesai saati içerisinde şahsen ek iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=029a8

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=c5b16