0212 909 39 16

World Atlantis AVM 171 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Anadolu yakasında, Pendik ilçesinin Kurtköy bölgesinde, Yenişehir Mahallesi’nde ve Osmanlı Bulvarı üzerinde bulunan World Atlantis AVM 52.500 metre kare alana inşa edilmiştir.  World Atlantis Alışveriş Merkezi gün geçtikte değer kazanan Kurtköy bölgesinin çehresini değiştirmiştir. Alışveriş merkezinin açılması Kurtköy’deki oturan emlak sahibi kişilerin evlerine de değer katmıştır. Anadolu yakasının havalimanı olan Sabiha Gökçen Havalimanı’na yaklaşık 44 kilometre mesafede ve 50 dakika uzaklıkta bir konumdadır. Grup Kırdemir inşaat tarafından yaklaşık 50 milyon TL harcanarak yapılmış ve  2008 yılında Anadolu yakasındaki ziyaretçilerin hizmetine kapılarını açmıştır. Anadolu yakasındaki insanların daha çok ziyaret ettiği alışveriş merkezidir. 22.000 metre kare kiralanabilir alana sahiptir.

Ulaşım

World Atlantis AVM’yi ziyaret etmek isteyen insanlar kendi özel araçlarıyla gelip alışveriş merkezinin 1000 araç kapasiteli otoparkından gün boyunca ücretsiz olarak istifade edebilirler. Ayrıyeten otoparkın içerisinde bulunan iç ve dış yıkama hizmetinden de yararlanabilirler. Alışveriş merkezine Anadolu yakasındaki bölgelerde oturan insanlar toplu taşıma araçlarını kullanarak da gelebilirler. 122H, 16S, E-10 otobüslerini kullanarak gelinebilmektedir. Avrupa yakasının Levent ve Beşiktaş bölgesinden gelmek isteyen insanlar ise 122H hatlı otobüsü kullanarak alışveriş merkezine gelebilirler.

Özellikleri

World Atlantis Alışveriş Merkezi güzel mimarisi, estetik dış görünüşü ile ön plana çıkmaktadır. Yaklaşık 50 kişilik sinema salonu, 160 taneye yakın yerli ve yabancı mağazası, kafeleri ve restoranları, mescidi, çocuk bakım odaları, eczanesi, Atlantis buz pisti, alışveriş merkezinin kapısında bulunan engelliler için yapılmış sandalyeleri, kapalı otoparkı her gün saat 10.00 ile 22:00 arasında açık olan reviri hizmetlerinden bazılarıdır. Alışveriş merkezi haftanın yedi günü sabah saat 10.00’da açılıp akşam saat 22.00’da kapanmaktadır.

İş Fırsatları

Alışveriş merkezinin kadrosunda çok sayıda güvenlik görevlisi vardiyalı olarak görev yapmaktadır. Günlük temizlikçi olarak çalışan insanlar mevcuttur. Alışveriş merkezinin içerisinde bulunan mağazalar iş ilanı vererek çalışmak isteyen kişilere fırsat sunmaktadırlar. Mağazalar stok sayımı ve kasiyer gibi departmanlarındaki personel azlığını gidermek için ek iş ilanları vererek personel açığını kapatmaktadırlar. Mağazalar internet üzerindeki iş arama sitelerine mağaza müdür yardımcısı, depo sorumlusu, reyon sorumlusu gibi departmanlara iş ilanları vererek çok sayıda eleman alımını devam ettirmektedir. İş arayan ve sadece hafta sonu çalışmak isteyen kişilere özel mağazalar camlarına günlük ek iş ilanı asarak part time çalışmak isteyen eleman aramaktadırlar.

CV Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

CV hazırlarken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. İsminizi belli eden bir mail adresinizin olması, vesikalık bir fotoğrafınızın bulunması gerekir. Çünkü ilk izlenim önemlidir. Eskiden çalışmış olduğunuz yerlerdeki iş yerlerini referans olarak belirtmeniz ve özgeçmişinize eski amirinizin ismi ile telefon numarasını yazmanız, işveren firmanın sizi daha ciddiye almasını ve size en kısa zamanda geri dönüş yapmasını sağlar. Bu gibi detaylar özgeçmiş oluşturma konusunda en önemli kriterlerdir. Bunların yanında görüşmeye gittiğinizde şık ve güzel bir kıyafetle gitmeniz size artı puan kazandıracaktır. Kesinlikle özgeçmişinizde belirttiğiniz bilgiyle görüşme esnasındaki beyanlarınız arasında bir çelişki olmaması size fayda sağlayacaktır. Sitemiz üzerinden AVM ile ilgili olan iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4c807

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=7e958