0212 909 39 16

White Hill Alışveriş 202 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Avrupa yakasının Eyüp ilçesinin Alibeyköy bölgesinde bulunan White Hill Alışveriş merkezi Beyaz İnşaat ve Karaçam İnşaat’ın ortaklığında 27 Temmuz 2011 yılında ziyaretçilerine kapılarını açmıştır. Eyüp ilçesinin ilk alışveriş merkezidir. 16.500 metre kare arsa üzerine konumlanmış olan alışveriş merkezinin yaklaşık 5.500 metre kare kiralanabilir alanı bulunmaktadır. Eyüp Belediyesi Başkanı Sayın İsmail Kavuncu, Eyüp İlçe Kaymakamı Sayın Osman Kaymak açılışına iştirak etmişlerdir. Alışveriş merkezinin bu ilçede konumlanması Eyüp halkının yaşamlarına değişiklikler katmıştır. Eyüp – Alibeyköy – Sultangazi – Küçükköy lokasyonunda yaşayan insanlar White Hill Alışveriş Merkezi’nin açılmasıyla ilçe sınırlarındaki başka alışveriş merkezlerine gitmelerine gerek kalmamıştır.

Özellikleri

White Hill Alışveriş ve Yaşam Merkezi bir butik alışveriş merkezidir. Yaklaşık 60-65 arasında mağazaları, son teknolojiyle donatılmış sinema salonu, ziyaret etmeye gelen ailelerin yemek yiyebileceği  restoranları, çocuk eğlence alanları, otoparkı, hipermarketi, mescidi, eczane ve terzisi hizmetlerinden sadece bazılarıdır. Ferah bir alışveriş merkezidir. Ziyaretçilerin daha rahat hareket etmeleri için kapalı alanların dışında açık alanlarda mevcuttur. Alışveriş merkezini yapan yetkililer AVM konseptini belirlerken bölgede yaşayan müşterilerin profili hakkında PR çalışmalarının verilerini kullandıklarını ve amaçlarının bölgenin ihtiyaç duyduğu hizmetleri bünyesinde barındırmak olduğunu söylemişlerdir. Haftanın yedi günü sabah saat 10.00’da açılan alışveriş merkezi akşam saat 22:00’da ziyaretçilerine kapılarını kapatmaktadır.

Otopark ve Ulaşım

Alışveriş merkezine gelmek isteyen ziyaretçiler kendi arabalarıyla gelmeleri halinde açık ve kapalı olmak üzere yaklaşık  500 kapasitelik otoparkından faydalanabilirler. Kendi özel arabalarının haricinde toplu taşıma araçlarını kullanarak gelmek isteyen insanlar ise otobüs ve dolmuşları kullanarak alışveriş merkezini ziyaret edebilirler. 36T, 39K, 47L, 49T numaralı otobüslerle bölgeye gelebilirler ve yürüme mesafesiyle alışveriş merkezini ziyaret edebilirler. Minibüs ve dolmuş gibi araçları kullanmak isteyen insanlar ise Gaziosmanpaşa – Yeşilpınar Mahallesi – Finanskent dolmuşları ve Şişhane – Yunus Emre Mahallesi  dolmuşlarını veya Şişli – Vialand minibüslerini kullanarak gelebilirler. Levent bölgesinden 49Z hatlı otobüsü kullanarak gelebilirler.

İş Fırsatları

Alışveriş Merkezinin içerisinde çok sayıda mağazalar bulunmaktadır. Bu mağazalar çalışmak isteyen insanlar için iş ilanları vermektedirler. Değişik departmanlar için iş ilanı veren mağazalar kasiyer, stok sayım elemanı, depo sorumlusu, reyon sorumlusu, mağaza temizlik elemanı gibi ilanları bulunmaktadır. Mağazalar part time çalışmak isteyen kişiler için hafta sonu günlük ek iş ilanı vererek insanların çalışmalarına fırsat vermektedir. Alışveriş merkezinde iş ilanı veren mağazalar ayrıyeten internetteki iş arama siteleri üzerinden çalışan kesime hitaben ek iş ilanları vererek hem kendi kadrolarını kapatmış hem de çalışmak isteyen kişilerin daha fazla kazanç elde etmelerini sağlamaktadır. İş arayan insanlar da, çalışan ve part time çalışmak isteyen kişiler de hem mağazaların vermiş olduğu iş ilanlarına müracaat edebilirler. Alışveriş merkezinin kendi bünyesinde bulunan güvenlik görevlisi ve temizlik elemanı gibi çalışmak istedikleri işe başvuru yapabilirler.

CV Detayları

Bu ilanlara başvuru yapacak arkadaşlar daha önce çalışmış olduğu yerleri referans gösteren iyi bir cv hazırlayarak müracaatlarını yapabilirler. Vesikalık çekilmiş bir resmin olması, mail adresinin düzgün olması, eski çalıştığı yerdeki amirinin numarası ve ismiyle birlikte belirtmesi işe girmesi sürecini hızlandıracaktır. Kesinlikle özgeçmişinde yalan bir beyanatta bulunmaması en önemli detaydır. Sitemiz üzerinden ilgilendiğiniz ve çalışmak istediğiniz iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=e5829

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d6a39