0212 909 39 16

White Corner AVM 151 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’da Avrupa yakasının Beylikdüzü ilçesinde Büyükşehir Mahallesi’nin Atatürk Bulvarı üzerindeki konumda bulunan White Corner AVM 9000 metrekarelik bir alan üzerine konumlandırılmıştır. 2012 yılında hizmete girmiştir. Beyaz inşaat tarafından inşa edilmiştir. İstanbul Havalimanı’na 20 dakikalık mesafededir. Alışveriş merkezinin konum olarak yakın olduğu yerleri sayarsak Güzelkent Sitesi’ne 130 metre mesafede, Beylikdüzü Aile Hekimliği Merkezi’ne 324 metre mesafede, İETT Cumhuriyet Merkezi durağına 241 metre uzaklıkta, Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi’ne 320 metre uzaklıkta, Mevlana Camisi’ne 34 metre uzaklıkta bulunmaktadır.

Özelikleri ve Hizmetleri

White Corner AVM Beylikdüzü’ndeki alışverişe yeni bir anlayış getirmek amacıyla kurulmuştur. 4 katlı ve terası olan bir alışveriş merkezidir. Sabah saat 10.00’da açılıp akşam saat 22.00’da kapanmaktadır. Merkezinin tavanı cam ile kaplı olduğundan gelen ziyaretçiler açık havada alışveriş yapma zevkini tatmaktadırlar. İçerisinde yaklaşık 120’e yakın yerli ve yabancı ürünlerin satıldığı mağazaları, kafe ve eğlence merkezleri, otoparkı, ilk beş boyutlu sinema salonu, mescidi, süpermarketi, kuyumcusu, eczanesi, terzisi, bebek bakım odası hizmetlerinden bazılarıdır.

Otopark Hizmeti ve Ulaşımı

White Corner AVM’ye ister kendi arabanızla gelebilir ücretsiz olarak otopark hizmetinden yararlanabilirsiniz İsterseniz toplu taşıma araçlarını kullanarak bölgedeki alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz. Marmara Park  – Esenyurt civarından 145T no’lu otobüsle, Eminönü’nden gelmek isterseniz 79E no’lu otobüsle, Zeytinburnu Olivium Outlet Center önünden gelmek isterseniz 48A no’lu otobüsle gelebilirsiniz. Birçok farklı lokasyon üzerinden bu noktaya gelinmesi mümkün olabilmektedir.

Mağazaların Sunmuş Olduğu İş Fırsatları

Alışveriş merkezi içerisinde bulunan çok sayıda mağazalar ve diğer personel çalıştıran firmalar eleman ihtiyacını karşılamak için iş ilanı vermektedirler. Mağazalar genellikle reyon sorumlusu, depo elemanı, stok sayım elemanı, güvenlik ve temizlik görevlisi, kasiyer, satış danışmanı gibi kadrolara iş ilanları vermektedirler. Ayrıyeten hafta sonu part time çalışmak isteyen kişiler için ek iş ilanları adı altında günlük ek iş ilanları verilmekte, çalışmak isteyen kişilere istihdam sağlanmaktadır. Mağazalar çok sayıda günlük ve kadrolu olarak çalıştıracak temizlik elemanına ihtiyaç duymaktadırlar.

CV Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Mağazaların iş ilanlarına müracaat etmeden önce iyi bir CV oluşturunuz. CV oluştururken vesikalık çekilmiş bir resim koyunuz. İlk izlenim işveren tarafından oldukça önemlidir. Sosyal medya üzerinde kullandığınız resimleri koymayınız. İsminiz belli eden bir mail adresi oluşturunuz. İletişim bilgilerinizi eksiksiz yazınız. İmla kurallarına dikkat ediniz. Çok fazla uzun özgeçmiş yazmayınız. Yeteneklerinizi ve mesleki bilgilerinizi net bir şekilde belirtiniz. Açık ve samimi olunuz. Yalan ve çelişkili bir beyanda bulunmayınız. İşverenin istediği kriterde olsanız bile yalan beyan vermeniz sizin işe alınmamanızı sağlar. Güven işveren tarafından ilk planda gelmektedir. Daha önce çalışmış olduğunuz yerdeki iş yerlerini referans olarak belirtirken eski çalıştığınız yerdeki amirinizin ismini, görevini, telefon numarası ile beraber tarih sırasına göre yazınız. İş görüşmesi esnasında ise kılık kıyafetinize dikkat ediniz. Uyumlu ve temiz bir şekilde bakımlı gidiniz. Mümkünse kravat takınız ve resmi bir kıyafet tercih ediniz. Sitemiz üzerinden ilgilendiğiniz ve çalışmak istediğiniz iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Sunulan diğer iş ilanları fırsatlarını da sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4c0cc

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=e1b74