0212 909 39 16

Watsons 354 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Watsons ülkemizde kozmetik alanında hizmet veren Türkiye’nin en büyük kozmetik markalarından biri olan bu marka hizmetlerine devam ediyor. Watsons markası ve sağlık ürünleri alanında oldukça başarılı ürünler sunarak kozmetik dünyasında oldukça başarılı adımlar atmaktadır. Watsons markası son zamanlarda Türkiye’nin birçok bölgesinde yeni mağazalar açarak sektörde emin adımlar ile yürümeye devam ediyor. Ayrıca Watsons iş ilanları ile yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Dinamik ve bu sektörde kariyer planlayan bireylerin başvurularını dikkate almaktadır. Ayrıca kozmetik konusunda ülkemizin önemli markalarından Watsons ile çalışmak ciddi bir kariyer fırsatı demektir.

Watsons Hakkında

Watsons moda dünyasında yaptığı kaliteli tasarımlar ile kozmetik konusunda oldukça başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Marka yaptığı işlerle kozmetik konusunda büyümeye devam ederken satış danışmanlarına ve satış uzmanlarına ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca Watsons satış danışmanı iş ilanları ile bu sektörde ciddi anlamda kariyer isteyen bireylere büyük fırsat sunuyor. Marka değeri yüksek olan ve her geçen gün gelişen bir marka olan Watsons bünyesinde moda tasarımı ve personellerinin gelişimine oldukça dikkat eden ve bu anlamda birçok insana istihdam sağlayan ve iş imkânı konusunda oldukça büyük bir fırsat sunan değerli markalardan biridir.

Watsons İş İlanları

Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen genç dinamik bir yapıya sahip olan kişiler Watsons iş ilanları formunu doldurup bu anlamda iyi bir kariyer planlaması yapabilirler. Türkiye çapında kalitesini kanıtlamak için birçok güzel parfüm makyaj ürünleri ile birçok kadının modaya olan tutkusu artırmaktadır. Kariyer beklentisi olan bireylerin mağaza içerisinde müşterilerin ilgilendiği ürünler hakkında bilgi sahibi olması ve marka tarafından bazı eğitimler olacaktır. Ayrıca mağazacılığın her türlü iş sorumluluğunu alanıyla bir bütün olarak görmelidir.

Watsons Satış Danışmanı İş İlanları

Marka bünyesinde hizmet verecek personellerin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Enerjik, dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Ayrıca kişilerin giyim ve görünüşüne dikkat edip özen göstermesi gerekmektedir. İletişimi güçlü, öğrenmeye açık ve marka ve imaj değerlerinin tümünü temsil edecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Satış danışmanlarının sürekliliği olan ciroyu artırmak ve marka bilinirliğini artırmaya yönelik yüksek performans sağlaması, ayrıca bu işi isteyen bireylerin sosyal bilinci yüksek ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlı ve aşina olması gerekmektedir. Markanın bütün mal ve mülküne sahip çıkan yetkin ve başarılı olmak isteyen kişilerle çalışmayı marka olarak istemekteyiz. Belirtilen özelliklerde olan Watsons satış danışmanı iş ilanları formunu doldurup bizimle iletişime geçebilir. Markanın çalışanlardan beklentisi müşteriye ve markaya dürüst olunması, çalışan personellerin yaptığı hizmet sonrasında ürünü kullanacak müşterileri düşünmesi ve empati yapması oldukça önemli hususlar arasında yer almaktadır Watsons kozmetik markası olarak her geçen gün gelişen sayılı markaları arasında yer almaktadır.

Watsons bünyesinde hizmet verecek personel adaylarının sektöre yönelik gelişimlere açık olması ve pazarlama dinamiklerini takip edebilmesi gerekmektedir. Satış ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sağlanması gerekmektedir. Markanın yüzü olan personellerin vizyon ve misyon kısmıyla alakalı olarak markayı mağaza içerisinde iyi temsil etmesi oldukça önemli olan detaylar arasında yer almaktadır. Ayrıca bireylerin Watsons iş ilanları sayesinde oldukça iyi bir kariyer hedefi şansı bulunmaktadır. Markanın satış danışmanlarından beklentisi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ciddi bir müşteri kitlesi yakalamak ve en iyi hizmeti sunmaktır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4a571

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Kozmetik
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Site Yolu Caddesi Anel İş Merkezi, D:5/4, 34768 İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d6ec9