0212 909 39 16

Water Garden AVM 156 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Water Garden AVM, İstanbul Anadolu yakasında bulunan en büyük ve görkemli alışveriş merkezlerinden biridir. Ataşehir tarafında bulunan Water Garden, anayol üzerinde bulunması sebebiyle, birçok vasıtanın geçiş yolu üzerindedir. Toplu ulaşım araçlarının sıklıkla geçtiği güzergâh üzerinde bulunması, kolay şekilde ulaşım sağlayacaktır. Özellikle, açık teras alanının bulunması ve farklı ışıklı su gösterileri ile aynı zamanda eğlence merkezleri arasındadır. Her türlü markanın bulunabildiği mağazaları ile tercih edilen alışveriş merkezleri arasındadır. Bulunduğu yer itibari ile de Ataşehir’in en seçkin alanları içerisinde yer alması, gelenler için de nezih bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlayacaktır.

Water Garden AVM’de Gezilecek Mağazalar

Water Garden AVM, çok sayıda seçkin mağaza ve markalar ile alışveriş yapılacak belli başlı merkezler arasında yer almaktadır. Hem ziyaretçi olarak hem de çalışan olarak tercih edilecek alışveriş merkezleri arasındadır. Belli zamanlarda açılan iş ilanları, bu seçkin mekânda kariyer başlangıcı yapmak isteyenler için tercih sebebi olacaktır. Burada bulunan dünyaca ünlü mağazalarda kişisel giyim ve ev eşyalarının yanı sıra, hobi malzemeleri ve aksesuarlar da yer alır. Araba ile gelenler için geniş otoparkı yer alır. Burada engelli vatandaşlar için de ayrı bir engelli otoparkı bulunmaktadır. Terzi, döviz bürosu, bebek bakım odaları, mescit ve kuaför hizmetleri bulunmaktadır. Her yaş grubuna hitap eden etkinlikleri ve eğlence alanları bulunur.

Water Garden AVM Etkinlikleri

Water Garden AVM, etkinlik açısından da zengin aktivitelere sahiptir. Belli dönemlerde verilen açık hava konserleri, renkli su görselleri eşliğindedir. Işıklı gösteriler, her yaştan katılımcıyı etkileyecek güzelliktedir. Teras alanının manzarası ile tercih edilen alışveriş mekânları arasındadır. Dünyaca ünlü lezzetleri ile çok sayıda yeme içme mekânına sahiptir. Burada işe başlamak isteyenler için yılın belli dönemlerinde iş ilanı verilmektedir.

Sürekli büyüyen yapısı ile Water Garden, farklı alanlarda ek iş ilanları vermektedir. Günlük olarak ek iş isteyenler ya da yarı zamanlı çalışmak isteyenler için, alışveriş merkezleri ideal çalışma ortamlarıdır.

Seçkin Alışveriş Merkezlerinde İşe Başlamak

Ek iş yapmak ya da günlük ek iş arayanlar için, Water Garden önerilecek yerler içerisindedir. Burada en çok ihtiyaç duyulan alanlar, temizlik ve güvenlik görevlileri, stok sayım elemanları, reyon görevlileridir. Ayrıca, müşteri temsilcileri ve mağaza sorumlularına da ihtiyaç duyulmaktadır. Öğrenci ya da ek iş arayanlar için, alışveriş merkezleri ideal çalışma ortamlarıdır. Water Garden seçkin yapısı ile pek çok kişinin çalışmak isteyeceği yerler arasında ilk sırada gelecektir. Rahat ulaşımı, kurumsal çalışma prensipleri ile güveni çalışma ortamı sunacaktır.

Güvenli Çalışma Ortamı

Water Garden, ek iş arayanlar için önerilecek yerler arasındadır. İşe alımlarda, maaş ödemelerinde, kurumsal bir anlayışa sahiptir. İş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda da hassas yaklaşımları bulunur. Burada işe başlamak isteyenler için sitemiz üzerindeki iş ilanlarının takip edilmesi önerilir. Detaylı şekilde hazırlanan cv sayesinde, işverenlerin bilgi sahibi olması sağlanır. Site üzerinde iş ilanlarına erişim sağlanabildiği gibi, iş ilanlarına rahatlıkla başvuru da yapılabilir. Nezih bir ortamda çalışmak isteyenler için Water Garden her zaman tercih sebebidir. Water Garden AVM’de açılan iş ilanlarına başvurmak için sitemizin belli aralıklarla ziyaret edilmesi önerilir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=61c31

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=7586d