0212 909 39 16

VİOF A.Ş. 939 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Hakkımızda

Birevim’in uygulamış olduğu eğitim faaliyetleri şirketin kuruluşuna, 2016 yılına dayanıyor.

Birevim, kurulduğu günden bu yana tasarrufa dayalı finansman modeliyle tasarruf sahiplerine; güvenilir, kaliteli, hızlı ve istikrarlı hizmet sunmayı hedeflerken aday çalışanlarının oryantasyonunu, mevcut çalışanlarının ise motivasyonunu ve verimliliğini arttırmak için sürdürülebilir eğitimi oldukça önemsiyor.

Bu nedenle şirketin kuruluşundan itibaren inovatif uygulamalar ile geliştiren eğitimler, bugün “Tasarruf Akademi” markası ile yoluna devam ediyor.

Başarının anahtarının eğitim olduğu bilinciyle faaliyetlerine başlayan Tasarruf Akademi, adayların ve mevcut çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemek adına eğitim programları hazırlayarak bu eğitimler sayesinde kullanılabilir bilgi ve beceri sermayesi kazandırmayı amaçlıyor.

Şirketimizdeki eğitim ve gelişim uygulamaları, öğrenmeyi sürekli kılarken kurumsal stratejilerle oryantasyonu ve iş sonuçlarının desteklenmesini sağlıyor.

Tasarrufa dayalı finansman modeli eğitiminde öncü olma yolunda ilerleyen Tasarruf Akademi, gerek dünya genelinde gerekse Türkiye’de faizin hemen her eve girdiği dönemde, her ne sebeple olursa olsun faizden uzak kalmayı tercih eden kesimlerin ‘faizsiz tasarruf modeline’ artan ilgisine paralel olarak, kariyerinde bu alanda ilerlemek isteyen adayların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyor.

Önceliğimiz; ‘tasarrufa dayalı finans’ sektöründe kariyer sahibi olmak isteyen herkes için sunduğumuz eğitim programlarını geliştirerek sürdürülebilir hale getirmek olacaktır.

En Önemli Sermaye ‘İnsan’…

Tasarruf Akademi, insana yapılan yatırımın en önemli değer olduğu farkındalığıyla hayata geçirilmiş bir proje olma niteliği taşıyor. Birevim ve Viof A.Ş. iş birliği ile Tasarruf Akademi çatısı altında, tasarrufa dayalı faizsiz finans sektöründe faaliyet gösteren firmalar için yetişmiş çalışan sağlamak amaçlanıyor.

Tasarruf Akademi; sektörde, yetişmiş eleman sağlarken aynı zamanda istihdama da katkıda bulunuyor. İlerleyen zamanlarda da her yeni açılan şube ile büyüyüp, daha çok istihdam sağlamak planlanıyor.

Kurumsal bir okul olma yolunda ilerlerken şirket stratejilerimizle harmanladığımız en yalın ve modern eğitim yöntemleri ile adaylarımızın ve mevcut çalışanlarımızın kariyerlerine ve kişisel gelişimlerine bir basamak daha eklemek öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Tasarruf Akademi de Biz…

Sürekli gelişen ve öğrenen organizasyon olmanın hazzını tüm çalışanlarımıza yaşatmak adına tüm yıl boyu hız kesmeden eğitimlerimize devam ediyoruz.

Bu gelişimin önemli bir parçası olan iç eğitmenlerimiz ve stratejik gelişim ortaklarımızla işbirliği yapıyor, aday çalışanlarımızı hızla oryante edip, mevcut çalışanlarımızın motivesine ve olgunlaşmasına odaklanıyoruz.

Aday çalışanlarımızın iş sürecindeki başarılarıyla övünüyor, kendi içimizden yetiştirdiğimiz yöneticilerimizle gururlanıyoruz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d2fa1

VİOF A.Ş. has posted 29 jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 29 Jobs
  • Kategori Eğitim
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Ekinci Rezidans Kurtköy Pendik İstanbul
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4a163