0212 909 39 16

ViaPort Venezia Outlet 210 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Avrupa yakasının Gaziosmanpaşa ilçesinde Karadeniz Mahallesi’nin Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı üzerinde bulunan ViaPort Venezia Outlet Temmuz ayının 2015 yılında müşterilerinin hizmetine açılmıştır. ”Properties ve Gürsoy Yatırım Ortaklığı” tarafından inşa edilmiştir. Yaklaşık olarak 82.000 metrekare olan alan üzerine konumlandırılmıştır. 69.000 metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Mevkii olarak oldukça merkezi ve güzel bir yerde bulunmaktadır. Etrafındaki Metris Cezaevi ile komşu bir konumda bulunmaktadır.

Özellikleri ve Vermiş Olduğu Hizmetler

ViaPort Venezia Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi Venedik saraylarını, Venedik ofislerini ve Venedik meydanlarını İstanbul’a taşıyarak İstanbul’da Venedik havası estirmektedir. Farklı bir mimari tasarım ile yapılmış alışveriş merkezidir. Alışveriş merkezinin açılmasıyla beraber etraftaki gayrimenkuller değer kazanmıştır. Alışveriş merkezi içerisindeki yürüyüş yollarında ve sokak aralarında genişliği 8-12 metre olan su kanalları bulunmaktadır. Gelen ziyaretçiler bu bulunan su kanallarına gondol ile binerek gidecekleri mağazayı veya başka bir yeri ziyaret etmektedirler. İçerisinde yaklaşık olarak 200 tane yerli ve yabancı kaliteli markaları satan mağaza ve dükkânlar bulunmaktadır. İtalyan restoranları ve pizza salonları, kafeleri, marketi, eczanesi, otoparkı, engelli tuvaleti, mescidi, bebek odaları, çocuk eğlence yerleri, reviri, taksi durağı, kayıp eşya ofisi hizmetlerinden bazıları arasında bulunmaktadır. Sabah saat 10.00’da açılan alışveriş merkezi akşam saat 22:00’da kapanmaktadır.

Otopark ve Ulaşım

ViaPort Venezia Outlet Alışveriş Merkezi’ne kendi özel arabanızla gelebilirsiniz ve otopark hizmetinden ücretli olarak yararlanabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarını kullanarak da gelebilir ve ziyaret edebilirsiniz. Kadıköy Çarşı istikametinden otobüsle gelmek isterseniz 500A ve 36EM numaralı otobüsleri kullanabilir, Esenyurt tarafından gelmek isterseniz, 75O, 336Y otobüslerini veya 34BZ metrobüs hattını kullanarak aktarma yapabilirsiniz. Florya-Bakırköy tarafından gelmek isterseniz 34BZ metrobüs hattını kullanabilir ve aktarma yapabilirsiniz. Fatih-Kapalıçarşı istikametinden gelmek isterseniz ise otobüsle 336, 336H veya 38 numaralı otobüse binmeniz yeterli olacaktır.

Mağazaların İş İmkânları

Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan çok sayıda kaliteli ürün satan mağazalar bazı departmanlardaki personel eksikliğini gidermek için iş ilanı vermektedirler. Güvenlik görevlisi, temizlik elemanı, reyon elemanı ve sorumlusu, muhasebe, satış danışmanı, depo elemanı ve sorumlusu, kasiyer, muhasebe gibi açık olan departmanlara vermiş olduğu iş ilanları çalışmak isteyen kişiler için bir imkândır. Çalışan ve ek iş yapmak isteyen kişiler için hafta sonu part time olarak günlük ek iş ilanı da bulunmaktadır. Bu verilmiş olan ek iş ilanları çok sayıda insan tarafından tercih edilmektedir ve başvuru yapanların sayısı oldukça fazladır.

CV Yazmada Dikkat Edilecek Hususlar

Çok sayıda mağazanın iş ilanına sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.  İlanlara müracaat etmeden önce iyi bir özgeçmiş yazınız. Mutlaka bir resim koyunuz ve sosyal medya üzerindeki resimlerden kaçınız. İlk izlenim işveren tarafından önemlidir. Belli olan bir mail adresi kullananınız. Mesleki bilgilerinizi net bir şekilde ifade ediniz. Eski çalıştığınız iş yerlerini tarih sırasına göre yazınız. Eski iş yerindeki referansınızı belirtirken amirinizin ismini, görevini ve telefon numarasını açık ve anlaşılır bir şekilde belirtiniz. Görüşme esnasında kravat takmanız ve resmi kıyafet tercih etmeniz size artı puan getirecektir. Sitemiz üzerindeki iş ilanlarına rahatlıkla başvuru yapabilir ve kendinize bir meslek oluşturabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=327dc

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=512fb