0212 909 39 16

ViaPort Marina Outlet 165 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Anadolu yakasının Tuzla ilçesinin Cami mahallesinde bulunan ViaPort Marina Outlet mayıs ayının 2015 yılında ziyaretçilerine kapılarını açmıştır. Bayraktar İnşaat tarafından 600.000 metre kare üzerine tamamı deniz üzerine konumlandırılmıştır. Tamamı deniz üzerine inşa edilmiş, tek katlı ve üstü açık bir manzaraya sahip ada alışveriş merkezidir. Deniz kenarında ve ada üzerinde konumlanmıştır. Etrafında yat limanları bulunmaktadır.

Özellikleri ve  Vermiş Olduğu Hizmetleri

Dünyanın ilk ve tek 5 fonksiyon özelliği olan marina projesidir. Tek kattan oluşan muhteşem mimari özelliği ve hiçbir yerde olmayan deniz havası zengin marka karması ve yeme – içme yerleriyle eşi benzeri olmayan bir alışveriş merkezi özelliği taşımaktadır. Alıveriş merkezinin içerisindeki hizmetlerden bazıları içerisinde 28 farklı ünite bulunan ”Via Sea Tema Park’ı, bebek odası, reviri, kayıp eşya bürosu, mescidi, sineması, bowling salonu, otoparkı, çok sayıda yerli ve yabancı kaliteli markaları satan mağazaları, kafeleri ve restoranları, Türkiye’nin ilk ve tek aslan parkı sadece hizmetlerinden bazılarıdır. Ünlü markaların satıldığı Outlet konseptli çok sayıda mağazası hizmet vermektedir. Alışveriş merkezi içerisinde İstanbul’un en uzun tüneline sahip olan ”Via Sea Akvaryumu” 12 bin deniz canlısını ziyaretçileri ile buluşturmaktadır. Sabah saat 10.00’da açılan alışveriş merkezi akşam saat 22.00’da kapanmaktadır.

Otopark Hizmeti ve Ulaşımı

ViaPort Marina Outlet’i ister kendi aracınızla isterseniz de toplu taşıma araçlarını kullanarak ziyaret edebilirsiniz. Kendi aracınızla geldiğinizde otopark hizmetinden ücretli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Otopark hizmeti hafta sonu ziyaretçi fazlalığı yüzünden yoğun ve kalabalık bir araç durumuyla karşılaşılabiliyor. Toplu taşıma araçlarından otobüsle gelmek isterseniz 130E Tuzla – Evora Konutları hattını veya 130 Tuzla – Kadıköy, 133TM Mimar Sinan Mahallesi – Tuzla, KM12 Tuzla Deniz Harp Okulu – Kartal/Metro Cevizli hatlarını kullanabilirsiniz.

Mağazaların İş Fırsatları

Alışveriş merkezi içerisinde bulunan çok sayıda yerli ve yabancı mağazalar iş ilanları vermektedirler. Daha ağırlıklı olarak  stok sayım elemanı, depo sorumlusu, kasiyer, reyon elemanı gibi bölümlere iş ilanı veren mağazalar çalışmak isteyen arkadaşlara istihdam sağlamaktadırlar. Mağazalar internet üzerindeki iş arama sitelerinden güvenlik elamanı ve temizlik görevlisi gibi departmanlara eleman almak için ek iş ilanları vermektedir. Çalışan ve hafta sonu part time çalışmak isteyen arkadaşlar için mağazaların vermiş olduğu günlük ek iş ilanları oldukça fazladır. Mağazalar çalışanlarına iyi imkânlarda bir fırsat sağlayacak iş ilanları vermektedirler. Çalışmak isteyen arkadaşlar mağazaların ilanlarına başvurabilirler.

Cv Hazırlamanın Önemi

Mağazaların vermiş olduğu iş ilanlarına iyi bir özgeçmiş oluşturarak başvurunuz. Kesinlikle iyi çekilmiş bir vesikalık resminiz CV’nizde olmalıdır. İlk izlenim oldukça önemlidir. Anlaşılır bir mail adresiniz olmalıdır ve imla kurallarına dikkat etmeniz gerekir. İşverene yeteneklerinizi iyi ifade etmelisiniz. Çok uzun özgeçmiş yazmayınız. Samimi ve net olunuz. Referanslarınızı yöneticilerinizin isimleri, telefon numaraları ile beraber tarih sırasına göre yazınız. Size ulaşabilecekleri veya ulaşılamama halindeki durumlarda iletişim ve telefon numaranızı yazınız. Görüşme esnasında kıyafetinizi uyumlu ve temiz olmasına dikkat ediniz. Mümkünse kravat takınız. Sitemiz üzerinden çalışmak istediğiniz ilgili departmanlardaki iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. En güncel ilanlar sitemizde bulunmaktadır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=cfea9

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=9f0cd