0212 909 39 16

Viaport Asia Outlet 198 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’un en iyi semtlerinden biri olan Pendik gösterişli ve eğlenceli alışveriş merkezi ile oldukça cezp edici. 2008 yılında hayata geçirilen Viaport Asia Outlet gün geçtikçe adını duyurup binlerce insanın ziyaretine uğramıştır. 365 m2 ‘lik bir alan üzerine kurulmuştur. İçerisinde toplam 250 mağaza ve 4000 bin araç kapasiteli otoparkı bulunmaktadır. Ayrıca eğlence merkezi, sinema salonu, sosyal tesisleri, restaurantlar gibi birçok hizmeti vermektedir. Sosyal yaşama dair tüm hizmetleri kaliteli ve güvenle veren Viaport Asia Outlet avm de istediğiniz her şeyi bulabilmek mümkün. Outlet mağazalarında aradığınız tüm marka kıyafetleri uygun fiyat ve kaliteli olarak bulabilirsiniz.

Viaport Asia Eğlence Alanları

Viaport Asia’da hem büyükler hem de çocuklar için pek çok eğlence alanları mevcuttur. Özellikle çocukların oldukça ilgisini çeken oyun alanları, bowling, mini hayvanat bahçesi de bulunmaktadır. Ailece yemek yiyebileceğiniz göl kenarında yapılmış, sessiz sakin ve hayvanlarla iç içe olan restaurantlarda keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Bebekli anneler için bebek bakım odaları bulunan bu avm de her şey sizin istediğiniz gibi konumlanmıştır. Ayrıca tarihe önem veren Viaport Asia’da bulunan Bedesten’de sizi kısa bir tarih yolculuğuna çıkarıyor. Rengârenk mevsim çiçekleri, ışıltılı vitrinleri, eşsiz dizaynı ile oldukça ilgi görmektedir. Sabiha Gökçen havaalanına 10 dakika uzaklıkta bulunan avm milyonlarca yabancı ziyaretçileri de ağırlıyor.

Viaport Asia Outlet İş Olanakları

İş imkânın oldukça gerilediği son dönemlerde Viaport Asia avm sayesinde ister part time isterseniz de devamlı iş ilanları bulabilirsiniz. İçerisinde bulunan mağaza, restaurant, kahve mekânları ya da eğlence merkezlerinde kolayca iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Avmnin yoğunluğundan dolayı iş yeri sahipleri günlük ek iş imkânı sunmaktadır. Mağazalarda reyon elemanı ya da stok sayım elemanı gibi personeller aranmaktadır. Ayrıca ürün tanıtımı yapmak için kozmetik dükkânlarında çalışabilirsiniz. Avm de bulunan eğlence alanlarında temizlik personeli ya da güvenlik personeli de aranmaktadır. İş başvurusu yapmak için CV hazırlamanız gerekir. CV hazırlarken daha önce ne iş yaptığınızı, başvuru yapacağınız iş ile ilgili deneyiminizi, kişisel ve genel bilgilerinizi yazmanız gereklidir.

Viaport Asia Outlet Avantajları

Aileniz ve sevdiklerinizle gezip görmeniz gereken mekânlardan biri Viaport Asia’dır. Birçok aktiviteye sahip ve oldukça eğlenceli bir yerdir. Oldukça geniş bir alana sahip olan avm de binlerce çeşit ürünü kaliteli ve uygun fiyatlara alabilirsiniz. Ayrıca çocuklar için yapılmış eğlence alanlarında hem kendinizi hemde çocuklarınızı eğlendirebilirsiniz. Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak, sakin bir mekanda yemek yiyebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz otopark, revir, taksi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bebekli anneler için ayrılmış ve içerisinde toplam 3 tane bulunan bebek bakım odaları  bulunmaktadır. Bu odalarda bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Ani hastalanmalara ya da yaralanmalara karşı avm içerisinde sağlık personellerinin bulunduğu revir bulunmaktadır.

Viaport Asia Outlet Mağazaları

Viaport Asia’da 250 tane mağaza bulunmaktadır. Tüm marka ve trend kıyafetleri bulabilme şansınız vardır. Ayrıca outlet mağazalarında uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri bulabilirsiniz. Mağazalarda ayrıca iş ilanı başvuruları yapabilirsiniz. Hemen hemen birçok mağaza sahipleri aşırı yoğunluktan ve ilgiden dolayı personel aramaktadır. Sizde Viaport Asia Outlet ek iş ilanları ve diğer iş ilanları için sitemizi ziyaret ederek kolayca başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=3df85

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=02ce3