0212 909 39 16

Vialand AVM 193 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Avrupa yakasında Girne Caddesi’nde bulunan Vialand AVM 2013 yılının 26 Mayıs günü ziyaretçilerine kapılarını görkemli bir şekilde açmıştır. VIADMC ve Gürsoy Grup’un ortak girişimiyle yapılmıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait 600.000 metrekare alan üzerine inşa edilmiştir. 1 milyar TL’lik yatırımla hayata geçirilmiştir. 140.000 metrekare kiralanabilir alana sahiptir.

Özellikleri ve Hizmetleri

Vialand Alıveriş Merkezi Türkiye’de olan ilk tema parkını bünyesinde bulundurmaktadır. İstanbul için eğlence dendiğinde ilk akla gelen Vialand Tema Parkı yeni adıyla ”İsfanbul” dur.  Dünyada bir ilk olan alışveriş merkezi ile oyun parkını bir arada birleştiren alışveriş merkezi Avrupa’da önde gelen tema parkları arasında gösterilmektedir. Hizmetleri içerisinde hem çocukların hem de yetişkinlerin eğlenebilecekleri alanları, yemek yiyecek restoranları, kafeleri, 200 taneye yakın yerli ve yabancı markaların satıldığı mağazaları, hipermarketi, bowling salonu, sağlıklı yaşam merkezi, eczanesi, mescidi, ATM’leri, otoparkı, sineması,10.000 kişilik konser ve gösteri alanı, hizmetlerinden bazılarıdır. Alışveriş merkezi sabah saat 10.30’da açılıp akşam saat 21.30’da ziyaretçilerine kapılarını kapatmaktadır.

Otopark Hizmeti ve Ulaşımı

Vialand Alışveriş Merkezi’ne ister kendi aracınızla gelip yaklaşık 8000 araç kapasiteli otopark hizmetinden yararlanabilir, isterseniz de toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Alışveriş merkezinin ücretsiz servis hizmetinden yararlanmanız için biletli ziyaretçi olmanız gerekmektedir. İstanbul’un farklı 16 bölgesine ücretsiz müşteri servisleri bulunmaktadır. Başakşehir’den gelmek isterseniz 78C, 49 numaralı otobüse binmeniz gerekmektedir. Nişantaşı ve Şişli bölgesinden gelmek isterseniz 30A, 38KT, 39K numaralı otobüs hattına binmeniz gerekmektedir. İstinye Park ve Sarıyer’den gelmek isterseniz 49Z numaralı otobüs hattına binmeniz yeterli olacaktır. Ortaköy ve Beşiktaş bölgesinden gelmek isterseniz DT2, 49T, 49Z numaralı hatlı otobüse binmeniz gerekmektedir. Bakırköy’den ise gelmek isterseniz 94Y, 99 numaralı otobüse binmeniz gereklidir.

Mağazaların İş Fırsatları

Vialand AVM içerisinde bulunan çok sayıda mağazalar iş ilanı vererek personel aramaktadırlar. Mağazaların vermiş olduğu iş ilanları bölümleri genelde şunlardır; kasiyer, satış danışmanı, stok sayım elemanı, reyon elemanı, güvenlik görevlisi, temiz elemanı, depo elemanı gibi departmanlardır. Mağazaların ve alışveriş merkezinde bulunan diğer firmaların vermiş olduğu ek iş ilanları ile çok sayıda iş arayan kişilere istihdam sağlanmaktadır. Mağazalar ve diğer firmalar ayrıyeten internet üzerindeki iş bulma sitelerine ilan verdikleri gibi günlük ek iş adı altında part time olarak hafta sonu personel alımı yapmaktadır. Çok sayıda bölümün eleman ihtiyacı olan firmalara çalışmayan kişiler başvuru yapsınlar.

CV Hazırlamadaki Kriterler

Özgeçmiş hazırlarken belli başlı önemli kriterler vardır. Özgeçmişinizde vesikalık çekilmiş bir resminizi olması önemlidir. İlk izlenim oldukça önemlidir. Mail adresiniz olabildiğince anlaşılır bir şekilde olsun. İletişim bilgilerini eksiksiz yazmayınız. Mesleki yeteneklerinizi belirtiniz. Açık ve net olunuz. Samimi davranınız. Yalan ve çelişkili bir beyandan kaçınınız. Yalan beyanda bulunmanız işverenin aradığı kriterde olsanız bile size olumsuz bir şekilde dönecektir. Çok fazla uzun özgeçmiş yazmayınız. Daha önce çalışmış olduğunuz yerdeki referanslarınızı belirtirken tarih sırasına dikkat ediniz. Önceki iş yerinde çalıştığınız yöneticiniz veya patronunuzun ismini, görevini ve telefon numarası ile beraber belirterek yazınız. Görüşme esnasında resmi kıyafet giyiniz. Sitemiz üzerinden ilgilendiğiniz ve çalışmak istediğiniz iş ilanlarına rahatlıkla müracaat edebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=48b91

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=66cc0