0212 909 39 16

Uphill Court Ticaret 169 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Anadolu yakasının Ataşehir ilçesinde bulunan Uphill Court Ticaret, Teknik Yapı tarafından inşa edilmiştir. Mayıs ayının 2010 tarihinde ziyaretçilerinin hizmetine açılmıştır. Konum olarak Ataşehir ilçesinin en güzel ve elit yerine konumlandırılmıştır. Toplam 408.000 metre kare inşaat alanı  üzerine konumlandırılmıştır. Konumunun bulunduğu yer çok lüks yapılarla donatılmıştır.

Özellikleri ve Hizmetleri

Yüksek teknoloji ve yüksek standartlar ile doğanın titiz bir şekilde korunduğu bir yaşam alanı oluşturarak yapılmıştır. Etrafı yeşil alanlarla çevrilidir. Standartların üstünde bir yaşamı ziyaretçilerinin hizmetini sunmaktadır. Uphill Court  Ataşehir’de yaşamın değer kalitesin çok yüksekte tutmaktadır. Hizmetleri arasında yüksek teknoloji ürünlerini satan mağazaları bulunmaktadır. İtalyan seramik ve jakuzi sistemlerini satan mağazalar, kamera kontrollü güvenlik sistemleri olan mağazalar, Rehau markalarını satan mağazalar bunlardan başlıca önde gelenleridir. 6 açık ve 1 tane kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. 1 adet tenis kortu ve 2 adet basketbol sahası bulunmaktadır. 4 adet çocuk parkı mevcuttur. Restoranları ve kafeleri mevcuttur. Sabah saat 09.00 açılıp akşam saat 22.00 kapanmaktadır.

Otopark ve Ulaşımı

Uphill Court Ticaret Merkezi’ne ister kendi özel aracınızla isterseniz de toplu taşıma araçlarını kullanarak gelebilirsiniz. Kendi aracınızla geldiğinizde 3.500 araç kapasiteli ve otomasyon sistem özelliği olan kapalı otopark hizmetinden faydalanabilirsiniz. Otopark hizmeti ziyaretçilere ücretli bir şekilde hizmet vermektedir. Toplu taşıma araçlarını kullanmak isterseniz 16M, 21B, 8A hatlı otobüsleri kullanarak veya M4 metro hattını kullanabilirsiniz. Dolmuşla gelmek isterseniz C – 55, D – 61, D – 68 numaralı minibüs hatlarını kullanabilirsiniz. Ayrıyeten Marmaray ile ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz. Beşiktaş Zorlu Center istikametinden ise Zincirlikuyu metrobüsünden 34AS hattına binerek ve aktarma yaparak gelebilirsiniz.

Mağazaların İş İmkânları

Uphill Court Ticaret Merkezi içerisinde bulunan çok sayıda mağazalar iş ilanları vererek personel aramaktadırlar. Genellikle stok sayım elemanı, reyon sorumlusu, kasiyer, depo görevlisi, temizlik elemanı gibi iş ilanı vermektedirler. Ekstra olarak camlarına part time çalışmak isteyenler için günlük ek iş ilanı yapıştırarak çalışmayanlara iş fırsatı sunmaktadırlar. Ticaret merkezinin içerisinde çalışan güvenlik görevlisi ve temizlik elemanı personelleri bulunmaktadır. Ticaret merkezi içerisindeki mağaza ve firmalar internet üzerindeki iş sitelerinden ek iş ilanları adıyla ilanda vermektedirler. İşe ihtiyacı olan ve çalışmak isteyen kişiler ticaret merkezi içerisindeki mağazaların ve diğer firmaların ilanlarına müracaat edebilirler. Mağazalar vermiş oldukları ilanlar ile çalışmayan kişilere istihdam sağlamaktadır.

CV Hazırlamada Dikkat Edilecek Hususlar

Uphill Court Ticaret Merkezi’ndeki bulunan iş ilanlarına müracaat etmeden önce iyi bir özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Cv’nizde mutlaka vesikalık çekilmiş bir resminiz olmalıdır. İlk izlenim önemlidir. Kendi isminizi belli eden ve anlaşılabilir bir mail adresi oluşturunuz. Cv’nizi hazırlarken samimi ve net olunuz. İmla kurallarına dikkat ediniz. Çok fazla uzun özgeçmiş hazırlamayanız. Yalan ve çelişkili olarak verilmiş beyan işveren tarafından eksi puan olarak size geri döner. Yetenekleriniz işverene uygun olsa bile yalan beyandan dolayı işe alınmanız gerçekleşmez. İş görüşmesinde kıyafete dikkat ediniz. En son çalıştığınız yerdeki referanslarınız yöneticinizin isimleri ve telefon numaraları ile tarih sırasına göre belirtiniz. Sitemiz üzerinden ilgilenmiş olduğunuz ve çalışmak istediğiniz iş ilanlarına müracaatta bulunabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=1eea2

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=cbf33