0212 909 39 16

Ünlü Tekstil 56 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

ÜNLÜ TEKSTİL Hakkında

Türkiye’nin en büyük konfeksiyon üretici-ihracatçı firmaları arasında bulunan Ünlü Tekstil, tekstile yaptığı yatırımlarla büyümeye devam ediyor.
22 yıldır her dönem müşteri beklentilerini algılama yeteneğiyle ve rekabet şartlarına ayak uydurarak bugünkü çağdaş yapısına ulaşmıştır.
Temelleri 1980 yılında Sabri Ünlü Tarafından Hollanda’da atılan Ünlü Tekstil,1992 yılında faaliyetini İstanbul’a taşıyarak bugün Türkiye’nin sayılı konfeksiyon fabrikalarından biri olmuştur.
Ünlü Tekstil tarihindeki en önemli gelişmelerden birini kendi öz sermayesiyle inşa ettiği ve 2009 yılı Mayıs ayında taşındığı 26.000 m2’lik yeni yeri ile yaşamıştır. İşine yaptığı bu yatırım ile rekabetçi piyasanın gerektirdiği hızı ve kaliteyi yakalamıştır.
Ünlü Tekstil güçlü altyapısı, 550’e aşkın personeli ve onlarca yabancı müşterisi ile konfeksiyon üretici-ihracatçı firmaları arasındadır. Kumaş kontrolünden dikime, dikimden paketlemeye kadar tüm süreçleri bünyesinde barındıran ve aynı anda pantolon, bluz, ceket, etek gibi bayan dış giyim adına tüm modelleri aynı kalite ve verimlilikte sunabilen Ünlü Tekstil; emin adımlarla müşterileri için kendi koleksiyonunu oluşturma yolunda hızla ilerlemektedir. Kaliteli ve terminli üretimin yanında tasarım yaparak model geliştirmeyi müşteri memnuniyetinin kilit unsuru olarak görmektedir. Türkiye’nin büyük 1000 sanayici firması arasında bulunan Ünlü Tekstil, ürettiği mamullerini ,Avrupa ülkeleri olmak üzere; tüm dünyaya ihraç etmektedir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=8a1d6

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 6 Jobs
  • Kategori Tekstil
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Emek Mah. Sıvat Cad. No: 15 34785 Sancaktepe / İstanbul - TURKEY
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=16c67