0212 909 39 16

Uniq İstanbul Avm 195 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul Maslak’ta hizmet veren Uniq İstanbul Avm son derece eşsiz tasarımı ve birçok aktivitesiyle hem büyüklerin hem de çocukların yüzünü güldürüyor. Geniş bir alan sahip olan bu avm de giyim, yeme içme, tiyatro, konser ve daha birçok etkinlikler bulunmaktadır. Ayrıca çocuklar için gösteriler ve sihirbazlıklar düzenlenmektedir. Binlerce insanin uğrak noktası olan Uniq İstanbul avm de mağaza, kuaför, restaurant, kahve içme yeri gibi çeşitli mekânları bulabilirsiniz. Ayrıca kendini sürekli yenileyerek kültür ve sanat adına da alanlar kurmuştur. Bu avm de ayrıca tarihe de önem verilerek bazı tarihi yapılarla dizayn edilmiştir. İçerisinde bulunan 3000 seyirci kapasiteli açık hava sahnesi ile hem ülkemizden hem de dünyadan birçok starı ağırlamıştır.

 Uniq İstanbul Avm İş Avantajları

Uniq İstanbul Avm de pek çok iş ilanları bulabilirsiniz. İster tam zamanlı isterseniz de part time iş seçenekleri mevcuttur. Ürün tanıtma, yöresel yiyecekleri tanıtma, karşılama gibi part time iş ilanı bulunur. Ayrıca avm de bulunan mağaza, restourant, kozmetik, kuaför gibi iş yerlerinde günlük olarak da çalışma fırsatları vardır. Bu iş yerleri yoğunluklarından dolayı günlük ya da part time çalışanlar aramaktadırlar. Avm içerisinde bulunan iş yerlerine detaylı bilgilerinizi bırakarak iş sahibi olabilirsiniz. Ayrıca daimi iş için mağaza müdür yardımcısı, satış danışmanları, proje sorumlusu gibi pek çok avantajları bulunmaktadır. CV ile başvurabilirsiniz. CV hazırlarken daha önce çalıştığınız firma adı, işe giriş çıkış tarihleri, kişisel bilgiler ve genel özellikler gibi niteliklerden bahsedebilirsiniz.

Uniq İstanbul Avm Etkinlikleri

Alışveriş merkezi birçok güzel aktivite sunuyor. Bu etkinlikler konser, tiyatro, müzikal, macera parkı, kültür sanat gibi aktivitelerdir. Çocukları da unutmayan Uniq avm onlar için de bazı gösteriler sunmaktadır. Sihirbazlık gösterileri, çizgi film, animasyon ve oyun alanı gibi eğlenceler sunmaktadır. Tüm bu etkinlikleri hem daha yakından izlemek hem de günlük ek iş yapmak için başvuru yapabilirsiniz. Avm’nin günlük temizlikçi, güvenlik personeli gibi iş ilanları mevcuttur. İnsanlara oldukça faydası bulunan Uniq avm son derece güvenilir ve konforlu bir mekândır. Geniş bir alanda ve ormanın yeşillikleri arasında kurulmuş görülesi bir yer olmayı başarmıştır.

Uniq İstanbul Avm Nerede

Uniq İstanbul avm İstanbul Maslak Ayazağa Caddesi üzerinde bulunur. Kolay bir şekilde giderek birçok eğlence, mağaza, restaurant gibi iş yerlerini gezebilirsiniz. Haftanın 7 günü sabah 07.00 ve 23.30 saatleri arasında açıktır. İstanbul’un en gözde mekânlarından biri olan Uniq avm de girişler tamamen ücretsizdir. Ayrıca kendi aracı ile gelenler için otopark hizmeti de mevcuttur. Ayrıca otopark 0-30 dakika boyunca ücretsiz hizmet vermektedir. Toplu taşıma araçları ile gelecekler içinde yakın metro ve otobüs güzergahları bulunmaktadır.

Uniq İstanbul Avm Mağazaları

Uniq avm de binlerce marka ve çeşitte giyim, kozmetik, aksesuar adına her şeyi bulabilirsiniz. Özellikle kadınların ilgisini çeken ve önem verdikleri tüm detaylar burada mevcut. Dünyaca ünlü markaların satıldığı kıyafetler ve kozmetik oldukça yoğun ilgi görmektedir. Ayrıca bu mağazalarda ek iş ilanları bulmanızda oldukça fazladır. Sizde Uniq İstanbul avm ile ilgili iş ilanlarına sitemiz üzerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=ddbeb

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=0778a