0212 909 39 16

Türkerler Holding 56 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Türkerler Holding Hakkında

Türkerler Holding faaliyetleri, 50 yıla yakın bir süre önce Ankara’da başladı. Özellikle inşaat sektöründeki yatırımlarla giderek artan bir ivme yakalayan Türkerler Holding, bugün 130’u aşkın şirket ve yarım yüzyıla yakındır biriktirdiği tecrübesiyle Türkiye ekonomisinde önemli bir lider haline geldi. Türkerler; gayrimenkul geliştirme, yenilenebilir enerji, doğalgaz dağıtım ve ticareti, kamu özel ortaklığı projeleri (PPP) ve tekstilde Türkiye’nin en iddialı projelerine imza attı. Baraj, tünel, otoyol, metro, hastane inşaatlarında kazandığı deneyimi, son dönemde kaliteli konut, ofis ve ticaret alanı inşaatlarına da yansıtmaya başladı. Mahall Ankara, Mahall Bomonti İzmir ve Çiftçi Towers projeleriyle gayrimenkul geliştirme sektörünün en önemli markaları arasına girdi. PPP modeliyle, Ankara Etlik semtindeki Türkiye’nin en büyük şehir hastanesinin de arasında bulunduğu İzmir ve Kocaeli ile birlikte 3 ayrı hastanenin inşaatını ve işletmesini üstlendi.

Yenilenebilir enerjide Türkiye’nin en büyük yatırımcısı olma hedefiyle hareket eden Türkerler, son olarak 1.000.000.000 $’lık Rüzgar Enerjisi YEKA ihalesini kazanmıştır.

Türkerler Holding’in son 20 yılda ulaştığı inşaat hacmi 5.000.000 m² geçmiştir. Ayrıca çatısı altında istihdam edilen çalışan sayısı 24.000’i aşarak 2017 yılı istihdam seferberliğine liderlik eden firma olmuştur.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=fda05

Türkerler Holding has posted 5 jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 5 Jobs
  • Kategori Enerji, İnşaat, Tekstil
  • Lokasyon Ankara
  • Adres Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulv. 274-7 B Blok No:67 Mahall Ankara / Çankaya / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=02edd