0212 909 39 16

TÜRKER GROUP 329 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Ülkemizin uluslararası nakliye sektöründeki öncü kuruluşlarından biri olan Türker, hizmet verdiği sektördeki hayatına 1970’li yıllar itibariyle başladı. Kurulduğu günden bu yana, genç ve dinamik personel kadrosu ve uluslararası nakliye alanında meydana gelen değişimleri ve gelişimleri yakından takip ederek sektöre öncülük etmeye günümüzde de devam ediyor.

Türker Group Hakkında

Hizmet vermeye başladığı 1970’li yıllardan bu yana tek hedefi yaptığı her hamlede, piyasanın öncüsü olmayı hedefleyen Türker Group, öncülük yaparken aynı zamanda kalıcı olmayı da hedefliyor.

Yarım aşırı aşkın olarak hizmete verdiği sektördeki, istikrarlı yükselişini, koyduğu ilkelere ve bu ilkelerine bağlı kalışına borçlu olan Türker, verdiği tüm hizmetlerde müşterilerine değer yaratmayı hedefliyor. Maksimum müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi ile Türker, aynı zamanda topluma, insana ve doğaya yön veren kurumsal sosyal sorumluluk projelerini doğrudan organize ederek ve paydaş olarak çeşitli sivil toplum örgütlerinin projelerini destekleyerek de sektörün değişime destek veren firmaları arasında yer alıyor. Türker Group, yaptığı hamlelerle kendini sürekli değiştiren ve geliştiren bir iş ortağı olmayı hedefliyor.

Bunun yanı sıra, müşteri ile iletişimi verdiği hizmetin başat kuralı olarak belirlemiş, tüm paydaşlarının ihtiyaç halinde ulaşabileceği kurumsal hizmet ve destek numaraları kanalıyla ihtiyaç duyulan desteği sağlıyor.

Taşımacılık gümrüklü depo, gümrüksüz depo ve talep ve ihtiyaca yönelik sonuç odaklı katma değerli hizmetler veren Türker Group genç ve kadın istihdamı konusunda da lider firmalardan biri olmayı hedefliyor.

 

Türker Group Kariyer Fırsatları

Uluslararası taşımacılık sektöründe, ülkemizin en köklü kuruluşların biri olan Türker Group, 50 yılı aşan hizmet ömrünü şüphesiz uzman personel kadrosuna da borçlu. Alanında uzman personel kadrosunun sektörde meydana gelen değişiklikleri yakından takip edebilmesi adına mesleki eğitimlerle destekleyen Türker Group aynı zamanda ülkemizin istihdam yaratma alanında da örnek kuruluşlarından biri.

Lojistik hizmetinin tüm safhalarında yarattığı değer algısı doğrultusunda, her yıl özellikle binlerce yeni mezun bireyin işvereni olma konusunda kendisi ile yarışıyor.

Siz de Türker Lojistik bünyesinde bir kariyer hedefi planlıyorsanız, şirket ihtiyaçları doğrultusunda açılan Türker lojistik iş ilanları konusunda takipte kalarak, hedeflediğiniz kariyere başlayabilirsiniz.

Türker lojistik iş ilanları içeriklerine doğrudan şirketin kurumsal web sitesi kanalıyla ulaşabileceğiniz gibi, farlı iş ilanı sitelerinden ve uygulamalarından da ulaşmanız mümkündür. Kariyer hedeflerinize, geçmiş iş deneyimlerinize ve almış olduğunuz eğitime bağlı olarak size en uygun Türker lojistik iş ilanları ayrıntılarını görüntüleyebilir siz de bu ülkemizin bu değerli firmasında çalışabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5b5e3

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Taşıma
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Büyükbakkalköy Mah. Samandıra Yolu Sokak No: 24 34858 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=58afd