0212 909 39 16

Trump Alışveriş Merkezi 188 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Yurtdışında köklü bir inşaat firması tarafından yapılan Trump Alışveriş Merkezi Türkiye’de 8 Haziran 2011 yılında açılmıştır. Şişli ve Mecidiyeköy’ün arasında bulunan Trump Towers metro ve diğer ulaşım araçları ile kolayca gidilebilmektedir. Şişli belediyesinin yardımlarıyla alışveriş merkezine metro çıkışında direkt bağlantı tüneli bulunmaktadır. Trump Towers’un baş müteahhiti “Brigitte Weber” mimarlar grubudur. Dizayn ve iç dekor tasarısı bu mimarlık grubu tarafından yapılmıştır. Toplam inşaat alanı 260.000 metredir. 39 katlı konut rezidans konutu ve 37 katlı ofisler  bulunmaktadır. Otopark büyüklüğü 1000 araç kapasitelidir. Alışveriş merkezi 5 kattan oluşmaktadır. İçerisinde ünlü yerli, yabancı giyim mağazaları, tiyatro, sinema, spor kompleksi ve market yer almaktadır. Çocuklar için rengârenk tasarımı sahip Kidzmondo adında bir şehir kurulmuştur. Bu çocuk şehri tasarımı için bir kat özel olarak ayarlanmıştır. Bu çocuk şehri ile ebeveynler kolaylıkla alışverişlerini yapabilmektedirler.

Çocuklar için özel yeme- içme mekânları mevcuttur. Ayrıca Trump Cadde’de adını verdikleri bir bölümde restoranlar vardır. Trump Towers alışveriş merkezinin web sitesinde aylık olarak etkinlik durumu kontrol edilerek ücretsiz konserler  ve çocuk tiyatrolarına gidilebilmektedir. Trump Art Gallery ile sanatseverler için buluşma noktası oluşturmuştur. Revir, bebek odası, vale hizmetleri, kayıp eşya bürosu, emanet dolabı, engelli hizmeti, mescit ve bebek arabası hizmetleri bulunmaktadır.  Kaçış oyunları yani Escapist macerası ve eğlence arayan yetişkinler için oyun alanları mevcuttur. Arkadaş grupları ile vakit geçirebilecek bowling salonları bulunmaktadır. Çocuklar için tiyatro salonları vardır. Etkinlik takviminden gün ve saatler takip edilerek çocuklarınızla eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. İçerisinde bulunan elektronik eşya mağazası ile ihtiyaç duyulan ürünlere kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Trump Alışveriş Merkezi İş İlanları

Birçok etkinliğin ve ücretsiz konserlerin yer aldığı Trump Tower Alışveriş Merkezi iş arayanların gözdesi konumdadır. Bir katının çocuklara tesis edilmesiyle yeni bir iş kolu AVM mağazalarında yer almaktadır. Anaokulu öğretmenleri de AVM’lerde iş başvurusunda bulunabilir. Reyon düzenleyici kasiyer, spor kompleksi için spor eğitmenleri, temizlik personelleri ve tiyatro, sinema için bilet gişe elemanları için iş ilanları mevcuttur. Trump cadde özelliği ile yazın içeride durmak istemeyenler için alternatif sunmaktadır. Her türden insanlar için sosyal yaşam alanı düşünülmüştür. Bu sayede birçok kişiye eğlence için alternatif sağlamaktadır. Trump alışveriş merkezi alışverişin yanı sıra eğlence ve etkinlikleri ile kendi farklarını yaratmışlardır.

Trump Alışveriş Merkezi İş İlanları

Trump Alışveriş Merkezine iş başvurusunda bulunmak isteyenler web sitelerinde yer alan maile CVv’lerini mail yolu ile göndermeleri gerekmektedir. Birebir görüşmek isteyenler için ayrıca iletişim numarası da paylaşılmaktadır. Başvurular değerlendirip boş olan pozisyonlara göre değerlendirme yapılarak dönüş sağlanmaktadır. Vardiyalı, part time ve full time olmak üzere çalışma saatleri mevcuttur. Ek iş arayanlar vardiyalı veya part time bölümlerine başvurularını yapabilirler. Üniversite öğrencileri okudukları bölüm fark etmeksizin iş başvurusunda bulunabilirler. Her alanda iş kolu bulunmaktadır. Kendinizi geliştirmek ve kariyer odaklı çalışmak isteyenler için Trump Alışveriş Merkezindeki iş ilanları kontrol edebilirsiniz. Kendisini bu yönde eğitmek ve geliştirmek isteyenler Trump Alışveriş Merkezindeki iş ilanlarını kontrol edebilirler. Günlük ek iş arayanlar bu durumu CV’lerinde belirterek başvurularını gönderebilirler.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=06823

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=66358