0212 909 39 16

Torium AVM 185 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Avrupa yakasında Beylikdüzü ve Avcılar ilçelerinin arasında kalan Haramidere E-5 Karayolu üzerinde bulunan Torium AVM, Torunlar GYO tarafından 256.000 metre kare üzerine inşa edilmiştir. Ekim ayının 2010 yılında ziyaretçilerinin hizmetine açılmıştır. Alışveriş merkezinin büyüklüğü ve hizmet kalitesi yurt dışından ülkemize gelen milyonlarca insanın da ziyaret etmesine imkân sağlar. İstanbul’un yaklaşık toplam 3 milyon kişinin yaşadığı Esenyurt, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Gürpınar, Avcılar, Florya ve Büyükçekmece gibi şehrin en kalabalık yerleşim merkezinde yer almaktadır. 2012 yılının temmuz ayında biten Avcılar-Tüyap arasındaki metrobüs hattı ile ziyaretçi yoğunluğu oldukça arttırmış bir konumda bulunmaktadır. Bu sayede Anadolu yakasından gelmek isteyen insanlara da fırsat oluşmuştur.

Özellikleri

Torium Alışveriş ve Yaşam Merkezi bünyesinde çok sayıda yerli ve yabancı markaların satıldığı mağazaları, kafeteryaları, 1975 kapasiteli Cinetech sinema salonu, otoparkı, Türkiye’nin ilk ve tek kar merkezi olan ”Snowpark”ı, bowling salonu bulunur. Açık cadde katı bulunması ve açık hava oturma salonları diğer özelliklerinden bazılarıdır. Ayrıyeten Torium Alışveriş Merkezi Türkiye’nin ilk ”Leed Sertifikası’na sahip olan alışveriş merkezi özelliğindedir. Alışveriş merkezinin bulunmuş olduğu çevre genç bir nüfusa ve çalışan bir nüfusa sahip olması özelliğiyle güçlü ve çeşitli markalardaki mağazaların bulunması bulunmuş olduğu özelliği bir fırsata çevirmesini sağlamıştır. Alışveriş merkezi sabah saat 10.00’da açılıp akşam saat 22.00’da kapanmaktadır.

Otopark ve Ulaşım Hizmetleri

Torium Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne gelmek isteyen ziyaretçiler kendi araçlarını kullanabileceği gibi alternatif olarak toplu taşıma araçlarını da kullanarak hem Avrupa yakasından hem de Anadolu yakasından rahatlıkla gelebilirler. Kendi aracıyla gelen ziyaretçiler yaklaşık 3.000 araç kapasiteli otoparkından yararlanabilirler. Alışveriş merkezinin otoparkı gün boyunca alışveriş yapan veya yapmayan ziyaretçiler için tamamen ücretsizdir. Avrupa yakasında metrobüs ile gelmek isteyen ziyaretçiler Haramidere Sanayi Sitesi metrobüs durağında inip biraz yürüyüp alışveriş merkezine gelebilirler. Anadolu yakasından metrobüsle gelmek isteyen ziyaretçiler Söğütlüçeşme durağından binip Avcılar istikametine giden 34Z 0metrobüs hattına bindikten sonra Haramidere Sanayi Sitesi’nde inip yürüyerek kolay bir şekilde ziyaret edebilirler.

İş İmkânları

Alışveriş merkezinin bünyesinde bulunan yerli ve yabancı mağazalar iş ilanları vererek çok sayıda eleman alımı yapmaktadırlar. Torium Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin içerisindeki mağazalarda çalışmak isteyen insanlar mağazaların vermiş olduğu iş ilanı ile kendilerine sunulan fırsatı en iyi şekilde değerlendirebilirler. Alışveriş merkezinin kendi bünyesinde günlük temizlikçi ve kadrolu olarak çalışan güvenlik görevlisi arkadaşlar bulunmaktadır. Mağazalar genellikle kasiyer, stok sayımı elemanı, reyon sorumlusu, depo elemanı gibi görevlerde çalışmak için iş ilanı vermektedirler. Mağazalar internet üzerinden de çalışan kişilere de part time olarak ek iş ilanları vererek daha fazla para kazanmalarına imkân sağlamaktadır. Hafta içi çalışıp hafta sonu boşluğunu çalışarak ve para kazanarak değerlendirmek isteyen arkadaşlar değişik firmaların vermiş olduğu günlük ek iş ilanlarından da istifade edebilir ve müracaat yapabilirler.

CV Hazırlamanın Önemi

Çalışmak isteyen kişilerin kendilerini iyi ifade ettiğini düşündüğü bir özgeçmiş hazırlamaları kendilerinin işe alınmasını daha kolay sağlayacaktır. Daha önceki iş tecrübelerini referans göstererek ve telefon numaralarını belirtmeleri, eleman arayan firmaların dikkatini hemen çekecek ve kendilerine dönüş yapmalarını hızlandıracaktır. Tabi ki bunun yanında iş görüşmesine gidildiği zaman kıyafetin temiz ve düzenli olduğuna dikkat etmek gerekmektedir. İlgilendiğiniz ve çalışmak istediğiniz işlere sitemiz üzerindeki iş ilanlarından ulaşıp müracaat edebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=05610

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=6340e