0212 909 39 16

Torch Consultancy 419 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Uzman kadroların ilgili iş kollarında görev almaları son derece önemlidir. Nitelikli insan gücüne dayanan, insan odaklı ve bilgi merkezli yönetimler her zaman büyümeyi sürdürür. Kurumlarınızın aradığı niteliklere sahip yönetici adaylarının bulunmasını her zaman tek bir ilan ile halledemezsiniz. Torch Consultancy iş ilanları vererek, çeşitli sektörlerde kurumsal işletmelerin, idari kadrolarını bulmalarına yardımcı olur.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, ilk bir yıl içinde görev alan yöneticilerin yaklaşık yarısı beklenen performansı göstermekten oldukça uzak kalıyor. Liyakat esasları, sadece yetkin eğitim ile sınırlı kalmaz. Kurum kültürü ile yönetici adayının deyim yerindeyse doku uyumu, sektörün gerektirdiği dinamizm ve sosyal ilişkilerin gücü gibi kavramların ölçümü, yetkin ellerde yapılmalıdır! Başarı şansa bırakılamaz!

Torch Consultancy İnsan Kaynakları Belirleme ve Seçme Süreci

Torch kelimesinin ortaya çıkışı, kurumun sağladığı hizmetlerin İngilizce dilinde baş harflerinden oluşturulmuştur. Buna göre;

  • Training: yani eğitim kelimesinden gelir. Firma ihtiyaç duyulan alanlarda, müşterilerine eğitim hizmeti verir,
  • Organization: Organizasyon karşılığına gelen hizmete göre firma, şirketlerin organizasyonlarının planlanması ve projelerinin ortaya çıkması sürecinde etkilidir,
  • Recruiting: İşe alım olarak dilimize çevrilen kavrama göre, şirketin üzerinden çok yoğunlaştığı alanların başında, yönetici ilanları ile idari kadroların tespiti gelir,
  • Consultancy: Danışmanlık olarak dilimize çevrilen hizmete göre, firma ve ilgili tüm kurumlara, ihtiyaç duyulan alanlarda profesyonel tavsiye hizmeti verilmektedir,
  • Human Resouces: İnsan kaynakları olarak dilimize çevrilir. İnsan odaklı çalışmalar yürüten organizasyonların başarıya ulaşma ihtimali önemli ölçüde artmaktadır. Şirketlerinizin, insan kaynaklarına profesyonel kadroların aktif olarak yönelmesini istemez miydiniz?

Torch Consultancy, iş ilanları vererek, hem kendi ihtiyaçları hem de müşterileri olan kurumların insan kaynağına olan ihtiyacının sonuçlandırılmasını amaçlar. Güçlü bir geçmiş, eğitim ve değişen dünyaya uyum sağlamış, kurum kültüründen haberdar bireylerin şirketlere kazandırılması da yine Torch consultancy iş ilanları için başlıca temenniler arasında yer alır.

Yönetici İlanları için Başvuru Yapmak

Başvurularınızı iletmek istediğiniz kurumların insan kaynaklarına doğrudan başvuru yapabileceğiniz gibi, Torch Consultancy gibi şirketlere de başvuru yapabilirsiniz. İlgili yönetici ilanları, kişisel kapasite ve geçmişinize uyumlu olduğunda emin olunmalıdır. Sektör tecrübesi gerektiren pozisyonlar için kişisel iş geçmişinizin yeterli olduğuna dikkat etmelisiniz.

İlgili Torch consultancy iş ilanları için başvuru yapan tüm adaylar, kendilerini en iyi şekilde izah eden özgeçmiş hazırlamalıdır. Verilen bilgiler anlaşılır, net ve yeterli olmalıdır. İlgili ilanda sorulan sorulara ve beklentilere bir manada cevap niteliği taşımalıdır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=3d8a7

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori İnsan Kaynakları
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Mecidiyeköy, Polat İş Merkezi, Selahattin Pınar Cd. No:29, K:2 D:23, 34381 Şişli/İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=16240