0212 909 39 16

TİMAC AGRO 607 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Timac Agro; Group Roullier içerisinde gelişen ve hızla büyüyen %100 yabancı sermayeli bir şirkettir. Toprak ve gübre konusunda hizmet veren bu kuruluş, toprak ve çiftçilere destek olarak, üretim kalitesini arttırır.

Bu kuruluş gübreye ihtiyacı olan toprak ile uğraşan çiftçilerin ihtiyaçlarına uygun olarak, gübre konusunda çok fazla sayıda çeşit sunar. Oldukça iyi ve profesyonel çalışmaları ile firmanın hedefi, üretim kalitesini arttırmak ve toprak ile ilgili üretim faaliyeti gösteren çiftçileri hem ekonomik anlamda hem de üretim başarısı anlamında onları memnun etmektir.

TİMAC AGRO HAKKINDA

Şirket bitkiler hakkında, gübreler hakkında, toprak hakkında sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimleri ile; çiftçiye son derece büyük katkılar sunuyor. Çiftçinin ihtiyacına göre özel gübreler üretiyor ve bitki yetiştirme konusunda toprak ile uğraşanların yüzünü güldürüyor. Bunlara ek olarak şirketin hizmetleri arasında; profesyonel ziraat mühendisleri ve ziraat teknikerleri ile beraber çalışarak, tarımsal anlamda üretimin faaliyeti gösteren kişilere teknik yönden eğitim veriyor. Bu sayede çiftçiler hem doğru tarım yollarını öğrenmiş oluyor hem de ihtiyaçlarına en uygun olan gübreleri kullanmış oluyorlar.

Bu güne dek firmanın bağlı olduğu Group Roullier 50 civarı farklı ülkede hizmet vermektedir. Buna ek olarak, toplamda 8.000 çalışanı vardır. Gün geçtikçe kendisine yeni hedefler koyan Timac Agro şirketinin hedefleri yükseldikçe ve faaliyet gösterdiği alanlar arttıkça şirket, daha da  yükseklere çıkmak için yeni çalışma arkadaşları aramaya başlamıştır. Şirketin uluslararası bir şirket olmasından dolayı Timac Agro şirketi belirlediği bazı kriterler ile iş ilanı veriyor.

TİMAC AGRO KARİYER FIRSATLARI

Timac Agro şirketinin iş ilanı konusundaki kriterleri arasında en önemli olanı herhangi bir üniversitenin Ziraat Fakültesinden mezun olma veya Ziraat MYO mezunu olma şartı var. Tam zamanlı olan bu işte, Satış Danışmanlığı, Ziraat Mühendisi, Ziraat Teknikeri, Teknik Satış Uzmanı, Satış Pazarlama Uzmanı gibi pozisyonlarda alımlar olacaktır. Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olma şartı vardır. Ayrıca adayların B sınıfı ehliyeti olması ve aktif bir şekilde araç kullanabilmesi ve  satış, tarım, pazarlama konularında 4 yıllık  tecrübe gerekiyor.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=8166d

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=cdc21