0212 909 39 16

TEKZEN 425 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Özellikle 2000’li yıllardan sonra, kişilerin tek bir işletmeye giderek ihtiyaç duydukları bir alanda, temin etmek istedikleri tüm malzemeleri alabilmesi için dizayn edilen market zincirleri sıklıkla karşılaşılan bir oluşum halini aldı. Yaygın olarak bu anlamda karşılaşılan market türleri ise yapı marketler. Ülkemizdeki sayılı büyük yapı market zincirleri içerisinde yer alan Tekzen kuruluşundan günümüze, izlemiş olduğu stratejilerin tamamında, müşteri memnuniyeti ve maksimum hizmet kalitesi hedeflerken, aynı zamanda, yüksek oranda yerli ekonomiye katkı ve istihdam sağlama alanlarında da koymuş olduğu hedeflerle dikkat çekiyor. Tekzen’in istihdam etme ve kariyer hedefleri konusunda, aktif olan Tekzen iş ilanları araştırması yaparak da bilgi alma şansınız bulunuyor.

Tekzen Hakkında

‘Evin için ne istersen’ sloganı ile yola çıkan Tekzen, ülkemizdeki ev dekorasyon ürünleri satışı yapan oldukça köklü ve ürün yelpazesi bakımından da zengin bir firma olarak, en yaygın yapı market olma unvanını elinde bulundururken, aynı zamanda Avrupa DIY (Did İt Yourselves) Perakende Birliği ‘ EDRA’ oluşumunun ülkemizdeki tek temsilcisi.

Yapı market sektöründeki 22 yıllık geçmişiyle, özellikle evine ve ofisine dair mekânsal düzenler yapmaktan keyif alan müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını toptan ve perakende seçenekleriyle karşılıyor.

Ayrıca aslında tüm şirketlerin başat stratejisi olan sosyal sorumluluk projeleri konusunda da yüksek hassasiyet gösteren Tekzen firmasının, çeşitli sivil toplum kuruluşları ile ortak yürüttükleri doğaya, insana ve topluma değer katan projeleri de bulunuyor.

Tekzen Kariyer Fırsatları

Günümüz standartlarında, iş hayatından genel anlamda beklentimiz, çalıştığımız iş yerinin personellerine kariyer hedefleri doğrultusunda imkânlar verebilmesidir. Bu anlamda Tekzen, deneyimli, deneyimsiz farklı eğitim özelliklerine sahip bireylerin bir araya gelerek huzurlu, adil ve eşitlikçi olarak çalışabilecekleri bir çalışma alanı yaratmayı hedefliyor.

Kurumsal bir şirket olmasının artısını özellikle personellerine sunduğu kariyer hedeflerinde gösteren Tekzen, her geçen gün faaliyete giren şubeleri ile sürekli bir personel istihdamı hedefliyor. Tekzen iş ilanları konusunda yapacağınız küçük bir araştırma ile kendinize uygun farklı kategorilerden iş ilanlarına ulaşarak size en uygun olan ilan konusunda başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Tekzen iş ilanları konusunda, doğrudan Tekzen’in kurumsal sitesi üzerinden de özgeçmişinizi oluşturarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tekzen iş ilanları kategorisinde başvuru yapmış olduğunuz ilan ne olursa olsun, kişisel yeteneklerine ve özgeçmişinize göre mutlaka yükselme şansınız oluyor. Başvurularınız Tekzen işe alım uzananları tarafından inceleniyor ve ardından başvuru yapmış olduğunuz Tekzen iş ilanları sizin için uygunsa tarafınıza mutlaka dönüş sağlanıyor.

 

 

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=cdaad

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Hizmet
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Merkez Mah. Cendere Caddesi No 30 Kağıthane / İstanbul
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=feecd