0212 909 39 16

Takosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş. 324 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Hakkımızda

Takosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş.

Takosan bir Nursanlar Grup firmasıdır.

1970 başlarından itibaren, Nursanlar Grubu, kurulmakta olan Türk Otomotiv Sanayine, gelişmiş parça grupları sağlayarak önemli bir katkıda bulunmuştur.

Bugün Nursanlar grubunun Otomotiv Sanayine yönelik geniş faaliyet alanı içinde TAKOSAN, en güncel makine, donanım ve montaj tekniklerini kullanarak otomobil göstergeleri, yakıt şamandıraları, plastik enjeksiyon parçaları, zaman saatleri, elektronik takograf, taksimetre ve çeşitli müşirler üretimi konularında ihtisaslaşmıştır.

Ayrıca hem iç piyasa için hem de ihracata yönelik plastik enjeksiyon kalıpları yapmaktadır. 10000m² kapalı alan üzerinde aşağıda belirtilen bölümlerde üretim yapılmaktadır.

Gösterge montaj hattı (Binek araçlar için)
Gösterge montaj hattı (Ticari araçlar için)
Yakıt şamandşrası montaj hattı
Plastik enjeksiyon bölümü
Serigrafi hattı
Kalıphane
Tamir-bakım ünitesi
Ayrıca Kalite Kontrol Bölümü, Ar-Ge ve ürün geliştirme birimleri bu sisteme sürekli destek vermektedir.

TAKOSAN KALİTE POLİTİKASI

Takosan, Türk Otomotiv Gösterge sanayindeki öncü ve lider olma özelliğini teknolojik yeniliklere açık olarak sürdürecektir.

Çalışmalarımızda Toplam Kalite’nin temini için sürekli gelişme içerisinde olmak esastır.

” Kalite ve Güvenilirlik, Fiyat ve Temin süresi bakımından müşterilerimizi koşulsuz olarak tatmin etmek hareket noktamızdır.

Toplam Kalite’ye ulaşmak tasarımdan başlayarak üretim ve satış sonrasına kadar bütün safhalarda bu amaç doğrultusunda bütün bölümlerin işbirliği içerisinde çalışmaları ile mümkündür.

” Bu hedefin gereği olarak Kalite El Kitabı, Kalite sistemimizin temeli kabul edilmiştir ve uygulanması her bölümün sorumluluğu altındadır.

” Yıllık Kalite Planları ile ürün arzı, kalite-güvenilirlik, verimlilik alanlarında hedefler ve sorumluluklar belirlenerek Kalite Sistemimiz somutlaştırılacaktır.

” Kalite sistemimizin temel unsuru olan insan kaynaklarımız uzmanlık alanları ve çağdaş kalite yöntemleri konularında sürekli iyileşmeyi şirket kültürü olarak benimseyecek şekilde eğitileceklerdir.

” TAKOSAN, iç ve dış müşterileri, çalışanları, yan sanayi ve tüm ortakları ile bir Aile olup, doğal çevreyle de uyumlu olarak daima toplumsal görevinin bilinci içerisinde olacaktır.

” Ürünün çalışanlara, müşterilere, kullanıcılara ve çevreye zarar vermeyecek şekilde tasarlanarak üretilmesi Takosan’ın önde gelen amacıdır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=0d7c2

Takosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş. has posted 2 jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 2 Jobs
  • Kategori Otomotiv
  • Lokasyon Kocaeli
  • Adres TOSB Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde, 12. Sokak No:3, 41420 Tosb Otomotiv Osb/Çayırova/Kocaeli
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=02279