0212 909 39 16

Sultanbeyli Plato AVM 274 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Asya yakasının Sultanbeyli ilçesinin Fatih Bulvarı üzerinde bulunan Plato AVM bölgenin ilk alışveriş ve yaşam merkezidir. İlçenin tam merkezinde bulunan alışveriş merkezi Kültür Merkezi, Belediye Binası ve Hükümet Konağı ile komşudur. Sultanbeyli TEM yoluna paralel bir şekilde konumlanmıştır. Daha önceleri iş merkezi olarak yapılmak istenmiş ama yatırımcının karar değişikliği neticesinde alışveriş merkezine dönüştürülmüştür. 63.000 metre kare alana konumlanmış olan alışveriş merkezi 2012 yılında ziyaretçilerine kapılarını açmıştır. Açılışında belediye başkanı ve siyasi partilerin üyeleri eşlik etmişlerdir. Sadece Sultanbeyli halkının değil civar ilçelerdeki insanlarında ziyarete geldiği merkezi bir konumda bulunmaktadır.

Özellikleri

Bölgenin ilk yaşam ve alışveriş merkezi olma özelliğine sahiptir. İçerisinde çok sayıda hizmet verdiği yerler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları kapalı otoparkı, çocuk eğlence alanları, kafeterya ve yemek yenecek restoranları, 80’nin üzerinde yerli ve yabancı mağazaları, mescidi, bebek arabası ve bakım odası, reviri, kuru temizleme dükkânı, elektrikli araç şarj istasyonu, terzisi, oto yıkama yeri vermiş olduğu hizmetlerden bazılarıdır. Alışveriş merkezinin açılması Sultanbeyli’yi cazibe merkezi haline getirmiş ve bazı özel yatırımcıları bu bölgede yatırım yapmaya teşvik etmiştir. Alışveriş merkezi ilçe prestijine önemli bir katkı sağlamıştır. Sabah saat 10.00’da açılan alışveriş merkezi akşam 22.00’da kapılarını ziyaretçilere kapatmaktadır.

Ulaşım Durumu

Alışveriş merkezine ulaşım için ister kendi aracınızı kullanıp tamamen ücretsiz 450 araç kapasiteli otopark hizmetinden yararlanabilir, isterseniz de toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Asya yakasından 131V, 132P numaralı otobüs hatlarını kullanarak gelebilirsiniz. Alışveriş merkezine Marmaray’ı kullanarak da gelebilirsiniz. Metroya binip gelmek isterseniz M4 hattını kullanarak gelebilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan bölgeye ulaşmak isterseniz 16S numaralı otobüsü, Pendik Adliyesinden gelmek isterseniz 251 ve 132M numaralı otobüsü kullanarak gelebilirsiniz. 34AS numaralı metrobüse binerek ve aktarma yaparak da gelebilirsiniz.

İş Fırsatları

Alışveriş merkezinin kadrosunda güvenlik görevlisi, vale hizmetli ve günlük temizlik elemanı gibi insanlar çalışmaktadırlar. Mağazaların vermiş olduğu değişik departmanlarda iş ilanları bulunmaktadır. Mağazaların aramış olduğu ve vermiş olduğu iş ilanı stok sayım elemanı, günlük temizlikçi, reyon sorumlusu, depo elemanı, kasiyer bu departmanlardan sadece bazılarıdır. Full tam olarak çalışmak isteyen ve iş arayan insanlar mağazaların vermiş olduğu ilanlara müracaat edebilirler. Mağazalar ayrıyeten ek iş ilanları adı altında part time elemanda aramaktadırlar. İnternet üzerindeki iş arama sitelerine de günlük ek iş ilanı veren mağazalar çalışmak isteyenlere istihdam sağlamaktadır. Alışveriş merkezinin içerisindeki birçok mağaza camlarına “Bizimle çalışmak ister misiniz?” yazısını koymaktadırlar.

CV Önemi

Mağazaların vermiş olduğu iş ilanlarına müracaat etmeden önce iyi bir cv yapmanız gerekmektedir. Vesikalık çekilmiş bir fotoğraf mutlaka olmalıdır. Mail adresiniz garip olmamalı isminizi belli edecek şekilde net olmalıdır. İş tecrübelerinizi, bilgi ve birikimlerinizi net ve anlaşılır bir şekilde belirtiniz. Daha önce çalışmış olduğunuz yerleri referans belirterek eksiksiz ve tarih sıralamasına göre telefon numaraları ve amiriniz isimleriyle beraber yazmanız size artı puan kazandıracaktır. Sitemiz üzerinden ilgilenmiş olduğunuz iş ilanına müracaatta bulunabilirsiniz. Birbirinden farklı AVM iş ilanları sitemiz üzerinde yer almaktadır. Dilediğiniz ilana erişerek başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=02018

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a46c9