0212 909 39 16

Starcity Outlet Center 225 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Avrupa yakasında Bahçelievler ilçesinin Yenibosna semtinin Köyaltı Mevkii Merkez Mahallesi’nin Değirmenbahçe Caddesi konumunda bulunan Starcity Outlet Center Özka İnşaat tarafından yapılmıştır. Yatırımcısı Gençoğlu Grup’tur. Atatürk Havalimanına ve CNR Fuar Merkezine yakın bir yerde konumlanmıştır. 134.000 metrekare alan üzerine inşa edilmiştir. 45.210 metrekare kiralanabilir alana sahiptir.

Özellikleri ve Hizmetleri

Starcity Outlet Center Alışveriş ve Yaşam Merkezi 2010 yılında ziyaretçilerine kapılarını açmıştır. İçerisinde çok sayıda yerli ve yabancı markaların ürünlerini satan mağazalar vardır ve bu mağazalar bu ürünleri müşterilerine uygun fiyatlarda satmaktadırlar. Türk ve Dünya mutfaklarının olduğu restoranları, kafeleri, otoparkı, sineması, hipermarketi, mescidi, çocuk eğlence alanları, bebek bakım odası, bowling salonu, terzisi, eczanesi, ATM’leri hizmetlerinden bazılarıdır. Alışveriş merkezi sabah saat 10.00’da açılıp akşam saat 22:00’da ziyaretçilerine kapılarını kapatmaktadır.

Otopark Hizmeti ve Ulaşımı

Starcity Outlet Center’a ister kendi aracınızla gelebilir, isterseniz de toplu taşıma araçlarını kullanarak gelebilirsiniz. Kendi aracınızla geldiğiniz zaman 1300’den fazla araç kapasitesi olan kapalı otoparkından ve 650 araç kapasitesi olan açık otoparkından istifade edebilirsiniz. E-5’ten kendi aracınızla gelirken Topkapı-Şirinevler-Merter yönünden Havalimanı ve İkitelli tabelasının olduğu yerden girilir. Birinci sapağı geçilir ve ikinci sapak olan Yenibosna tabelasının olduğu sapaktan girilir. 50 metre solda Starcity Outlet Center Alışveriş Merkezi’ni görmek mümkündür.  Toplu taşıma araçlarını kullanmak isterseniz, Otobüsle (Enver Ören Kültür Merkezi Durağından) 98B Kuyumcukent-Bakırköy / 31E Kuyumcukent-Eminönü / 31 Kuyumcukent – Yenikapı istikametindeki otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. 79K, 89YB, 98B numaralı otobüsler alışveriş merkezinin bulunduğu yere gelmektedir. Minibüsle gelmek isterseniz, Şirinevler-Yenibosna / Sefaköy-Küçükçekmece / Küçükçekmece-Tevfikbey Mahallesi minibüslerini kullanarak gelebilirsiniz. Metro hattını kullanmak isterseniz M3 hattına binmeniz yeterli olacaktır.

Mağazaların İş İmkânları

Mağazalar çok sayıda eleman çalışmayan kişiler için iş ilanları vermektedirler. Mağazaların ve diğer firmaların vermiş olduğu iş ilanı azımsanmayacak kadar fazladır. Çoğunlukla reyon sorumlusu, reyon elemanı, kasiyer, temizlik elemanı, satış danışmanı, muhasebe, güvenlik görevlisi gibi departmanlara ilanlar vermektedirler. Ayrıyeten günlük ek iş adı altında temizlik personeli ihtiyacı için eleman aramaktadırlar. Firmalar internet üzerindeki iş sitelerinden ilan verdiği gibi camlarına çalıştırmak için part time elemanı adıyla ek iş ilanları asmaktadırlar. Çalışıp da hafta sonu boşta olan kişiler için çalışmalarına fırsat sunmaktadırlar. Bu iş yerlerinin vermiş olduğu ilanlar oldukça fazladır.

CV Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Özgeçmişinizi hazırlarken dikkat etmeniz kriterleri önem veriniz. Ön görüşme ve mülakat aşamasından geçmek istiyorsanız ve işe alım sürecini hızlandırmak istiyorsanız öz geçmişinizi okuyacak kişiyi etkileyiniz. Sizin CV’nizi inceleyen kişiler sizin gibi günde birçok özgeçmiş inceliyorlar. Bu özgeçmişlerin içerisinden sıyrılmak için gereken hususlara önem veriniz. Resim mutlaka koyunuz ve özgeçmişinizi kısa tutunuz. Hızlı bir şekilde karşı tarafta etki yaratmak için kelimeleri özlü bir biçimde seçiniz. Mutlaka en son çalıştığınız yerdeki amirinizi referans gösteriniz. Konuşma ve davranma üslubuna dikkat ediniz. Deneyimleriniz işverenin aradığı pozisyona uygun olsun. Size ait olmayan bir yeteneğinizi varmış gibi yalan beyanla özgeçmişinize yazmayınız. Bu kesinlikle sizin adınıza negatif bir puan olacaktır ve işverenin güveni sarsmış olacaksınız. Asla yalan beyan sizi işe aldırmaz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=35ef4

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=2e3b1