0212 909 39 16

Sporthink 347 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Sporthink dünyanın en büyük spor markalarının ürünlerini bünyesinde satışa sunmakta ve ciddi anlamda büyümeye başlamış bir marka değerine sahiptir. Büyümesinin sırlarından biri de yeniliklere açık olmasından kaynaklanmaktadır. Sporthink markası ayakkabı alanında oldukça başarılı modeller sunarak ayakkabı dünyasında oldukça başarılı adımlar atmaktadır. Sporthink markası son zamanlarda Türkiye’nin birçok bölgesinde yeni mağazalar açarak sektörde emin adımlar ile yürümeye devam ediyor. Ayrıca Sporthink iş ilanları ile yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Dinamik ve bu sektörde kariyer planlayan bireylerin başvurularını dikkate almaktadır. Ayrıca ayakkabı konusunda Türkiye’nin dev markalarından olan Sporthink ’de çalışmak ciddi bir kariyer fırsatı demektir.

Sporthink moda dünyasında yaptığı şık tasarımlar ile sportif kıyafetler konusunda oldukça başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Marka yaptığı işlerle spor giyimi konusunda büyümeye devam ederken satış danışmanlarına ve satış uzmanlarına ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca Sporthink satış danışmanı iş ilanları ile bu sektörde ciddi anlamda kariyer isteyen bireylere büyük fırsat sunuyor. Marka değeri yüksek olan ve her geçen gün gelişen bir marka olan Sporthink bünyesinde moda tasarımı ve personellerinin gelişimine oldukça dikkat eden ve bu anlamda birçok insana istihdam sağlayan ve iş imkânı konusunda oldukça büyük bir fırsat sunan değerli markalardan biridir.

Sporthink Hakkında

Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen genç dinamik bir yapıya sahip olan kişiler Sporthink iş ilanları formunu doldurup bu anlamda iyi bir kariyer planlaması yapabilirler. Türkiye çapında kalitesini kanıtlamış olan marka özel ayakkabı tarzları ile birçok kişinin modaya olan tutkusu artırmaktadır. Kariyer beklentisi olan bireylerin mağaza içerisinde müşterilerin ilgilendiği ürünler hakkında bilgi sahibi olması ve marka tarafından bazı eğitimler olacaktır. Ayrıca mağazacılığın her türlü iş sorumluluğunu alanıyla bir bütün olarak görmelidir. Marka bünyesinde hizmet verecek personellerin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Enerjik, dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Ayrıca kişilerin giyim ve görünüşüne dikkat edip özen göstermesi gerekmektedir. İletişimi güçlü, öğrenmeye açık ve marka ve imaj değerlerinin tümünü temsil edecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

Sporthink Satış Danışmanı İş İlanları

Sporthink bünyesinde hizmet verecek personel adaylarının sektöre yönelik gelişimlere açık olması ve pazarlama dinamiklerini takip edebilmesi gerekmektedir. Satış ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sağlanması gerekmektedir. Markanın yüzü olan personellerin vizyon ve misyon kısmıyla alakalı olarak markayı mağaza içerisinde iyi temsil etmesi oldukça önemli olan detaylar arasında yer almaktadır. Ayrıca bireylerin Sporthink satış danışmanı iş ilanları sayesinde oldukça iyi bir kariyer hedefi şansı bulunmaktadır. Markanın satış danışmanlarından beklentisi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ciddi bir müşteri kitlesi yakalamak ve en iyi hizmeti sunmaktır. Ayrıca bireylerin esnek çalışma saatlerine uygun olması ve tam zamanlı olarak çalışması beklentiler arasında yer almaktadır. Satış danışmanlarının sürekliliği olan ciroyu artırmak ve marka bilinirliğini artırmaya yönelik yüksek performans sağlaması, ayrıca bu işi isteyen bireylerin sosyal bilinci yüksek ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlı ve aşina olması gerekmektedir.

Sporthink İş İlanları

Markanın bütün mal ve mülküne sahip çıkan yetkin ve başarılı olmak isteyen kişilerle çalışmayı marka olarak istemekteyiz. Belirtilen özelliklerde olan bireyler Sporthink iş ilanları formunu doldurup bizimle iletişime geçebilir. Markanın çalışanlardan beklentisi müşteriye ve markaya dürüst olunması, çalışan personellerin yaptığı hizmet sonrasında ürünü kullanacak müşterileri düşünmesi ve empati yapması oldukça önemli hususlar arasında yer almaktadır. Sporthink Türkiye’nin en büyük sayılı markaları arasında yer almaktadır. Özellikle ayakkabı konusunda ülkede en çok tercih edilen lider markalardan biridir.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=29e94

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Giyim
  • Lokasyon İzmir
  • Adres Kozağaç, Özmen Cd. No: 7/A, 35390 Buca/İzmir
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=91e18