0212 909 39 16

Senko Tekstil San.ve Tic. A.ş. 294 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Hakkımızda

25 yıldır tekstil sektöründe faaliyet gösteren ve portföyündeki 40 ülkede bayilik sistemi, toplamda 52 ülkeye ihracat yapan bir hazır giyim üreticisi ve pazarlama şirketiyiz.
Firmamız kendi bünyesinde özenle ürettiği kumaşlarıyla, yıllık 5.000.000 (beş milyon) adet üretim ve satış döngüsüyle ayrıca yılda 800 farklı model üreterek oluşturduğu güncel ve hali hazırda rekabetçi 1 milyon adet güncel stok yapısıyla bu sektördeki en büyük üretici firma olma özelliğini taşımaktadır.
Bununla birlikte ‘üretilmeyen ürün pazarlanmaz‘ sloganıyla firmamız dünya çapındaki rekabet gücünü bir adım öteye taşımıştır. Tüm bunları uluslararası kalite kontrol ve standartları ölçüsünde yapmaktadır.
Bay, Bayan, kız ve erkek çocuk kategorilerinde standart ve büyük beden seçenekleriyle pijama takımları, eşofman altları, tunikler, şortlar, sabahlıklar gibi homewear, casualwear üretimi yapan firmamız bu ürünlerini Vienetta secret, Kezokino, Salvia Salvatore, Gazzaz, Vienetta kids ve Cool comics, Cool Comics Kids markaları adı altında müşterilerine sunmaktadır.
Her gün ürün yelpazesine kattığı ortalama 3-5 yeni model ile müşterilerine hizmet veren Senko Tekstil güncel ürünler üreterek müşterilerine günün modellerini en yüksek kalite ve en düşük fiyat garantisiyle sunmaktadır.

VİZYONUMUZ
Tekstil sektöründe ilk günden itibaren markalaşmayı ve kendi markalarına üretim yapmayı hedefleyen ve bu yönde; tasarım, imalat ve pazarlama çalışmalarını gerçekleştiren firmamız 18000m² de yönetim, tasarım, ar-ge ve planlama çalışmalarını yürütürken 6000m² mamul deposu ile tüm pazarlama faaliyetlerini profesyonel bir şekilde yürütmektedir.

GLOBAL PAZAR
Firmamız yurtiçinde bir çok noktada ve markaları ile ürettiği ürünleri aktif bir şekilde pazarlamaktadır. Müşteri odaklı ve bölgesel beklentileri göz önünde koleksiyonunu geniş bir yelpazede titizlikle hazırlayan firmamız kaliteden asla taviz vermemektedir.

YATIRIMLARIMIZ
Hızla gelişen dünyada değişimlere ve gelişmelere ayak uyduran firmamız bu anlamda farklı sektörlere adım atmış ve dinamik yapısı ile bu sektörlerde de varlığını göstermiştir.

POLİTİKAMIZ
Müşteri memnuniyeti ve beklentilerini karşılamayı birinci olarak amaç edinen grup şirketlerimiz sürekli gelişmeyi prensip haline getirmiştir. Ayrıca yeni sektör girişimlerini istihdama yönelik bakış açısı ile değerlendirerek gerçekleştirmektedir. Tüm bu ticari faaliyetleri manevi değerler ile desteklemek firmamızın en önemli politikasıdır.

KALİTE
Üretilen ürünler için kalite hassasiyetini, tüm hammadde alımlarını kurumsal kalite güvencesi ile yapmakta ve imalatını bu yönde sürdürmektedir.

BİLİŞİM & TEKNOLOJİ
Dünya pazarında ülkemizi temsil ederek, Global bayii ve müşterilerine günümüz teknolojisi ile hizmet verebilmek adına “ayağa hizmet” politikasını benimsemiş ve teknolojik yatırımlar ile bulunduğu sektörlerde fark yaratmayı başarmıştır.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
“Önce İnsan” felsefesinden hareketle, insan kaynağının en etkin ve verimli şekilde kullanılması, iş ve yönetim gücünün Şirket hedefleri doğrultusunda yönlendirilmesi için, sürekli hizmet kalitesini iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel ve takım performansını geliştirmek, çalışanlara eşit kariyer ve profesyonel gelişme olanakları sağlamaktır.

Şirkette personel kadrolarının işletme ekonomisi kriterleri ile tespit edilerek, onurlu çalışmanın ancak verimli çalışma ile mümkün olduğunun tüm personel tarafından anlaşılmasını sağlamaktır.
Personelin gelişmesini sağlamak amacıyla her kademede tespit edilecek ihtiyaç çerçevesinde şirket içi ve dışı eğitim programları uygulanır. Personelin performans değerlendirmesi; hedeflerin gerçekleştirilmesi ve yetkinlikleri baz alınarak yapılır.
Organizasyon içindeki terfi ve atamalarda fırsat eşitliği gözetilerek, yönetici kadrolara yapılacak atamaların imkânlar elverdiğince şirket içi personel arasından yapılmasına çalışılır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=73aa5

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 5 Jobs
  • Kategori Tekstil
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Bahçelievler, Sanayi Cd No:78,Çobançeşme Mahallesi, 34196 Bahçelievler/İstanbul, 34197 İstanbul
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=27a20