0212 909 39 16

Semerkand Line AVM 337 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Avrupa yakasında Beylikdüzü ilçesinde bulunan Semerkand Line AVM Semerkand yapı tarafından yapılmıştır. 16.000 metre kare alana sahip olan 2 katlı alışveriş merkezi 2012 yılının yaz sezonunda ziyaretçilerine kapılarını açmıştır. Beylükdüzü’nün merkez bir konumunda bulunan Semerkand Line Alışveriş ve Yaşam Merkezi konum olarak E-5 Karayoluna, metrobüs durağına, dershanelere, okullara, belediye binasına, hastanelere yürüme mesafesinde bulunmaktadır. TEM Bağlantı yoluna ve Tüyap Fuar Merkezi’ne özel arabanızla ve taksiyle 5 dakika mesafede bulunmaktadır. Semerkand Line AVM’den Atatürk Hava Limanı’na ise aracınızla 15 dakikada gidebilirsiniz.

Özellikleri

Semerkand Line AVM caddeye cepheli mağazalarının bulunmasıyla ilçenin çehresini değiştirmiştir. İçerisinde 100 taneye yakın yerli ve yabancı markaların satıldığı mağazalar bulunmaktadır. Mağazaların en büyük özellikleri ise her yaşa ve bütçeye hitap etmesidir. Kafeleri ve dünya mutfağının bulunduğu restoranları bulunmaktadır. Alışveriş merkezinin en büyük özelliği ise birçok ulaşabilecek yere merkezi bir mesafede olup yürüme ile gidilebilmektedir. 16.000 metre kare yürüyüş mesafeli alana sahiptir. İçerisinde hipermarketi ve simit evleri bulunmaktadır. Hizmetlerinden diğerlerini saymamız gerekirse, açık ve kapalı yüzme havuzu, otoparkı, fitness center, çok amaçlı aktivite salonu, satranç kulübü ve çocuk kulübü, mescidi, eczanesi, terzisi, çocuk oyun alanları hizmetlerinden diğerleridir. Alışveriş ve Yaşam Merkezi sabah saat 09.00’da açılmakta ve akşam saat 23.00’da kapanmaktadır.

Otopark ve Ulaşım

Semerkand Line Alışveriş Merkezi’ne ister kendi aracınızla isterseniz de toplu taşıma araçlarını kullanarak gelebilirsiniz. Kendi aracınızla geldiğiniz toplam 850 araçlık otopark hizmetinden yararlanabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarını kullanmak isterseniz metrobüs ve otobüs gibi vasıtaları kullanarak gelebilirsiniz. Avrupa yakasından otobüsle gelmek isterseniz Eminönü ve Fatih bölgesinden gelenler için 145T numaralı hatta binmeleri yeterli olacaktır. Metrobüsle gelmek isteyen ziyaretçiler ise 34AS hatlı metrobüse binerek bölgeye ulaşabilirler. Avrupa yakasından gelinebildiği gibi Asya yakasından da gelinebilmektedir. Pendik tarafından gelmek isteyenler 251 no’lu otobüsle gelebilmektedirler.

İş Fırsatları

Semerkand Line AVM içerisinde bulunan çok sayıda mağaza iş ilanı vererek çalışmak isteyenlere bir fırsat sunmaktadırlar. Mağazalar stok sayımı elemanı, reyon sorumlusu, kasiyer, mağaza müdür yardımcısı, satış danışmanı ve depo elemanı gibi açık kontenjanlı departmanlara iş ilanları vererek iş arayanları haberdar etmektedir. Alışveriş merkezinin kendi bünyesinde vale, güvenlik görevlisi, temizlik elemanı gibi bölümlerde çalışan arkadaşlar bulunmaktadır. Mağazalar internet üzerindeki iş sitelerinden günlük ek iş diye ilan vererek temizlik personeli elemanı aramaktadırlar. Çalışmayan ve iş arayan insanlar olduğu gibi part time çalışmak isteyenler içinse hafta sonu çalıştırmak için mağazalar ek iş ilanları vermektedirler.

Özgeçmiş Detayları

Mağazaların vermiş olduğu iş ilanlarına müracaat etmek isteyen kişiler hazırladığı CV detaylarına dikkat etmesi gerekmektedir. Vesikalık çekilmiş bir resminin olması önemlidir. Çünkü ilk izlenim önemlidir. Mail adresiniz anlaşılır olmalıdır. Yalan ve çelişkili bir beyanda da bulunmayınız. Güven son derece önemlidir.  İşverenin aradığı kriterlere ve yeteneklere uysanız bile bu size eksi bir puan getirecektir. Cv yazarken imla kurallarına dikkat ediniz. En son çalıştığınız yerdeki referanslarınızı tarih sırasına göre eski yöneticinizin ismini ve telefon numaralarını belirterek yazınız. Sitemizden başvuru yapmak istediğiniz iş ilanlarına müracaat edebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=0fe64

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=029a8