0212 909 39 16

Sementa Mağazacılık A.Ş. 60 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

1974 yılında küçük bir işletme olarak penye üretimine geçen Sementa Tekstil, bu alanda hızlı ama istikrarlı adımlarla büyüyerek,1992’de faaliyete giren triko parkuruyla, o tarihten itibaren ülkemiz triko alanında sektörün lokomotifi haline gelmiştir. Alanı olan penye, triko ve spor giyim ürünlerinde benimsediği kalite ve hizmet anlayışı ile piyasada aranılır hale gelmiştir.

 

2000’li yıllara gelindiğinde modern tesisine taşınan Sementa Tekstilin Penye ve Triko üretim departmanları, üretimin  tüm aşamalarında büyük bir özen göstermektedirler… Bölümlerin yoğun çalışmaları ve hassas kalite denetimi ortaya çıkarılan ürünlerin başarı grafiğini  yükseltmiştir. Uzman yönetim kadrosu ve 500 elemanıyla Teknolojinin son imkanlarını kullanarak oluşturulmuş üretim parkurlarında, penye, eşofman grubunda yılda 1.000.000 , triko üretiminde ise 500.000 adet kapasitesiyle başkentin önde gelen kuruluşlarından olmayı başarmıştır.

 

Şirketimizde bir çok dünya markasının üretimi de tarafımızdan yapılmaktadır:

Pierre Cardin,

Cacharel,

US Polo (Aydınlı Grup),

Avva ( Dido Grup) ,

Damat –Tween (Orka Grup),

Giovane Gentile (Ercem)

 

Dünya moda trendlerinin çıkış noktası kabul edilerek, özgün tasarımı ve bu trendlerin birlikte kullanılmasıyla kendi çizgisini üretimine yansıtmayı üretim politikası haline getiren şirketimiz, son zamanlarda kendi marka adıyla perakende mağazalarını açmaya başlamış, mağaza sayısını yurtiçinde 18 adede (İstanbul, Ankara, Kırıkkale, Samsun,  Konya, Antalya, Bursa, Malatya, Kayseri) çıkartmış ve her geçen gün bu adedi yükseltmektedir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=02018

Sementa Mağazacılık A.Ş. has posted 1 job

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 1 Jobs
  • Kategori Tekstil
  • Lokasyon Ankara
  • Adres Ehlibeyt Mah. Tekstilciler Cad. No:23 Balgat
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=04867