0212 909 39 16

Sapro Temizlik Ürünleri 308 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Hakkımızda

1997 yılında kurulmuş olan Sapro Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş kurulduğu günden itibaren yaptığı yatırımlar ve geliştirdiği yenilikler ile sürekli büyüme sağlamıştır.
Şu an yaklaşık 450 personel sayısı ile  kalite, üretim ve satış potansiyeli ile sektörünün öncü firmasıdır.

2005 yılında, 12.000 m² alan üzerine kurulu modern tesislerine taşınarak yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Avrupa Komisyonu talimatları doğrultusunda hijyenik üretim için tasarlanmış fabrikamız “akıllı bina” teknolojisi ile donatılmıştır.

Firmamızda kişisel bakım, ev temizliği ve endüstriyel kullanım için ıslak mendil üretilmekte ve üretimimizin büyük bir kısmı Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

Şuanda 40.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde üretim gerçekleştiren, Türkiye’ nin en çok Arge yatırımı yapan ilk 250 firması ve Türkiye’ nin en büyük ilk 500 sanayi kuruluşundan biridir. 6 kıtada 100’ e yakın ülkeye ihracat yapan Sapro, 1000’ den fazla dünyaca ünlü markaya üretim yapmaktadır ve Islak Mendil sektöründe Türkiye ihracat şampiyonudur.

Yıllık 300 milyon paket ISLAK HAVLU VE 900 MİLYON ADET TEKLİ MENDİL üretim kapasitesi ile Sapro Temizlik Ürünleri A.Ş. , başta Avrupa olmak üzere, Rusya, BDT ülkeleri ve Ortadoğu’da kişisel bakım, ev temizlik ürünleri ve endüstriyel kullanım için özel markalı ürünler sektöründe üretim gerçekleştirmektedir. Avrupa Birliği talimatlarına uygun üretim yapılıp yapılmadığı uzman ve bağımsız bir firma tarafından denetlenmektedir.

Sapro Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş  20 yıllık tecrübesi, kaliteli ürünleri, müşteri odaklı çalışma anlayışı ile müşterilerine pazar ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ve etkili çözümler üretmektedir.
www.hops.com.tr

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=1450a

Sapro Temizlik Ürünleri has posted 10 jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 10 Jobs
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Ortaköy Merkez Mahallesi İlter Bulvarı No: 27 P.K. 34592 Ortaköy, Silivri, İstanbul – TÜRKİYE
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=425b5