0212 909 39 16

Sancak Park AVM 225 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Sancak Park AVM İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Sancaktepe ’dedir. AVM çok büyük alana sahiptir ve içeriğinde yaklaşık 100 markaya ait mağaza barındırmaktadır. Bölgenin en çok ziyaretçi alan AVM’si olma özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. Sancak Park AVM sinema salonları ile de bolca ziyaretçi almaktadır. Vizyondaki tüm filmler Sancak Park AVM‘de sinema salonlarında keyifle izlenmektedir. AVM’nin  yemek katı da birbirinden lezzetli tatlara sahip markalar hizmet vermektedir. Ayrıca AVM’de  düzenlenen açılış, tiyatro gibi etkinliklerde fazlaca ziyaretçi almasının önemli nedenleri arasındadır. Sancak Park AVM konumundan bahsedilecek olursa Eski Ankara Caddesi’ne 2 dk yürüme mesafesi vardır. Başka bir yerden konum anlatmak gerekirse Meclis Mahallesi ya da Sarıgazi merkez bu AVM ‘ye üç dakika yürüme mesafesindedir. Ayrıca AVM ‘nin önüne veya yakınına giden birçok toplu taşıma araçları vardır. AVM ‘nin  aracınızı bırakabileceğiniz geniş bir otopark yeri bulunmaktadır.

AVM ’de İş İmkânları

AVM’ler içeriğinde çok fazla alanda hizmet sunan, bir nevi kapalı pazar olarak nitelendirilen yerlerdir. Genel olarak üç katlı olan bu yerlerin daha fazla kata sahip olanları da mevcuttur. AVM ‘ler bu kadar alanı içinde barındırdığı için pek çok iş imkânı da olan yerlerdir. Günlük ek iş gibi iş imkânları da yine burada bulunabilecek bir durumdur. AVM’de pek çok farklı markada mağazalar vardır. Bu mağazalarda çalışmak için iş ilanı  değerlendirilip başvuru yapılabilir. Bu mağazalarda en çok tezgâhtar ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca bahsi Geçen mağazalarda yöneticilere de ihtiyaç duyulmaktadır. Bilindiği gibi her mağazanın ödeme yapılan kasa kısımları da bulunmaktadır.

Bu sebeple Sancak Park AVM ‘de bulunan mağazalarda kasiyer ihtiyacı da vardır. AVM’ de yemek bölümü olduğundan bahsetmiştik. Bu bölümde de yine kasa kısmında çalıştırılmak üzere ve sipariş kaydı yapan elemanlara gereksinim duyulur. Yemek bölümünde ayrıca yemeklerin hazırlık aşamasında çalıştırmak üzere ve temizlik için de elemanlar hazır bulunmaktadır. AVM’de elemana ihtiyaç duyulan bir diğer alan ise güvenlik görevlileridir. AVM’NİN giriş çıkış güvenliğini sağlayacak içerideki huzuru sağlayacak güvenlik elemanlarına ihtiyaç vardır. AVM’de ayrıca temizlik ve daha pek çok alanda çalıştırılmak üzere çalışanlara gereksinim vardır.

CV Hazırlığı

İş başvurularında kişilerin kendilerini ve vasıflarını anlattıkları formlara CV denilmektedir. CV hazırlarken sahip olunan vasıflar, yaş, mezuniyet, sabıka kaydı, önceki çalışma tecrübeleri yazılır. Çok fazla ayrıntı yazılmasına gerek yoktur. Genel bir tanıtım ve iş tecrübesinin ön planda olduğu tek sayfalık bir CV iş başvurusunda yeterli olacaktır. CV hazırlığında dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise fotoğraf bulundurulmasıdır. Resmi bir belgeye uygun fotoğraf ile CV tamamlanır.

AVM İş Başvurusu

Sancak Park AVM ‘de daimi çalışan olması gibi günlük veya saatlik çalışanlar da vardır. Sancak Park AVM’de iş başvurusu yapmak için site içerisindeki iş ilanları değerlendirilir. Her alanda tüm mağaza ve diğer iş alanlarında çalıştırılmak için ek iş ilanları değerlendirilebilir. AVM ‘de çalışmak için sitemizdeki ilanlara başvurabilirsiniz. Geniş çalışma alanına sahip AVM ‘de iş ihtiyacı olan ya da ek iş yapmak isteyen herkese iş imkânı bulmak mümkündür. Pek çok kişi için istihdam sağlayan AVM’ler bu konuda da insanlara fayda sağlamaktadır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=44265

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=24a9b