0212 909 39 16

Sam City AVM 190 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Anadolu yakasının eski adıyla Samandıra yeni adıyla Sancaktepe ilçesinin Osmangazi Mahallesi’nin Osmangazi Caddesi üzerinde  konumlanmış olan Sam City AVM Ağustos ayının 2011 yılında ziyaretçilerine kapılarını açmıştır. Konum olarak toplu taşıma araçları duraklarının olduğu yere yakın mesafede bulunmaktadır. Sabah saat 10.00’da açılan alışveriş merkezi akşam saat 22.00’da kapanmaktadır. İçerisinde ”MOPAŞ” gibi büyük bir mağazayı barındıran alışveriş merkezinde yemek yenecek restoranlar, kafeler bulunmaktadır. Diğer hizmetlerinden bahsetmemiz gerekirse mescidi, eczanesi, çocuklar için  oyun alanları, otoparkı, çok sayıda irili ufaklı mağazaları, hipermarketi, ATM’leri, çocuklu ailelerin bebekleri için özel olan bebek bakım odaları, engelli tuvaleti hizmetleri arasındadır.

Otopark Hizmeti ve Ulaşımı

Sam City AVM’ye kendi araçlarıyla gelmek isteyen ziyaretçiler ücretli olarak hizmet veren otoparkından yararlanabilir, isterlerse araçlarını oto yıkamada temizletip bakımını yaptırabilirler. Toplu taşıma kullanarak alışveriş merkezini ziyaret etmek isteyen kişiler ise, Kadıköy Moda sahilinin oradan 17 numaralı otobüs hattına, Avrupa yakasındaki Küçükçekmece Cennet Mahallesi’nden gelmek isteyenler 34BZ metrobüs hattını kullanarak aktarma yapıp 202 numaralı otobüse binebilirler. Metro ile gelmek isteyen ziyaretçiler ise M4 hattını kullanabilirler. Minibüs aracınızı tercih etmek isteyen kişiler ise Kadıköy-Kartal / Kadıköy-Pendik dolmuşlarını kullanabilirler.

Mağazaların Sunduğu İş Fırsatları

Alışveriş merkezi içerisinde bulunan mağazalar reyon sorumlusu, depocu, kasiyer, temizlik görevlisi, güvenlik personeli, stok sayım elemanı, muhasebe, mağaza müdür yardımcısı gibi çok çeşitli departmanlara iş ilanı vererek personel aramaktadırlar. Yevmiye vererek çalıştırmak istedikleri personeller için ise ek iş ilanları vermektedirler. Bazı mağazalar part time hafta sonu çalışmak isteyen kişiler günlük ek iş adı altında ilan vererek istihdam sağlamaktadırlar. Mağazaların vermiş olduğu iş ilanları hem hali hazırda çalışan kişilere bir fırsat, hem de çalışmayan ve devamlı çalışmak isteyen kişiler için bir imkândır. Mağazaların dışında çok sayıda iş veren firmalar, hipermarketlerde temizlik elemanı ve satış danışmanı gibi çok sayıda ilan yayınlamaktadırlar.

Özgeçmiş Hakkında Bilgi

Bir firmanın iş ilanına başvuru yapmadan önce kaliteli bir şekilde yazılmış güzel bir CV hazırlayınız. CV hazırlarken önce bir resim koyunuz. İlk izlenim oldukça önemlidir. Bir mail adresi belirleyiniz. İmla ve yazım kurallarına dikkat ediniz. Bu son derece önemlidir. Sizin titiz ve çalışkan olduğunuzu gösterir. Mesleki bilgi ve becerilerinizi net bir şekilde yazınız. Yalan ve çelişkili bir şekilde beyanda bulunmayanız. Yalan ve çelişkili beyan işveren tarafından size eksi puan verir. Samimi ve dürüst olunuz. Yetenekleriniz işverenin kriterlerine uysa bile yalan beyanınız size işverenin işe almamasını sağlar. Referans belirtirken eski iş yerindeki amirinizin ismini, görevini ve telefon numarası ile beraber belirtiniz. İşverenin sizin hakkınızda bilgi alabilecek bir irtibat numarası yazmanız işveren tarafından bir güven oluşturur ve sizin sorunlu bir şekilde eski iş yerinden ayrılmadığınızı gösterir. Görüşme esnasında ise resmi kıyafet tercih ediniz. Mümkünse takım elbise giyerek kravat takınız ve sakal tıraşı olunuz. Bayan arkadaşlar içinde resmi kıyafet giymesi onlar açısından artı puan getirecektir. İlk intibanın önemi oldukça büyüktür. İşveren bu gibi detaylara önem vermektedir. Sitemiz üzerindeki iş ilanlarına başvuru yapabilir ve çalışabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=ae678

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=88ef4