0212 909 39 16

Reklam Yatırım 278 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Reklam Yatırım yenilikçi yapısı ile ülkemizde marka değeri büyüyen bir yapıya sahiptir. Doğrudan pazarlama sistemi ile büyük markalara bulundukları sektör ile alakalı kurumsal çözümler konusunda destek vermektedir. Büyümesinin sırlarından biri de yeniliklere açık olmasından kaynaklanmaktadır. Reklam Yatırım markalara kurumsal kimlik konusunda oldukça bir hizmet sağlamakta ve bulunduğu sektörlerde iyi bir prestij sahibidir. Reklam Yatırım son zamanlarda Türkiye’nin birçok bölgesinde yeni yatırımlar yapan markalar ile sektörde emin adımlar ile yürümeye devam ediyor. Ayrıca Reklam Yatırım İş İlanları ile yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Dinamik ve bu sektörde kariyer planlayan bireylerin başvurularını dikkate almaktadır. Ayrıca kurumsal çözümler ve diğer kategorilerde Türkiye’nin dev markaları çalışan Reklam Yatırım ile çalışmak ciddi bir kariyer fırsatı demektir.

Reklam Yatırım Hakkında

Reklam yatırım her geçen gün yeni bilgiler ile gelişen teknolojiye ayak uydurup tüm sorularınıza cevap verebiliyor. Google Reklamları sayesinde birçok firmayı internet reklamcılığı ile tanıştırıyor Google’nin nimetlerinden nasıl faydalanabileceklerini anlatan projeler sunuyoruz. Yatırımların ne denli yapılacağı, nelere dikkat edileceği, hangi riskleri dikkate almaları gerektiğiyle ilgili sunduğumuz raporlar neticesinde birçok firmanın elde ettiği kazançta başrol oynamaktan gurur duymaktayız. Reklam yatırım ile çalışmaya başladığınızda firmanızda internet reklamlarınızı yöneten bir uzmanın çalıştığını hissedeceksiniz. Müşteri temsilcilerimiz, verdiğiniz hizmeti analiz ederek sizin pazarlama stratejinize uygun reklam çalışmaları yaparlar. Biz potansiyel müşteriler aksiyon alırken nasıl karar verdiklerini biliyoruz. Sizden aldığımız geri bildirimlerle ziyaret aldığınız anahtar kelimelerin analizini gerçekleştirir, reklam performansınızı arttırır ve düzenli raporlamalarla sizlere yeni çözümler sunarız. Ayrıca Reklam Yatırım Google Adwords Uzmanı İş İlanları ile sizlere gelecek adına iyi bir kariyer alternatifi sunarız.

Reklam Yatırım Google Adwords Uzmanı İş İlanları

Google’da reklam çalışması yapmaya başladığınızda web siteniz ilk sayfa reklam alanlarında görüntülenir ancak sadece tıklandığı zaman, yani web siteniz ziyaret edildiği zaman maliyetiniz artar. Google reklamları ile kampanyalarınızı ya da rakiplerinizden üstünlüğünüzü metinlerde belirterek potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekeriz. Farkındalık yaratmanızı sağlarız. Google reklamları sayesinde web sitenize kaç kişi giriş yapmış, hangi anahtar kelimelerle size ulaşmışlar, web sitenize giriş yapan kullanıcıların hangileri iletişim sayfanıza bakmış gibi bütün istatistikleri öğrenebilmekteyiz. Bu istatistikleri AdWords uzmanlarımız ile yorumlayarak satışlarınızı daha da arttırmanıza olanak sağlarız. Google görüntülü reklam ağı ve yeniden pazarlama ile marka bilinirliğinizi kolaylıkla arttırabiliriz. Google Analytics raporlama ve yorumlama hizmetimiz ücretsizdir. Böylelikle web sitenize giriş yapan kullanıcıların hareketlerini gözlemleyip yorumlayarak size daha kaliteli hizmet sunabiliriz.

Reklam Yatırım İş İlanları

Reklam ve Google AdWords alanında kariyer hedefleyen genç dinamik bir yapıya sahip olan kişiler Reklam Yatırım İş İlanları formunu doldurup bu anlamda iyi bir kariyer planlaması yapabilirler. Türkiye çapında kalitesini kanıtlamış olan markalar Reklam Yatırım sayesinde kurumsal çözümler yapabilmektedir. Kariyer beklentisi olan bireylerin şirketin yardıma ihtiyaç duyduğu konular hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Ayrıca sektörün her türlü iş sorumluluğunu alanıyla bir bütün olarak görmelidir. Marka bünyesinde hizmet verecek personellerin en az lisans mezunu olması gerekmektedir. Enerjik, dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Ayrıca kişilerin giyim ve görünüşüne dikkat edip özen göstermesi gerekmektedir. İletişimi güçlü, öğrenmeye açık ve marka ve imaj değerlerinin tümünü temsil edecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=aa5af

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Reklam
  • Lokasyon İzmir
  • Adres 6418 Sokak No:2 Daire:3 M.H.Urgancı Apt. Yalı Mah., Karşıyaka / İzmir
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=e7003