0212 909 39 16

Profilo AVM 206 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’un Şişli ilçesinin Mecidiyeköy semtinde bulunan Profilo Alışveriş Merkezi, 1998 yılında hizmete girmiştir. Daha önceden Profilo fabrikası olan ve bu fabrikanın yenileme işlemleri yapıldıktan sonra alışveriş formatı ile yeniden açılmıştır. Şu anda hala faaliyette olan alışveriş merkezinde yaklaşık olarak 200 taneden fazla mağaza, 7 tane sinema salonu, bowling ve bilardo salonu, 3 tane tiyatro salonu, kapalı yüzme salonu, yaklaşık olarak 1300 araç kapasiteli otoparkı bulunur.   Spor salonu, çocukların eğlenebileceği çocuk alanları ve çocuk kulübü, sanat merkezi,  insanların özellikle hafta sonları aileleriyle birlikle yemek yiyebilecekleri restoranları ile yaklaşık 2200 metre kare alan üzerine kurulmuş bölge bir kültür, yaşam ve alışveriş merkezidir.

Otopark ve Ulaşımı

Yaklaşık olarak 1300 tane araç kapasitesi bulunan Profilo AVM, araç kapasitesini arttırmak ve ziyaret eden müşterilerinin arabalarının daha güvenli ve geniş bir alanda park etmelerini sağlamak için ek olarak otopark alanları imkânı sağlamaktadır. Alışveriş merkezine ulaşım gayet kolay olmakla beraber Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında farklı ulaşım araçlarıyla gelinebilir. Avrupa yakasında oturan insanlar genellikle metrobüs, metro ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanmaktadırlar. Aynı şekilde Anadolu yakasından da metrobüsle Zincirlikuyu istikametine gelip buradan otobüs, metro, minibüs ve taksi gibi araçlarla alışveriş merkezine rahatlıkla gelebilirler.

İş Fırsatları

Profilo Alışveriş Merkezi sadece alışveriş yapmak ve gezmek için gelen ziyaretçilerinin dışında çalışmayan insanlara da alışveriş merkezinin içindeki mağazalar iş imkânları sağlamaktadırlar. Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan mağazalar hem internet üzerinden, hem de camlarına iş ilanı koyarak personel aramaktadırlar. Mağazaların koydukları iş ilanları hiçte azımsanmayacak kadar fazladır. Alıveriş Merkezi’nin içindeki mağazalar, restoranlar ve diğer sektörlerde hizmet veren firmalar ayrıyeten ek iş ilanları yayınlayarak hali hazırda çalışan kişilere de ek gelir imkânı sağlamaktadırlar. Alışveriş Merkezinin içerisinde bulunan firmalar günlük ek iş ilanı da vermektedirler. İş arayan insanlar alışveriş merkezi içerisindeki bulunan firmaların vermiş olduğu iş ilanlarına rahatlıkla başvuru yapabilirler.

Firmaların Aradığı Personel Kadroları

Profilo Alışveriş Merkezi kendi bünyesinde değişik dallarda kadrolu olarak eleman çalıştırmaktadır. Alışveriş Merkezi Yönetiminin çalıştırdığı değişik meslek dalları arasında güvenlik elemanı olarak çalışan, günlük temizlikçi olarak çalışan elemanlar, otopark görevlileri bulunmaktadır. Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan mağazalar kendi bünyelerinde çalıştırmak üzere çeşitli iş kollarında elemanlar aramaktadırlar. Mağazaların kendi bünyesinde çalıştırmak için aradığı elemanların arasında reyon sorumluları, reyon elemanları, mağaza müdürleri, stok sayımı elemanları, kasiyerlerdir.

İş Başvuru Fırsatları

Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan marketlerinde eleman ihtiyacı bulunmaktadır. Çalışmak isteyen insanların marketlerin içerisindeki danışmadan çalışmak istediği bölüme form doldurarak müracaat yapabilirler. İşe ihtiyacı olan ve alışveriş merkezinin içerisindeki mağazalarda çalışmak isteyen kişiler mağazalara çalışmak için başvuru rahatlıkla yapabilirler. Tabi ki işe ihtiyacı olan kişi alışveriş merkezinin içerisindeki mağazalarda çalışmak için kendini iyi ifade ettiğine inandığı güçlü bir CV hazırlayıp, işçi arayan firmaların dikkatini çekerek kendilerine iş bulmada bir avantaj sağlamış olacaklardır. İş müracaatı yapacak kişiler daha önce çalıştığı yerleri referanslarıyla beraber ve telefon numaralarını da belirterek işverenin dikkatini çekip, kendisine bir avantaj sağlayıp kısa zamanda iş sahibi olabilirler. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=04867

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=e1909