0212 909 39 16

Polcenter AVM 172 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Avrupa yakasının Levent semtinde Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan Polcenter AVM Polat Holding tarafından 15.000 metre kare üzerinde kurulmuştur. Polcenter iş merkezlerinin bulunduğu kule ve üç katlı bir alışveriş merkezidir. Konum olarak Etiler’e, Çeliktepe’ye, Gültepe’ye, Beşiktaş’a oldukça yakındır. Özdilek Alışveriş Merkezi’nin komşusudur. Kanyon Alışveriş Merkezi’nin karşısında konumlanmaktadır. Metroyla rahatlıkla gelinebilecek bir konumdadır. Otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarının duraklarına çok yakındır. Daha çok semtlerin mahallelerine yakın bir konumda bulunmaktadır. Küçük bir alışveriş merkezidir. Alışveriş merkezinin alt katında uygun restoranları yer alır. Etrafında her kesime hitap eden bir ekonomik yemek yiyecek yerleri bulunmaktadır.

Özellikleri

Polcenter AVM ziyaretçilerine kapılarını 16 Aralık 1998 yılında açmıştır. 50 taneden fazla mağazası bulunmaktadır. İstanbul’un en genç alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Sabah saat 10.00’da açılıp akşam saat 22.00’da kapanmaktadır. 3 katlı olan alışveriş merkezi 3 katlı otoparktan oluşmaktadır. Ünlü markaların satıldığı mağazalar, fast food yerleri, kafeler çevresinde çalışan insanların çok sık ziyaret ettikleri yerlerdir. Bu alışveriş merkezini hafta içi yaklaşık 2 bin kişi ziyaret eder. Müşteri potansiyeli genellikle civarda çalışan banka personelleri, sanayi kuruşları ve şirketlerde çalışan insanlardan oluşur. Hafta sonu bankaların kapalı olması ve çoğu şirketlerin çalışmaması nedeniyle ziyaretçi sayısında düşüş yaşar.

Ulaşımı

Alışveriş merkezine gelmek için özel arabanızı kullanacağınız gibi otobüs, metro ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını da kullanarak rahatlıkla gelebilirsiniz. 3 katlı olan otopark hizmeti gelen ziyaretçilere ücretli olarak hizmet vermektedir. Yakın semtlerde oturan kişiler için yürüme mesafesini kullanmaları alışveriş merkezine gelmelerini sağlayacaktır. Beşiktaş tarafından gelmek isteyen kişiler Levent’e gelen minibüsleri kullanarak, aynı şekilde otobüsle gelmek isteyen kişilerde Sarıyer ve Gültepe’ye giden otobüslerin Levent duraklarında inip biraz yürüyerek alışveriş merkezin gelebilirler. Metro ile gelmek isteyen kişiler ise Hacıosman- Yenikapı metro hattını kullanıp Levent durağında inip Kanyon Alışveriş Merkezinin içerisinde yürüyerek tam karşısına alışveriş merkezine çıkabilirler. Dolmuşla gelmek isteyen kişiler ise Sarıyer / Beşiktaş dolmuşlarına binip Levent durağında inip 5 dakika yürüyerek alışveriş merkezine ulaşabilirler.

İş Fırsatları

Alışveriş merkezi ağırlıklı olarak mağazalar ve restoranlardan oluşmaktadır. Özellikle yemek sektöründe hizmet veren restoranlar çalıştırmak için iş ilanı verip personel almaktadır. Çevredeki şirketlerde çalışan kişilerin ve bankalarda çalışan insanların yemek ihtiyacını gidermek için gelmiş olduğu alışveriş merkezi içerisindeki restoranlar çalışmak isteyen kişilere günlük ek iş adı altında iş ilanları vererek hem kendi personel açığını kapatıp, hem de çalışmak isteyenlere bir fırsat sunmaktadırlar. Ayrıyeten internet üzerinden part time olarak çalışmak isteyenlere ek iş ilanları vermektedirler. Alışveriş merkezinin güvenlik ve günlük temizlikçi gibi çalışan kadroları mevcuttur. Alışveriş merkezi içerisinde bulunan mağazalarda personel eksikliğini kapatmak için değişik departmanlara eleman aramaktadırlar. Daha çok stok sayım elamanı, kasiyer, reyon elamanı ve sorumlusu gibi departmanlara ilan vermektedirler.

Cv Hakkında Bilgiler

Mağazaların ve restoranların vermiş olduğu iş ilanlarına müracaat etmek isteyen kişiler kendilerini iyi ifade ettiğin güzel bir CV hazırlayıp iş arayan firmalara başvuru yapabilirler. Görselliğin önemli olduğu bir iş görüşmesinde firmanın dikkatini çekmek için hazırlamış olduğu özgeçmişine referanslarını ve en son çalıştığı yerleri eksiksiz bir şekilde belirtmeleri işe girmeleri açısından daha sağlıklı olacaktır. Sitemiz üzerinden çalışmak istediğiniz iş ilanlarında başvuruda bulunabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4e6a8

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5d777