0212 909 39 16

Polat Teks. San. Tic. Ltd. Şti 55 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Polat Tekstil Coordinate Yıllardır, Birçok Markanın Kurumsal Çözüm Ortağı Olarak Üretici Firma Olarak Hizmet Vermektedir. Üretimini Yaptığı Ürünler Türkiye”nin Başta Seçkin Markaları Olmak Üzere, Yurt Dışı Markaları ve Avrupanın Birçok Noktasına Ürettikleri Ürünler İhraç Edilmektedir.

Polat Tekstil Coordinate, İstanbul Sultangazi’de Bulunan Üretim Merkezi İle , Profesyonel Kadrosu, Son Teknoloji Makine Parkuru İle 1985 Yılından Günümüze Kaliteli Birçok Markanın Spor Giyim Ürünlerinin Üretimini Gerçekleştirmiştir. Kalite Prensipleri Arasında, Üstün Ürün Yönetimi ve Markalara Dizayn Edilen Titiz İşçilik ve Üretimdeki Hızı İle Sektörde Öncü Firma Haline Gelmiştir.

Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ederek, Müşterilerine Yeni Nesil Ürün Koleksiyonları Hazırlayan, Yeni Koleksiyonlarla, Sektördeki Satış Hızını Her Zaman Yakalayan, Marka Çözüm Ortağı Üretici Bir Firma Haline Gelmiştir.

Bizleri Daha Yakından Tanımak , Sizler İçin Neler Yapabileceğimizi Öğrenmek Adına Sizleri de Üretim Merkezimize Davet Ediyoruz, Bizlere ve Üretim Yaptığımız Markalarımıza Gösterdiğiniz İlgiye Teşekkür Ederiz…

”Beraber Çalışmak Dileğiyle ”
SAYGILARIMIZLA

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=cce39

Polat Teks. San. Tic. Ltd. Şti has posted 4 jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 4 Jobs
  • Kategori Tekstil
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres 50.Yıl Mah.M Cad. 2102 Sk.No :7-9 POLAT İŞ MERKEZİ Sultangazi İstanbul / TÜRKİYE
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a3a4a