0212 909 39 16

Plato AVM 201 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’un  en nezih ilçelerinden biri olan Sultanbeyli’de bulunan Plato AVM, ziyaretçilerine sunduğu imkân ve kampanyalar ile yüzleri güldürmeye devam ediyor. AVM içerisinde bulunan oyun ve etkinlik alanlarında çocuklarınız eğlenmeye devam ederken sizler de, alışveriş keyfini kesintisiz yaşayacaksınız. Dünyaca ünlü giyim marklarının da yer aldığı Plato AVM’de ister günlük, isterseniz de dünya moda trendi ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Giyimden ayakkabıya, ev dekorasyonundan teknoloji ürünlerine kolayca ulaşabilir, alışverişinizi kolayca sağlayabilirsiniz. Alışverişinizin yanı sıra alışveriş merkezimizde bulunan elektrikli araç şarj alanımızda, çevre dostu elektrikli otomobilinizi şarj edebilirsiniz. Alışverişinizden kalan zamanınızda, kendinizi şımartmaya ne dersiniz? Bir birinden ünlü restoranların yer aldığı Plato AVM’de damak tadınıza hitap edecek ürünler sizleri bekliyor. İstanbul’un en büyük sorunlarından olan park problemini Plato AVM’de yaşamayacağınızı da belirtmek isteriz. Araçlarınızı kapalı otoparkımızda güvenle bırakabilir ayrıca oto yıkama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

AVM’de Yer Alan İş Fırsatları

Plato AVM’de bulunan mağaza ve alışveriş merkezi içerisinde, günlük ek  iş fırsatları da sizlere sunuluyor. Temizlikçi hizmeti, güvenlik hizmeti gibi günlük personel ihtiyaçları bulunmaktadır. Alışveriş merkezinde bulunan mağazalarda günlük çalışabilecek, günlük ek iş fırsatı olarak reyon görevlileri, stok sayım personelleri ihtiyacı bulunmaktadır. Boş vakitlerinizi para kazanarak değerlendirmek isterseniz Plato Alışveriş Merkezi’nde ve mağazalarda yer alan  ilanları fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

İş başvuru işlemleriniz için CV’leriniz için başvurmanız gerekmektedir. CV’lerinizi oluştururken daha önce yaptığınız işleri, nitelikleri ile beraber yazmalı ve insan kaynakları uzmanlarına kendinizi ifade etmelisiniz. CV’lerinizde dikkat etmeniz gereken bir başka nokta ise, sahip olduğunuz sertifika ve referansları iletmeniz olacaktır. Referanslarınız işe alım sürecinde sizleri rakip iş arayan adaylarından ayıracak ve öne çıkaracaktır.

İş Fırsatı İle Gelir Kazanma İmkânı

Plato AVM’de bulunan iş fırsatları sizlere ek gelir sağlayacak ve boş zamanlarınızı değerlendirmenize yardımcı olacaktır. Eğer sizlerde boş zamanlarınızı para kazanarak değerlendirmek isterseniz PLATO AVM’ye gidebilirsiniz. PLATO AVM bünyesinde çalışacak günlük temizlikçiler ve güvenlik görevlileri aranmaktadır. Güvenlik sertifikasına sahip kişilerin başvuracağı bu pozisyonda dilerseniz işinizden arta kalan izinli günlerinizi değerlendirebilir, ek kazanç elde edebilirsiniz. İş görüşmenize gelirken, onaylı meslek sertifikanızı yanınızda bulundurmanız yararınıza olacaktır.

Günlük Eleman İlanları

Plato AVM bünyesinde ve AVM’de bulunan mağazalarda çalışacak günlük temizlikçilere de ihtiyaç duyulmaktadır. Aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen bireylerin ilk olarak başvurdukları ve aradıkları günlük işler Plato AVM’de sizlere sunulmaktadır. Plato AVM içerisinde bulunan mağazalarda günlük olarak çalışacak reyon görevlilerini de ihtiyaç duyulmaktadır. Üniversite öğrencilerinin de değerlendirebileceği bu iş ilanı Plato AVM’ de sizleri bekliyor. Öğrencilerimizin harçlıklarını kazanabilecekleri günlük iş fırsatları ve ek işler sizler Plato AVM’de bekliyor.

Sürekli İş Fırsatı

Plato AVM bünyesinde bulunan mağazalarda ve marketlerde reyon görevlilerinin yanı sıra, dönemsel olarak yapılan stok sayım işlemleri için de günlük çalışabilecek, izinli günlerini değerlendirecek veya harçlıklarını çıkartmak isteyen öğrenciler içinde stok sayım görevlisi olarak ihtiyaç vardır.

Ayrıca alışveriş merkezinde bulunan mağazalarda sürekli olarak çalışacak, çalışma arkadaşlarına da ihtiyaç duyulmaktadır. Mağazalarımızda sizlerin de uygun olabileceği pozisyonlar için web sitemizden, mağaza iş ilanlarını inceleyebilir ayrıca alışveriş merkezimize gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Başvuru ve detaylı bilgi için sizleri web sitemize bekliyoruz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a401d

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=e16d0