0212 909 39 16

Platform Merter AVM 299 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Platform Merter AVM, İstanbul’da Güngören civarında bulunan, oldukça sık tercih edilen muhteşem bir alışveriş merkezidir. Güngören’de Tozkoparan Mahallesi üzerinde bulunuyor. Alışveriş merkezinde birçok imkân alışveriş tutkunlarına sunuluyor. Alışveriş yaparken rahat rahat gezebileceğiniz, birçok markayı aynı anda bulabileceğiniz imkânlar var. Alışveriş merkezine toplu taşıma araçları ile ulaşım yapabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz bir alışveriş merkezidir. Alışveriş tutkunlarına sunulan otopark hizmeti ile genellikle tercih ediliyor. Otopark ücretsiz bir şekilde müşterilerine sunuluyor. Alışveriş merkezi dâhilinde, Mescit, bebek bakım odası ve genel lavabolar bulunuyor. Alışveriş esnasında kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkânlar sunuluyor. Platform Merter AVM, yüksek katlı bir alışveriş merkezidir. İçerisinde her türlü alışveriş yapabileceğiniz kapsamda ürünler bulunuyor.

Platform Merter AVM Özellikleri

Platform Merter AVM, aynı adı taşıyan rezidansın alt tarafından inşa edilmiştir. Yüksek katlı bir rezidansın alışveriş merkezidir. Bu yüzden günlük ve kiralık olarak kullanılan rezidanslarda yaşayan kişilerde AVM yi sıklıkla tercih ediyor. İçerisinde ekstra olarak kapalı yüzme havuzu ve Spa bulunuyor. Platform Merter AVM, içerisinde birçok dünyaca ünlü mağaza ile markaları barındırıyor. Her kesimden kitleye hitap edebilen özelliktedir. Halk günü olarak alışveriş günlerine indirim yapılıyor. İndirim günlerinde birçok ürünü  %40 %50 gibi indirimlerle almak mümkün. Uygun fiyatlı alışveriş yapabileceğiniz, alışverişin yanında muhteşem bir kahve keyfi çıkarta bileceğiniz detaylı bir alışveriş merkezi. İçerisinde bulunan kıyafet mağazaları, her kitleden kişilere hitap edebilen ürünleri barındırıyor. Birbirinden farklı tasarım ve moda ürünler bu mağaza içerisinde satışa sunuluyor. Kalabalık bir mağaza olduğu için, belli dönemlerde birçok iş imkânı doğuyor. Özellikle özel günlerde alışveriş yoğunluğu yaşandığı için günlük eleman alımı yapılıyor.

Seçkin Markalar Bir Arada

Alışveriş Merkezi bünyesinde, dekoratif ürünler, teknolojik ev aletleri, ayakkabı ve çanta mağazaları, kişisel kozmetik mağazaları, ev tekstil ürünleri, çocuk bakım ve oyuncak mağazaları, çocuk kıyafet mağazaları, aksesuar mağazaları tarzında birçok mağaza bulunuyor. Bu mağazalardan doyasıya alışveriş yapabilir, keyifli anlar geçirebilirsiniz. Alışveriş merkezinde bulunan, restoran ve kafelerde muhteşem yemekler yiyerek değişik tatlar deneyebilirsiniz. Seçkin restoranları ve şık kafeleri ile hem göz dolduruyor hem de hoş vakit geçirmenizi sağlıyor. AVM bünyesinde sinema salonu mevcuttur. Sinema salonunda vizyondaki en güzel filmleri izleyebilirsiniz. Platform Merter AVM, çocukları da asla unutmadı. Çocuklarınızın eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz oyun alanları bulunuyor. Oyun alanlarında birçok oyuncak ve jeton ile çalışan çocuk oyuncakları bulunuyor. Çocuklar için tasarlanmış olan muhteşem oyun alanlarında vakit geçirebilirsiniz. Platform Merter AVM belli dönemlerde iş ilanları sunuyor. Özellikle sezonluk birçok işçiye ihtiyaç duyuluyor.

Platform Merter Alışveriş Merkezinde İş İmkânı

Platform Merter Alışveriş Merkezi kapsamında, iş ilanı dâhilinde birçok eleman tercih ediliyor. Büyük bir alışveriş merkezi olduğu için her zaman açık ek iş ilanları bulunuyor. Kurumsal bir merkez altında çalışmak sizlere birçok deneyim kazandıracaktır. Temizlik görevlisi, reyon ve satış görevlisi, güvenlik görevlisi, part time garson ve servis elemanı, kasiyer gibi belirli zamanlarda eleman ihtiyaçları oluyor. Özellikle bayramlarda ve özel günlerde Günlük ek iş ilanları yapılıyor ve günlük olarak eleman alımı gerçekleştiriliyor. Detaylı ve etkileyici bir CV hazırlayarak, bu tarz iş imkânlarından faydalanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Platform Merter Alışveriş Merkezi üzerindeki her türlü işlere başvuru yapabilirsiniz. Sistemimiz güvenli bir sistemdir. Sitemiz üzerinden giriş yaparak iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=3c40d

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=b9dc0