0212 909 39 16

Pikan Ajans 350 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İlk kez, görev ve sorumluluklarını sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerinin sürdürülebilirliği üzerinde konumlandıran bir ajansın varlığından haberdar mısınız? Evet, yanlış duymadınız, bu ajans mankenlik ya da güzellik ajansı olmadığı gibi bir haber ajansı olmaktan da son derece uzak durumda! Pikan ajans iş ilanları da bu bakımdan ilginçliği ve sıra dışılığı bir araya getirmeyi başarıyor.

Pikan Ajans kurulduğu ilk andan bu yana; ülkemizde farklı amaçlarla kurulmuş olan sivil toplum kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu her türlü kaynağın, kampanya yürütülmesinin, iletişim olanakları ve kapasite geliştirmenin üzerine yoğunlaşır. Bu nedenle çok farklı alanlarda uzmanlığa sahip iş arkadaşlarına, ‘işi’ düşebilir.

Pikan Ajans İş İlanları Hakkında

Pikan Ajans iş ilanları farklı tecrübe ve bilgi düzeyine hitap edebilir. Öncelikle firmanın faaliyetlerini konumlandırdığı başlıca alan, sivil toplum kuruluşlarının her türlü yönetim ve idari fonksiyonlarıdır. Bu nedenle sırasıyla;

  1. Kaynak Geliştirme: Sürdürülebilir kaynak temini, sivil toplum kuruluşları için hayati derecede önemlidir. Dijital, yüz yüze görüşme veya telemarketing sistemi üzerinden, sivil toplum kuruluşları için kaynak sağlama hizmeti verilmektedir. Verilen Pikan ajans iş ilanları aranan personelin iletişim, sosyoloji ya da psikolojinin yanında işletme gibi bilimlerde yoğunlaşmış olmasını bekleyecektir,
  2. Eğitim ve Kampanya Geliştirme: Sivil toplum kuruluşu üstlendiği misyon itibariyle sürekli eğitim gören/veren statüye sahip olabilir. Kampanya hazırlama ve geliştirme, sürdürülebilir eğitim gibi konularda etkin hizmet verebilecek insan gücü kaynağına her zaman ihtiyaç duyulacaktır.
  3. İletişim Geliştirme: Sivil toplum kuruluşları üstlenmiş olduğu misyon itibariyle sürekli olarak toplumun tüm unsurlarına ya da belli bir kısmına hitap eder. Güçlü iletişim ancak; sosyal medya kaynağı, görsel sunum ve içerikler ile etkili iletişim stratejisi sayesinde sağlanabilir. Bu konuda yeterli eğitim düzeyine sahip adaylar, organizasyonda sorumluluk üstlenebilir.

Pikan Tam Zamanlı İş İlanları

Sivil toplum kuruluşları bizler için vardır! Toplumun her renginin ve anlayışının temsil ortamı yakaladığı bu kuruluşlarda görev almak sizleri de heyecanlandırıyorsa, ilgili Pikan ajans iş ilanları dikkatle takip edilmelidir. İş ilanlarına başvurunuzu gerçekleştirerek, yarı zamanlı ya da ihtiyaca göre tam zamanlı kadroda görev alabilirsiniz.

Bilgi ve deneyimlerinizi farklı seçeneklerde değerlendirme fikri size de olumlu gelmiyor mu? Pikan bünyesinde görev alarak, kimi zaman doğanın kimi zaman da tüm insanlığın temsilinde güçlü bir destek verebilirsiniz. Bilgi ve deneyimlerinizi bizler için değerlidir. Sizler için hazırlanan iş ilanları ve diğer gelişmeleri yakından takip etmeniz temennisi ile…

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a401d

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=54ffa