0212 909 39 16

Perpa Ticaret Merkezi 227 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Türkiye’nin en kaliteli ticaret merkezlerinden biri olan Perpa Ticaret Merkezi bünyesinde güncel iş ilanları üzerinden pekçok iş kolları tercih edilebilmektedir. Geniş bir hizmet alanına sahip olan Perpa Ticaret Merkezi İstanbul Okmeydanı bölgesinde hizmet sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmetleri sayesinde İstanbul’un en çok tercih edilen ticaret merkezlerinden olan Perpa Ticaret Merkezi yer aldığı konumu, devasa ticari alanları, geniş müşteri tabanı, sosyal sorumluluk hizmetleri sayesinde uluslararası ticaret merkezleri listesinde yer almaktadır. 1986 tarihinde Perşembe Pazarı olarak da isimlendirilen devasa alan yerine kurulan Perpa Ticaret Merkezi bu sayede İstanbul genelinden hizmet sunmaya başlamıştır. Çevre yönünden de huzur sağlayan modern bir ticari işletme olan Perpa Ticaret Merkezi yaklaşık olarak 108 bin 526 metre karelik büyük bir arsa üzerinde hizmet sunmakla birlikte günlük ek iş içinde başvuru yapılabilmektedir.

Perpa Ticaret Merkezi Özellikleri

En iyi iş ilanı yer aldığı Perpa Ticaret Merkezi yaklaşık olarak 40 bin metre karelik bir alanı kaplamaktadır. Toplam olarak 14 kattan meydana gelen Perpa Ticaret Merkezi ortalama olarak 660 bin metre karelik kapalı alana sahiptir. A ve B blog olmak üzere toplamda 2 kısımdan meydana gelen devasa ticaret merkezi toplam olarak 2 farklı yönetim kısmı üzerinde yönetilmektedir. Ticaret Merkezi modern otopark alanı, güvenlik alanı, alışveriş bölümü, idare bölümü, park ve bahçe bölümü bakımından da beklentilere hitap etmektedir. Toplam olarak 4750 adet işletmeden meydana gelen Perpa Ticaret Merkezi bu sayede tüm işletmelerde toplam olarak 25 bin personel mesai yapmaktadır. Devasa İş Merkezine günlük olarak giriş ve çıkış sağlayan müşterilerin sayısı ise ortalama olarak 70 ila 80 bin aralığında olabilmektedir.

Perpa Ticaret Merkezi Ulaşım

Atatürk Havalimanı ile yaklaşık olarak 20 dakikalık mesafede yer alan Perpa Ticaret Merkezi Boğaz Köprüsü ile yaklaşık olarak 10 dakika, Şişli ve Taksim bölgesi ile yaklaşık olarak 10 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Dolaysıyla İstanbul merkezine yakın bir mesafede yer alması sayesinde pekçok semtlerden Perpa Ticaret Merkezine kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.Yaklaşık olarak 50 adet şehrimizin ticari faaliyetlerine denk olan Perpa Ticaret Merkezi bu sayede İstanbul ilinde ödenen vergi oranlarının önemli bir kısmını karşılamaktadır. İstanbul il merkezinde bulunan ve merkeze ortalama olarak 5 dakikalık uzaklıkta yer alan kaliteli ticaret merkezi ayrıca tüm iller içi ve çevre yollarının da yer aldığı dönüm noktasıdır. Bu sayede Perpa Ticaret Merkezi bu özel konumu itibariyle dünya genelinde liderdir. Özellikle Metrobüs üzerinden Perpa Ticaret Merkezine ilin her iki yakasından da ortalama olarak yarım saat içerisinde erişim sağlanabilmektedir. Perpa Durağından inilerek birkaç dakikalık mesafede bulunan Perpa Ticaret Merkezine ulaşım sağlanabilmektedir.

Perpa Ticaret Merkezi Otopark Durumu

İstanbul ilinin en kalabalık ticaret merkezlerinden biri olan Perpa Ticaret Merkezinde bu sebeple otopark alanı dolabilmektedir. Dolaysıyla otomobiliniz üzerinden ticaret merkezini ziyaret etmek istediğinizde otopark sorunu yaşamamanız açısından mümkünse erken saatlerde Perpa Ticaret Merkezine ulaşmanız tavsiye edilmektedir.

Perpa Ticaret Merkezi İş Olanakları

Geniş ek iş ilanları bulunan Perpa Ticaret Merkezinde bu sayede muhasebe elemanından, elektrik elektronik teknisyenine, tele satış elemanından, çağrı merkezi elemanına kadar, vasıflı ve vasıfsız gözetim elemanından, temizlik ve güvenlik elemanına kadar pekçok alanda güncel iş ilanları sunulmaktadır. Bu sayede sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilmektesiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=3ba84

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=6fa74