0212 909 39 16

Pendorya AVM 276 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Pendorya Alışveriş Merkezi, çevre yoluna yakın bir konumda olup, Pendik İlçesi sınırlarındadır. Çam çeşme denilen semtte yer almaktadır. Önünden çok sayıda toplu ulaşım aracı geçmektedir. Özel oto ile ulaşım da son derece rahat olacaktır. Yol üzerinde olması, kolaylıkla fark edilmesini sağlayacaktır. Pendik ile Tuzla arasında olan bu alışveriş merkezi, İstanbul Anadolu Yakası’nda tercih edilecek büyüklükte olan mekanlardandır. Zemin kat ve bodrum katının haricinde üç katı daha bulunur. Ünlü markaların çok sayıda mağazası burada yer alır. Kolay ulaşılabilir olması ve çok sayıda mağazasının olması, gezilecek yerler arasında tercih edilmesine neden olmuştur.

Pendorya Alışveriş Merkezi’nde Keyifli Zamanlar

Pendorya AVM, sadece bir alışveriş alanından ibaret değildir. Elbette  mağaza sayısı, oldukça çeşitli ve çok sayıdadır. Fakat tercih edilmesinde en önemli faktörlerden biri de ailecek vakit geçirilebilecek bir mekan olmasıdır. Her yaş grubunu mutlu edecek bir sosyal faaliyet alanı yer almaktadır. Geniş otoparkı, çocuk oyun alanları, kitap ve cd satış noktaları ve kafeleri ile herkese hitap edecektir. İş arayanlar için de ideal çalışma ortamlarından biridir.

Her geçen gün artan talebi karşılamak için farklı zamanlarda iş alanları verilmektedir. Bulunduğu ortam son derece sıcak ve samimidir. İnsan ilişkilerinde güler yüzlü yaklaşımlar söz konusudur. Saygılı ve güler yüzlü yaklaşımlar, sırf hizmet alanlar için değil, iş arayanlar için de buranın tercih edilme nedenidir.

Pendorya’da Bulunan Kurumsal Mağazalar

Firmanın nitelikli hizmet vermesi, kurumsal olması ile yakın ilişkilidir. Bu konuda güvenilir ve saygılı yaklaşımlar, müşteriler için olduğu kadar, çalışan personel için de önemlidir. Pendorya Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalar, kurumsal çalışan firmalardır. İşe eleman aldıkları takdirde, tüm prosedürleri eksiksiz yerine getireceklerdir. Sigorta giriş, zamanında maaş ödemesi ve iş güvenliği gibi hususlar, bu firmalar için önem arz edecektir. Bu nedenle, Pendorya için verilen iş ilanı, mağazacılık alanında kendini yetiştirmek isteyenler için başvuru yapılması gereken alanlardır. Her pozisyona uygun iş alımları mevcuttur. İlk akla gelenler ise güvenlik ve temizlik görevlileri ile reyon sorumlusu ve stok takip elemanlarıdır.

Alışveriş Merkezlerinde Sunulan Kısmi Süreli Çalışma İmkanları

Alışveriş merkezlerinde isteyen herkes için çalışma imkanı bulunur. Günlük ek iş yapmak isteyenler için de yarı zamanlı ve partime çalışma imkanları yer alır. Bu durum mevcut işinin haricinde çalışmak isteyen, ek kazanç elde etmek isteyenler için tercih edilecektir. Ayrıca öğrenci olup, harçlığını çıkarmak isteyenler de ders saatlerini aksatmayacak şekilde çalışma imkanı bulacaktır.

Pendorya Alışveriş Merkezi, ihtiyaç halinde bu konuda çok sayıda ek iş ilanları vermektedir. Çalışan kişilere, tecrübe kazandırmasının yanında, kaliteli bir ortamda huzurlu çalışma imkanı da sunulmuş olacaktır.

Pendorya’da Eleman Alımlarının Takibi

Pendorya, sürekli kendini yenileyen alışveriş merkezlerinden biridir. Burada eleman alımları, ihtiyaç duyulduğu zamanlarda yapılmaktadır. Artan talebi en güzel şekilde karşılamak için, personel alımını sık aralıklarla yapmaktadır. Bu konuda eleman alımlarını takip etmek için, sitemizin incelenmesi önerilir. Sitemiz aracılığı ile ilgili iş imkanlarına rahatlıkla başvuru yapılacaktır. Güvenli ve huzurlu bir iş ortamı arayanlar için, belli aralıklarla sitemize giriş yapılması önerilir. Pendorya Alışveriş Merkezi’nde çalışmak iş hayatına yeni başlayanlar için, güzel bir başlangıç olacaktır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=868d1

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=250da