0212 909 39 16

Pendik Neomarin AVM 211 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Neomarin AVM Pendik’te E5 yolu üzerinde özel araç ya da toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilecek; alışveriş ve eğlencenin aynı anda bulunabildiği bir alışveriş merkezidir. 1200 araçlık bir otoparka sahiptir. Terası, kafe ve restoranları, çocuk eğlence alanları mevcuttur. Alışveriş merkezinde çocuklara yönelik Safari Park eğlence merkezi vardır. 17 metre yükseklikte su duvarı ve 400 adet el yapımı cam martı heykelciklerden oluşmaktadır. Mağaza sayısı yaklaşık 140 kadardır. AVM 3 kattır. Mağazaları uluslararası ve yerel markalardan oluşmaktadır. 20 restoran ve kafesi ile yeme içme alanı yaklaşık 600 kişiye hizmet verme kapasitesindedir. AVM etrafında yeni yapılan işyerleri ve rezidanslarla bölgesel gelişim de sürmektedir. İstanbul’un gelişen bölgelerinden olan Pendik’te Neomarin sayesinde hareketlilik payı her geçen gün artış göstermektedir.

Neomarin Avm Çalışma Koşulları 

AVM sayısı bugün neredeyse Türkiye’de 400’e kadar yükselmiştir. Ve ziyaret eden insan sayısı da yaklaşık ayda 2,5 milyon kişidir. Bu oranlar nazarında AVM sevgisi ve dolayısıyla AVM içerisinde bir iş sahibi olma sevdası her geçen gün artış göstermektedir. AVM’lerde çalışan sayısı da yaklaşık 500 bin kadardır ki bunun yarısı genç kesimdir. Çalışanların yaşları genelde 25 yaş altı ya da civarlarıdır. Kuşkusuz işsizlik faktörünün artması ile birlikte gençler için AVM alternatifi ve AVM iş ilanları dikkat çekici hale gelmektedir. AVM ‘de çalışma saatleri sabah 10.00 akşam 22.00 şeklindedir. Bu durumlar bayramlarda değişkenlik gösterir. Aynı zamanda çalışılan firma nezdinde mesai saatleri düzenlemesi de mevcuttur. Tam zamanlı, part time ya da dönemsel açıdan çalışma koşulları mevcut olup iş görüşmelerinde ihtiyaca göre bu durum belirlenir.

Neomarin AVM İş Pozisyonları 

AVM‘lerde en çok yer alan iş pozisyonları satış danışmanlarıdır. Bu alanda çalışmak isteyenler için mağaza alternatifi çok fazla olduğundan AVM’ler iş ilanı açısından geniştir. İster tam zamanlı ister part time olarak ya da ek iş ilanları olarak fırsatlar değerlendirilebilir. AVM‘lerin yemek katlarında çok sayıda kafe ve restoranlar mevcut olup; her biri için garsonlara, aşçılara, kasa elemanlarına, servis elemanlarına ihtiyaçlar gün be gün doğar. Bu ihtiyaçlar da günlük ek iş şekline bile dönüşebilir. İş pozisyonları arasında sinema bölümü için bilet elemanı, danışma bölümü elemanları, temizlik ve güvenlik görevlileri çok fazla tercih edilir.

Neomarin AVM İş İlanları 

Çalışmak istenilen alana karar verildikten sonra ve AVM bünyesinde olmak netleştiğinde gazete ilanları, sosyal medya ilanları ya da doğrudan AVM ye yönetimine bir iş talebinde bulunularak ilerleme sağlanır. Bütün AVM’ler kuşkusuz bir holding bazında olduğundan her birinde en az 1000 kişi personel görev almaktadır. Özellikle alışveriş merkezlerinden güvenlik ve otopark kısımları geniş bir hizmet alanı olduğundan personele de ihtiyaç büyüktür. AVM bünyesinde iş ilanlarında genelde elden  başvurular tercih edilir. Böylelikle doğrudan işçi ve işveren karşı karşıya gelerek ilgili pozisyon için görüşülüp işe alma aşaması nihayetlenir. AVM’lerde özellikle lise mezunları için pek çok iş fırsatı yer almaktadır. Genelde ağırlık kadın personeldir. Ve genç kesimle AVM yoğunluğunu atlatılması çok daha kolay olacağından işe alımlarda tercih 25 yaş altıdır. İş ilanlarını incelemek ve başvuru koşullarını öğrenmek için adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d477d

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=abfbb