0212 909 39 16

Pelican Mall AVM 241 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’da Avrupa yakasının Avcılar ilçesinin Üniversite Mahallesinde E -5 yan yol üzerinde konumlanmış olan Pelican Mall AVM 2010 yılında ziyaretçilerine kapılarını açmıştır. Avcılar E – 5 hattında bölgenin tek alışveriş merkezi olma konumunda bulunmaktadır. %50 Gül – Keleş oğlu İnşaat %50 Kameroğlu İnşaat ortaklığı tarafından yaklaşık 150 milyon dolar yatırımla 100 bin metrekare alana inşa edilmiştir.

Özellikleri ve Vermiş Olduğu Hizmetleri

Pelican Mall AVM yaklaşık 33 bin metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Yaklaşık 105 tane yerli ve yabancı markaları satan mağazaları bulunmaktadır. Belirli bir gelir grubu ve üstüne hitap edecek şekilde marka karması yapılmıştır. Günlük yaklaşık 12 bin ziyaretçi gelmektedir. Alışveriş merkezi sabah saat 10.00’da açılıp akşam saat 22.00’da kapanmaktadır. Hizmetleri içesinde; kapalı ve açık otoparkı, sineması, mescidi, kayıp eşya bürosu, reviri, terzisi, eczanesi, hipermarketi, çok sayıda mağazası, taksisi, ATM’leri, çocuk eğlence alanları, kafeleri ve restoranları hizmetlerinden bazılarıdır. Bebekli ziyaretçiler daha rahat alışveriş yapabilmek için bebek arabalarını danışmaya bırakabilir.

Otopark ve Ulaşımı

Pelican Mall AVM’ye ister kendi aracınızla gelip açık ve kapalı otoparkından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Otopark kapasitesi yaklaşık olarak 1700 araç kapasitelidir. Eğer isterseniz oto yıkama hizmetinden ücretli olarak yararlanabilirsiniz. Eğer isterseniz elektrikli araç şarj istasyonundan da faydalanabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarını kullanarak gelmek isterseniz 401, 448, 76G no’lu otobüsleri kullanarak ya da metrobüsle gelmek isterseniz 34BZ hatlı metrobüsü kullanarak gelebilirsiniz. Metro ile gelmek isterseniz M1A hattını kullanarak alışveriş merkezine ulaşabilirsiniz.

Mağazaların İş Fırsatları

Pelican Mall AVM içerisindeki çok sayıda mağaza iş ilanı vererek personel aramaktadır. Mağazalar reyon sorumlusu, depo elemanı, satış elemanı, stok sayım elemanı, kasiyer, temizlik personeli, güvenlik elemanı gibi açık olan kadrolarına iş ilanları vermektedirler. Mağazalar temizlik elemanı ihtiyacını ek iş ilanları vererek sağlamaktadırlar. Hem internetteki iş siteleri üzerinden ilan veren mağazalar hem de part time olarak camlarına “Bizimle çalışmak ister misiniz?“ diye günlük ek iş ilanı asmaktadırlar. Mağazaların sunmuş olduğu iş fırsatları çalışmayan ve çalışmak isteyen kişilerin hem meslek sahibi olmasını kolaylaştırmakta, hem de para kazanmaları için iş fırsatı sunmaktadırlar.

CV Hazırlarken Nelere Dikkat Etmeli?

İşe müracaat etmeden önce ilk olarak güzel bir özgeçmiş hazırlamanız gerekmektedir. Kesinlikle vesikalık çekilmiş bir resim koymalısınız. Sosyal medyadaki kurallarına dikkat ediniz. Çok uzun şeyler yazmayınız. İletişim bilgilerinizi ve size nasıl ulaşabileceklerini belirtiniz. Açık ve net olunuz. Samimi bi şekilde beyanda bulununuz. İşverenin istediği kriterde olsanız bile yalan ve çelişkili beyan vermeniz sizin işe alınmamanızı sağlar. Yeteneklerini ve bilgi becerilerinizi açık bir şekilde belirtiniz. Daha önce çalıştığınız işteki referanslarınızı belirtirken tarih sırasına dikkat ediniz. Daha önce çalıştığınız yerdeki yöneticinizin veya patronununuz ismini, görevini, telefon numaranızı ve işten neden ayrıldığınızı yazınız. İş görüşmesi esnasında kılık ve kıyafetinize dikkat ediniz. Mümkünse sakal tıraşı olunuz ve resmi kıyafet giyiniz. Görüşme esnasında işveren tarafından sorulacak olan sorulara net cevaplar veriniz. Sitemiz üzerinden çalışmak istediğiniz iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=00164

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4dc13