0212 909 39 16

Paradise AVM 269 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Türkiye’nin en iyi alışveriş merkezlerinden olan Paradise AVM birçok özellikleri ile dikkatleri üzerinde topluyor. Geniş bir alana sahip olan alışveriş ve yaşam merkezi bu sayede birçok alanlarda faaliyetler sunuyor. Geniş ürün kataloğuna sahip olması sayesinde pek çok alanlardan alışveriş yapılmasını sağlıyor. Kaliteli olanakları sayesinde günlük olarak yüzlerce bireyler tarafından ziyaret ediliyor. Yılların deneyimi ile faaliyete sunulan alışveriş merkezi konforlu yaşam alanı sunuyor. Bu sayede hem keyifli alışveriş olanağı ve hem de keyifli aktiviteler sunuyor.

Alışveriş Merkezinin Özellikleri

Beylikdüzü bölgesinden iş ilanları için alışveriş merkezini seçebilirsiniz. Pek çok iş fırsatları sunan alışveriş merkezinden bu sayede aylık tatminkar bir maaş üzerinden dilediğiniz işte yer alabilirsiniz. Özellikle dünyanın en ünlü mağazalarının yer aldığı alışveriş merkezinden bu sayede kaliteli beyaz eşya ürünleri, spor giysiler, ev ürünleri, takı ve saat modelleri satın alabilirsiniz. Konforlu ve her bütçeye hitap eden restoranları üzerinden birbirinden lezzetli yemeklerden tadabilirsiniz. Çocuk oyun alanı sayesinde alışveriş merkezini çocuklarınız ile birlikte ziyaret edebilirsiniz. Türkiye’nin ünlü pide salonlarına da ev sahipliği yapan firmadan bu sayede günlük lezzetli ve sıcak pide yemeği siparişi verebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti dâhilinde hizmetler sunulan alışveriş merkezinden bu sayede kusursuz bir gezi ve alışveriş süreci yaşayabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde Sunulan Hizmetler

İstanbul geneline iş ilanı sunulan Paradise Alışveriş Merkezi zengin iş olanakları ile de tüm beklentilerinize kusursuz bir şekilde hitap ediyor. Yaş aralığı fark etmeksizin alışveriş merkezi bünyesinde komi, şef garson, güvenlik, otopark görevlisi, temizlik görevlisi gibi birçok iş alanlarında görev alabilirsiniz. Fırsatlar dünyası olarak da nitelendirilen alışveriş merkezi firmalar tarafından da tercih ediliyor. Adidas, Madame, Kiğılı gibi ünlü markaların bulunduğu yaşam merkezinde bu sayede dilediğiniz ünlü markalardan dilediğiniz modelden ürünler satın alabilirsiniz. Süvari, Damat ve Teknosa gibi mağazaların da yer aldığı alışveriş ve yaşam merkezinden bu sayede dilediğiniz erkek takım elbise modeli satın alabilirsiniz. Teknosa mağazasından dilediğiniz ev ürünlerini ve beyaz eşya türlerini kredi kartınızdan taksitle satın alabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi Konumu

Güncel ek iş ilanları için alışveriş merkezini seçebilirsiniz. Birbirinden yüksek maaş seçenekli günlük ek işler sayesinde eğitim ve ev masraflarınızı kolayca giderebilirsiniz. Adnan Kahveci Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Bulvarı, No:16-Beylikdüzü/İstanbul adresinde bulunan kuruma bu sayede kolayca erişebilirsiniz. Alışveriş merkezi uygun konumu sayesinde İstanbul’un birçok bölgelerinden otobüsler, metrobüsler, dolmuşlar ile ulaşabilirsiniz. Dilerseniz özel aracınız üzerinden de birkaç dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul’un en köklü alışveriş merkezlerinden olan Paradise Alışveriş Merkezi eşsiz hizmetleri sayesinde sektörde öncü konumda yer alıyor.

Alışveriş Merkezi Ayrıcalıkları

Firma bünyesinde tüm sosyal haklarınız sağlanarak reyon görevlisi, depo elemanı, stok sayım elemanı gibi mesleklerde yerinizi güvenle alabilirsiniz. Alışveriş merkezi sayesinde geleceğe güvenle bakabilirsiniz. Geniş otopark alanı sayesinde aracınız ile gönül rahatlığı içerisinde ziyaret edebilirsiniz. Zengin ödeme uygulamaları sayesinde alışverişlerinizde ödemenizi dilerseniz nakit veya dilerseniz kredi kartınız üzerinden ek komisyonsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Firma bünyesinde mesleki veya geçici olarak günlük ek iş kollarında yerinizi almak istediğinizde kaliteli bir CV hazırlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=40e2c

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=182aa