0212 909 39 16

PAMUKKALE TURİZM 419 izlenme

Seyehat Etmek Özgürlüktür!
(0)
Şirket Hakkında

Yolcu transfer sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Pamukkale Turizm, ülkemizin müşteri memnuniyeti yüksek ve geçmişi oldukça güçlü firmalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Pamukkale Turizm, başarısını vermiş olduğu hizmetten memnun kalan hedef kitlesini oluşturmayı, şüphesiz kurum kültürü haline getirdiği uzmanlaştırılmış personel kuralı ile sağlıyor.

Pamukkale Turizm Hakkında

Uçakla seyahat etmenin çok yaygın olmadığı dönemlerde ortaya çıkmış olan otobüs firmaları, değişen teknoloji ile ortaya çıkan farklı seyahat seçenekleri ile maalesef, yolcu transferi sektöründen silinip gitti. Ancak Pamukkale Turizm geçmişte ve günümüzde atmış olduğu sağlam adımlarla ve vermiş olduğu uzmanlaştırılmış personel desteği ve maksimum müşteri memnuniyeti algısı ile kurulduğu günden bu yana, yolcu transferi alanındaki sektörün öncü kuruluşlarından bir olma özelliğini koruyor.

1962 yılı itibariyle Cumhuriyet Dönemi Denizli Milletvekili Hacı Mazlum Bababalım’ın Atatürk’le paylaştığı fikrini, torunlarının hayata geçirmesi sonucunda kurulan Pamukkale Turizm, hizmet vermeye başladığı tarihten itibaren kısa sürede kuruma duyulacak güveni beraberinde getirdi.

Günümüzde de aynı hizmet kalitesi ve maksimum müşteri memnuniyeti ile hizmet veren bu kuruluş, yarım asrı aşan hizmet süresi ile ülkemizin köklü yolcu transfer hizmeti veren firmalarından biri olma özelliğini koruyor.

Pamukkale turizm süreç içerisinde, kurumsallaşma sürecini tam anlamıyla tamamlamış olmasının sonucunda, bünyesinde çalışan personelleri ile ülkemizin istihdam sağlama alanındaki öncü firmalarından da biri.

Pamukkale Turizm Kariyer Fırsatları

Pamukkale turizm iş ilanları incelendiğinde, firmanın kariyer planını firma üzerine kuran birçok kişiye vaat ettiği birçok fırsat göze çarpıyor. Ayrıca istihdam alanında her yıl binlerce kişinin kariyer hayallerini gerçekleştirmesini de sağlıyor.

Pamukkale turizm şüphesiz yıllardır yolcu taşıma sektöründe sağladığı başarıyı uzman personel kadrosuna ve maksimum düzeyde sağladığı müşteri memnuniyetine borçlu. Bu anlamda özellikle kendi bünyesinde istihdam ettiği personel kadrosunun uzmanlaşması için, tüm kariyer planlama desteğini personellerine sunuyor.

Pamukkale turizm iş ilanları konusunda yapacağınız küçük bir araştırma ile kurumun, yenilikçi ve umut vaat eden yapısını görebiliyorsunuz. Ayrıca Pamukkale Turizm işe alım sürecinin ardından personellerine her anlamda donanımlı birer personel olabilmeleri için de gerekli desteği ve mesleki eğitimi de sağlıyor.

Sizde Pamukkale iş ilanları incelemenizin ardından, bu şirkette görev almak için iş başvurusunda bulunmak isterseniz, firmanın kurumsal web sitesi ya da açılan Pamukkale iş ilanları içerikleri aracılığıyla iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Pamukkale turizme ait güncel ve aktif iş ilanlarını, takip ederek, Pamukkale turizm iş ilanları başvurusu ile kariyerinizde benzersiz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=75400

This company has no active jobs

PAMUKKALE TURİZM

Seyehat Etmek Özgürlüktür!
(0)
Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Slogan Seyehat Etmek Özgürlüktür!
  • Lokasyon İzmir
  • Adres A PAMUKKALE Turizm Taşımacılık Tic. ve Ltd.Şti. İsmet Kaptan Mahallesi Gazi Bulvarı No:95 Münir Birsel Plaza K:2 D:4 Çankaya / İZMİR
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=cc5af