0212 909 39 16

ÖZEN GIDA 332 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Şarküteri yani sucuk, salam, pastırma gibi hazır ürünlerin satışı yapılan bir dükkan olan Özen Gıda insanlara güler yüzle hizmet edecek bay ekip arkadaşı eksikliğinden dolayı kendisine yeni takım arkadaşları arıyor.

Özen Gıda bünyesinde tam zamanlı olarak çalışacak ve reyon görevlisi pozisyonunda çalışarak bununla birlikte takım çalışmasına uyumlu çalışarak ekip ile beraber ortak hareket edecek bay adaylara ihtiyaç vardır. Başvuracak adayların askerlik görevini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir. Full yani tam zamanlı olarak çalışacağından dolayı adayların saat sorunu olmaması gerekmektedir. Mavi yaka olarak çalışacağınız bu işte daha önceden herhangi bir şarküteri veya reyon görevlisi olarak çalışmış olmanız yani iş deneyiminizin olması diğer adayların önüne geçmenize sebep olur. Yani deneyim iş alımı konusunda tercih sebebidir.

Özen Gıda Hakkında

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Özen Gıda çalışanlarının da müşteri memnuniyetini son derece önemseyen adaylar olmasını istiyor. Bu yüzden müşteriye karşı güler yüzle davranacak, müşteriyi memnun edecek adaylar aramaktadır. Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, takım ruhu olan adaylar ekstra tercih sebebidir. Ekip olarak beraber iş yapıp mağazanın gelişmesine katkı sağlayacak, mağazayı hedeflerine ulaştıracak takım arkadaşları her zaman bu tür işler için daha önemli olduğundan Özen Gıda mağazası da aynı bu özelliklerdeki gibi adayları başvuru yapmaları için bekliyor.

Özen Gıda Kariyer Fırsatları

Dış görünüşe önem veren ve kişisel bakım yapma konusunda düzenli ve iyi olan adaylar mağazanın kriterleri arasındadır. Özen Gıda kendine güvenen, kendine bakan, kendisiyle barışık, müşteriye iyi hitap etme becerisi olan adaylar ile görüşmek istiyor. Mağaza pratik, eli çabuk olan adaylar ve işe geliş gidiş saatleri konusunda sorun yaşamayacak adayları bekliyor.  İstanbul’da bulunan bu mağaza bulunduğu konum itibariyle Kağıthane, Şişli, Beşiktaş, Ferahevler ve Sarıyer çevresinde oturan adayların başvuruları ekstra tercih sebebidir. Siz de bu özellikleri barındırıyorsanız ve ben bu iş için ideal bir adayım diyorsanız  bize ulaşarak mağaza ile iletişime geçebilirsiniz. Son derece temiz ve insan ilişkilerinde çok iyi olan bu mağaza sizleri kendi ekibinde görmekten çok memnun olacaktır.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=0c4f2

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Gıda
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Çeliktepe Mah. İsmet İnönü Cad. 43/A Kağıthane, İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=acb9a