0212 909 39 16

ÖzdilekPark İstanbul 204 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Kaliteli bir alışveriş merkezi olan ÖzdilekPark İstanbul, İstanbul ilimizin en kaliteli alışveriş merkezlerinden biridir. Eşsiz hizmetler sunan devasa alışveriş merkezi dünyaca ünlü birçok mağazalara ev sahipliği yapıyor. İstanbul ilimizin pek çok bölümlerinden tercih edilen alışveriş merkezi aynı zamanda güncel iş ilanları sunuyor. Bu sayede ÖzdilekPark İstanbul alışveriş merkezinden dilediğiniz iş fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Güler yüzlü ve saygın personele sahip olan Özdilek Park İstanbul alışveriş merkezi modern iç ve dış dizaynı ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor. Özdilek holding bünyesinde kurulan profesyonel alışveriş merkezi bu sayede uluslararası bir öneme sahiptir. ÖzdilekPark İstanbul alışveriş merkezi konforlu sinema salonlarına da sahip olduğundan kurulduğu günden bugüne dek İstanbul genelinden yoğun olarak ilgi görüyor.

ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi Özellikleri

Konforlu alana sahip olan alışveriş merkezi iş ilanı sunması sayesinde de geniş bir personel kadrosuna sahiptir. Kolay ulaşıma sahip olması sebebiyle İstanbul ilimizin birçok bölümlerinden alışveriş merkezine birkaç dakikada ulaşabiliyorsunuz. Ünlü mağazaların tercihi olan ÖzdilekPark İstanbul alışveriş merkezi konforlu dizayna sahiptir. Beklentilerinize kusursuz bir şekilde hitap eden alışveriş merkezinde mağaza ve butik alanının yanı sıra konforlu restaurant salonları, çocuk eğlence parkları, engelliler için özel bölümler, dinlenme bölümü, güvenlik ve temizlik personeli bölümü, idare bölümü, danışman bölümü, otopark bölümü gibi farklı katalog alanları da görebiliyorsunuz.

ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi Hizmetleri

Geniş hizmet kataloguna sahip olan kusursuz alışveriş merkezinde ek iş ilanları sayesinde de hayalinizdeki işe kolayca sahip olabilirsiniz. Avantajlar dünyası olarak da tanımlanan alışveriş merkezinde giyimden, kadın ve erkek ayakkabı satışlarına, ev ürünlerinden, beyaz eşya ürünleri, zücaciye takımlarından, kişisel bakım ürünlerine, elektronik ürünlerinden, elektrik ürünlerine kadar A’dan Z’ye kadar aradığınız tüm ürünleri tek çatı altında bulabiliyorsunuz. Kaliteli hizmetleri sayesinde sektörde lider konumda yer alan alışveriş merkezi bu sayede oldukça geniş bir ziyaretçi tabanına sahiptir.

ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi Otopark Durumu

Kaliteli otopark alanına da sahip olan ÖzdilekPark İstanbul alışveriş merkezi bu sayede ziyaretçileri tarafından takdir görüyor. Modern ve yüksek güvenlikli otopark alanından ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz. Bu sayede İstanbul veya çevresinden özel aracınız ile ÖzdilekPark İstanbul alışveriş merkezini zahmetsiz bir biçimde ziyaret edebilirsiniz. Sıradan alışveriş merkezlerinden oldukça farklı hizmet ağına sahip olan ÖzdilekPark İstanbul alışveriş merkezi 2019 yılında da uygun fiyat listesi sunuyor. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz pek çok ürünleri alışveriş merkezinden cazip fiyat tarifesinden satın alabilirsiniz. Huzurlu bir alanda hizmet sunan alışveriş merkezinden bu sayede huzurlu bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

ÖzdilekPark Alışveriş Merkezi Günlük Ek İşler

İstanbul’un yıldızı hızla parlayan alışveriş merkezlerinden biri olan ÖzdilekPark İstanbul alışveriş merkezi sayesinde 2019-2020 dönemleri boyunca güvenlik, temizlik, danışman, reyon sayım görevlisi gibi birçok günlük ek işler yapabilirsiniz. Bu sayede ev ve okul masraflarınızın büyük bir kısmını alışveriş merkezindeki günlük iş olanakları üzerinden kolayca giderebilirsiniz.

ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi Ulaşım

İstanbul merkezine yakın bir konumda yer alan alışveriş merkezine bu sayede pek çok metrobüs, otobüs hatları üzerinden ulaşabilirsiniz. Büyük Dere Caddesi, No:181-Şişli/İstanbul bölgesinde bulunan ÖzdilekPark İstanbul alışveriş merkezine çalışma saatlerinde ulaşabilirsiniz. Uluslararası kaliteden ürün satışı yapan deneyimli ve kurumsal alışveriş merkezi ile kampanyalı fiyatlardan da faydalanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=13350

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=b0d42