0212 909 39 16

Özdemir Üç Tekstil 329 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Avrupa’da her geçen gün gelişen ve yeni mağazalarıyla kadın giyimi konusunda iddialı markalar arasında yer alan önemli bir yere sahiptir. Özdemir Üç Tekstil bünyesinde olan SELECT markası kadın giyim alanında oldukça başarılı modeller sunarak kadın giyim dünyasında oldukça başarılı adımlar atmaktadır. Özdemir Üç Tekstil bünyesindeki SELECT son zamanlarda Avrupa’nın birçok bölgesinde yeni mağazalar açarak sektörde emin adımlar ile yürümeye devam ediyor. Özdemir Üç Tekstil İş İlanları ile yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Dinamik ve bu sektörde kariyer planlayan bireylerin başvurularını dikkate almaktadır. Ayrıca kadın erkek çocuk giyimleri konusunda önemli bir marka olan SECELT’te çalışmak ciddi bir kariyer fırsatı demektir.

Özdemir Üç Tekstil İş İlanları

Özdemir Üç Tekstil moda dünyasında yaptığı şık tasarımlar ile kadın giyimi konusunda oldukça başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Marka yaptığı işlerle perakende mağaza konusunda büyümeye devam ederken Modelistlere ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca Özdemir Üç Tekstil Modelist İş İlanları ile bu sektörde ciddi anlamda kariyer isteyen bireylere büyük fırsat sunuyor. Marka değeri yüksek olan ve her geçen gün gelişen bir marka olan Özdemir Üç Tekstil bünyesinde moda tasarımı ve personellerinin gelişimine oldukça dikkat eden ve bu anlamda birçok insana istihdam sağlayan ve iş imkânı konusunda oldukça büyük bir fırsat sunan değerli markalardan biridir.

Özdemir Üç Tekstil Modelist İş İlanları

Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen genç dinamik bir yapıya sahip olan kişiler Özdemir Üç Tekstil İş İlanları formunu doldurup bu anlamda iyi bir kariyer planlaması yapabilirler. Türkiye çapında kalitesini kanıtlamış olan marka özel giyim tarzları ile birçok kişinin modaya olan tutkusu artırmaktadır. Kariyer beklentisi olan bireylerin mağaza içerisinde müşterilerin ilgilendiği ürünler hakkında bilgi sahibi olması ve marka tarafından bazı eğitimler olacaktır. Ayrıca mağazacılığın her türlü iş sorumluluğunu alanıyla bir bütün olarak görmelidir. Marka bünyesinde hizmet verecek personellerin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Enerjik, dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Ayrıca kişilerin giyim ve görünüşüne dikkat edip özen göstermesi gerekmektedir. İletişimi güçlü, öğrenmeye açık ve marka ve imaj değerlerinin tümünü temsil edecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

Özdemir Üç Tekstil Hakkında

İngiltere’de sahip olduğu, Türk markası olarak bilinen, 16-34 yaş grubu bayan giyiminde çok tercih edilen, SELECT markasına üretim yapan bir şirkettir.

Devletin verdiği TURQUALITY teşvik primi ve desteğinden istifade etmektedir. Diğer taraftan da önemli seviyede ihracat kapasitesine sahip olan bir şirkettir.

SELECT, ürünlerini tüm İngiltere’de 200 mağaza ile çok önemli lokasyonlarda tüketicisi ile buluşturmaktadır. Aynı zamanda İngiltere’de e-ticaret alışveriş sitemizle, müşterilerimize daha hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir. Ayrıca Özdemir Üç Tekstil Modelist İş İlanları başvuru formunu doldurarak kariyerinize yön verebilirsiniz.  Özdemir Üç Tekstil Logo Bir “Türk Markası”” olarak İngiltere piyasasında, başta Çin olmak üzere, uzak doğu kaynaklı ürünler arasından, kalite ve fiyatları sayesinde tercih edilmektedir. İngiltere’de iş ortağı Genus London-UK ile birlikte, select-fashion.co.uk adresinden tüm müşterilerine online sipariş sunmaktadır. İstanbul merkezinde ithalat-ihracat, insan kaynakları, muhasebe departmanlarının yanında, üretim planlama, denim planlama, tedarik, gerber, model hane, model makine, kesimhane, kumaş deposu, mamul mal sevk bölümleri gibi bölümler bulunmaktadır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4ee37

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Tekstil
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Tepecik, Ulus mah. İsmetpaşa cad. No.21 Büyükçekmece-İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=730f9