0212 909 39 16

Otoport AVM 230 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

E-5 karayolu üzerinde yer alan ve metrobüs durağının hemen yanında olduğu için ulaşımı çok rahat olan Otoport AVM’de 160 tane otomobil galerisi hizmet veriyor. Türkiye’nin ilk otomobil alışveriş merkezlerinden birisi olan Otoport’da ikinci el otomobil ya da otomobille ilgili aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz. Hemen yakınında Esenyurt ve Beylikdüzü civarının en büyük AVM çok sayıda kafe ve restoran bulunan AVM’de güzel vakit geçirebiliyorsunuz. Ayrıca Otoport AVM içerisinde bir go kart pisti de bulunuyor.

AVM’lerde İş Fırsatları

İstanbul’da yer alan çok sayıda alışveriş merkezi İstanbullular için önemli bir iş fırsatı oluşturuyor. Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul iş imkânı açısından hala zengin bir yer. Özellikle çok sayıda mağaza, restoran ve galerinin bulunduğu AVM’lerdeki iş ilanları mutlaka takip edilmelidir. İş arayanlar için bu ilanlar çok önemlidir. AVM’lerin en önemli özelliği çok sayıda iş fırsatı barındırıyor olması. Bütün mağazaların zaman zaman çalışana ihtiyacı oluyor. Müşterilerle ilgilenen, otomobilleri tanıtan, otomobillerin galeriye gelmesi ile ilgili ve tutulan kayıtlarla ilgili çalışanlar hakkında çok sayıda iş fırsatı da Otoport AVM’de bulunuyor.

İş İlanı Takip Etmek

Otoport AVM’deki iş fırsatları için internetten iş ilanı sayfaları ve sitelerini takip edebilirsiniz. Bu alışveriş merkezinin genel olarak güvenlik ve temizlik elemanına da ihtiyacı olabiliyor. Ayrıca içerisinde yer alan kafe ve restoranlar da bir iş imkânı yaratıyor. Hepsinden haberdar olursanız çok daha kısa bir süre içerisinde iş bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey evinizde otururken ya da dışarıdayken sürekli iş ilanlarını takip etmek.

Günlük İşler ve Ek İş İlanları

Uzun bir süredir işsizseniz ve bu burum sizi zorlamaya başladıysa ek iş ilanları da sizin için bir çözüm olabilir. Geçici de olsa bir işe sahip olan herkesi rahatlatıyor. Otoport AVM gibi alışveriş merkezleri bazen çeşitli etkinliklere ve otomobil festivallerine ev sahipliği yapabilir. Bu gibi zamanlarda günlük ek iş bulmanız da mümkündür. Bu şekilde zamanınızı daha iyi değerlendirebilir ve daha kalıcı bir iş bulana kadar da para kazanabilirsiniz. Ayrıca ek işler ve günlük işler öğrenciler ve ev hanımları gibi daha dar zamanı olanlar için de önemli bir gelir kapısıdır.

İnternetten İş Bulmak

Günümüzde iş arayan kişi sayısı oldukça fazladır. Ne yazık ki bu sayı gittikçe artıyor. O yüzden iş bulmak daha zor gibi görünebilir. Ama aslında önemli olan sıkı bir iş takibi ve iş bulmak için elinizden geleni yapmaktır. Firmamız size alışveriş merkezleri ve farklı yerlerde bulabileceğiniz iş fırsatlarını sunmak için çalışıyor. Geniş bir iletişim ağına sahip olan sitemizden İstanbul’un bütün alışveriş merkezlerindeki boşalan kadroları takip etmeniz mümkündür. Bizi takip edip sürekli ilanlara bakarsanız siz de bu alışveriş merkezlerinden birinde bir iş sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemize girmek ve iş ilanlarına bakıp başvuru yapmaktır. Ne kadar çok başvuru yapar ve iş takibinde bulunursanız iş bulmak için şansınız o kadar yüksek olabilir.   Kendinizi anlatacak detaylı bir CV ile her pozisyona başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=e9383

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=cb6d9